Začít hrát
 

O nás

KNIHCENTRUM.CZ je české knihkupectví, ve kterém si vybere celá rodina. Díky KNIHCENTRUM.CZ se může celá rodina scházet nad knihami a vždy má každý člen co číst.

Zakládáme si na extra rychlém doručení zásilek z e-shopu, které zpravidla doručíme do dvou pracovních dnů, a to je možné díky obrovskému skladu se 70 tisíci tituly. Naši zkušení knihkupci vám poradí v prodejnách KNIHCENTRUM.CZ po celé republice. V nich si také můžete zcela ZDARMA vyzvednout objednávky z našeho e-shopu.

V KNIHCENTRUM.CZ věříme, že má smysl číst – víme, jak knihy rozšiřují obzory, pomáhají bourat předsudky a rozvíjí fantazii. A taky že není nic hezčího, než když čte večer maminka nebo tatínek dítěti z knížky pro děti pohádku nebo když se celá rodina při cestě na dovolenou baví poslechem audioknihy.


Jak to všechno začalo?

Petr Michálek, generální ředitel společnosti PEMIC BOOKS a. s. (založena v roce 1991), začínal prodejem knih u stánku. Autem jezdil za knihkupci od krámu ke krámu, organizoval síť kamelotů a sám byl jedním z nich. Na tyto krásné začátky po mnoha letech vzpomínal takto: „S dnešním obchodním ředitelem firmy jsme byli první dva kameloti, zabrali jsme nejlepší místa v Ostravě a prodávali – byla to škola života přímo na ulici. Doslova.“

Spolupráce rodiny
Mým prvním spolupracovníkem, který pro mě začal pracovat, byla moje maminka, vedla účetnictví. Od začátku pomáhal i tatínek a velmi také dědeček, který byl daňovým poradcem, a ještě v roce 2003 nám pomáhal se založením akciové společnosti,“ zavzpomínal Petr Michálek při oslavách 20 let od založení společnosti.

Jak plynul čas…
Knižní trh radikálně změnil internet a s ním začal prodej přes e-shopy. Tak vzniklo internetové knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ.

KNIHCENTRUM.CZ s.r.o.
Internetové knihkupectví a síť 11 kamenných prodejen KNIHCENTRUM.CZ působí na českém trhu od roku 2009. 

Nabízí přes 70 000 titulů, dále e-knihy, audioknihy na CD, hračky, hry, kalendáře, diáře, mapy, papírenský sortiment, dárkové zboží. 

Moderní sklad
V některých skladech připravuje jednu objednávku jeden skladník, který prochází celý sklad. V tom našem projíždí bednička na pásu, na křižovatce zahne tam, kde je pro ni uskladněná nějaká kniha, skladník ji tam vloží a bednička jede dál.

Máme skladem přes 70 000 titulů.Chcete-li pravidelně dostávat informace o nových knižních novinkách a ačkních nabídkách, zaregistrujte se a využijte výhod pro registrované zákazníky.

Máte-li pro nás náměty nebo tipy či otázky, přejděte do kontaktů a napište nám.
E-mail: obchod@knihcentrum.cz 

Jsme tady pro vás a největší odměnou je vaše spokojenost.