Začít hrát
 
 

VÁNOČNÍ PŘÍBĚHY OD 119 Kč – nabídka platí jen dnes

KNIHCENTRUM revue

Společnost KNIHCENTRUM.CZ s.r.o. vydává tištěný časopis KNIHCENTRUM revue, který dostávají zákazníci k nákupu v prodejnách KNIHCENTRUM.cz a v zásilkách objednávek z e-shopu.
 
Redakční obsah každého čísla najdete také na našem blogu KNIHCENTRUM revue.LISTOVACÍ VERZE


Prolistujte si náš časopis KNIHCENTRUM revue, stačí kliknout na obálku.

Vážení čtenáři,

nástup zimního počasí nemusí nutně znamenat opadané listy a prázdný výhled do okolí.
Alespoň ne v časopise KNIHCENTRUM revue. Vánoční číslo, které právě držíte v rukou, čítá na sto listů nabitých jak knižními novinkami, tak zajímavými rozhovory, články a tipy na dárky. Navíc si jej vzali na mušku naši grafici a provedli zbrusu nový „facelift“.

Co na vás ve vánočním revíčku čeká?
Plejádu rozhovorů odstartuje Patrik Hartl, od kterého se dozvíme více o jeho nejnovějším románu pro ženy. Josef Maršálek představí své mistrovské dílo s čokoládovými recepty a Limor Regev s Moše Kesslerem povypráví o silném příběhu, který se stal…
Aleš Palán nás zavede do světa skautů a tuláků a Daniela Kovářová prozradí více o své nové knize Rodinu si nevybereš. S Martinou Eretovou se zaměříme na téma fantasy románů a od Valérie Perrinové zjistíme, proč musela vyčkat na správný okamžik k psaní. Nebude chybět rozhovor s fotbalovou legendou Antonínem Panenkou a kuchařským duem Romanem a Janou Vaňkovými přicházejícími s novinkou Sváteční. Od moderátora rádia se dozvíme zajímavé perličky z práce a zakladatelé projektu ArtMoment nás přesvědčí, že obraz zvládne namalovat každý. O duši i těle si budeme povídat s Marianem Jelínkem, Jiřím Kuchařem a instruktorkou jógy Zuzanou KlingrovouNa závěr vám za celou redakci přeji pohodovou zimu a knihovnu naditou tituly, které vás budou bavit.

Markéta Bolfová


ARCHIV ČASOPISU2023


 


2022
2021
 KNIHCENTRUM revue, roč. 11, 6-8/2021

2020
2019

   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011

           
         
 
 
 
 
 
 
--> -->