Začít hrát
 
Akce Doporučujeme Ocenění

Karel Gott Má cesta za štěstím

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788090822108
Manufacturer: Karel Gott Agency

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
1399 Kč
549 Kč
1399 Kč
549 Kč
Annotation

Karel Gott Má cesta za štěstím je naprosto unikátní autobiografie absolutně výjimečného mezinárodního umělce, kterého znala celá Evropa. Legenda populární hudby v něm popsala celou svou životní cestu a spoustu okamžiků, které pro něj byly důležité. Jeho hudební hvězda začala zářit v jeho dvaceti letech a pokud lze říct, že zhasla, pak až jeho smrtí. Ovšem písničky velkého Karla Gotta ho přežijí o mnoho let, protože si bez nich valná většina Čechů neumí život ani představit.

Karel Gott Má cesta za štěstím je obsáhlá publikace, jaká tu snad ještě nikdy nebyla, ve které se autor rozhodl zaznamenat svůj působivý životní příběh s pečlivostí a precizností sobě vlastní. Vytvořil tak knihu, v níž najdete kromě jeho vyprávění také téměř 1800 fotografií a jiných obrazových a dokumentačních materiálů. Mnohé z nich ještě nikdy nebyly zveřejněny a poprvé je čtenáři uvidí v této publikaci.

Karel Gott otevřeně mluví o svém soukromí, o dcerách, manželství, ale i o dalších věcech, které byly zatím z mnoha důvodů utajeny. Začíná psát už o raném dětství, o rodičích, členech rodiny, o letech ve škole, o svých kamarádech i koníčcích, ke kterým patřilo už v dětství především malování. Je hodně sebekritický i upřímný, a to i v kapitolách, ve kterých popisuje tu nejhorší bitvu – boj s těžkou nemocí.

Po dokončení textové části osobně pracoval i na obrazové dokumentaci a vytrval až do svých posledních dnů. Připravil tak pro své obecenstvo poslední úžasné představení v podobě této knihy. Čtenářům se dostává do rukou ucelený, v mnoha směrech strhující obraz osudového vzepětí výjimečné osobnosti, která díky vrozenému talentu, jedinečnému hlasu, nezměrné píli, pracovitosti, poctivosti, slušnosti a osobnímu nasazení rozdávala publiku krásu, radost i sama sebe až do samého konce své životní pouti.

Kniha získala ocenění Český bestseller za rok 2021 v kategorii BIOGRAFIE.

 

Products specifications
Druh sortimentu Kniha
Autor Karel Gott
Značka Karel Gott Agency
V prodeji od 13.07.2021
Rok vydání 2021
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 25.5 x 31.0 x 5.5 cm
Hmotnost 3.24 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 696
Poslední dotisk 02/2022
ISBN 978-80-908221-0-8
EAN 9788090822108
Interní kód 0361431
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Reviews (130)
Ceny dopravy
Vývoj ceny