KNIHCENTRUM revue

Společnost KNIHCENTRUM.CZ s.r.o. vydává tištěný časopis KNIHCENTRUM revue, který dostávají zákazníci k nákupu v prodejnách KNIHCENTRUM.cz a v zásilkách objednávek z e-shopu.
 
Redakční obsah každého čísla najdete také na našem blogu KNIHCENTRUM revue.LISTOVACÍ VERZE


Prolistujte si náš časopis KNIHCENTRUM revue, stačí kliknout na obálku.

Prázdniny skončily a zanedlouho nám podzim začne hrát všemi barvami. Je to čas, kdy spousta z nás začíná podléhat vánoční nákupní horečce. A že knihy nesmí chybět pod žádným stromečkem, na tom se my knihomolové jistě shodneme.

Na stránkách nového čísla KNIHCENTRUM revue si stejně jako obvykle můžete přečíst rozhovory s autory, tentokrát jsme si povídali se třemi debutanty. A někteří se po vydání své první knihy dokonce cítí jako spisovatelé. Třeba Jiří Mádl, který se s pocitem, že je spisovatel, srovnal daleko lépe než s oslovením režisér.

Časopis je nabitý tipy na knižní novinky, recenzemi čtenářů i členů naší redakce – Markéta například vyzkoušela recept podle kuchařky Grilování, které milovníci jídla jen tak neodolají. Kromě knih jsme pro vás vybrali také tipy na hračky, naše knihomolské předměty (máme totiž dvě novinky), nechybí ani soutěž a osmisměrka.

Pevně věříme, že i po zdražení knih, které bylo kvůli zvyšování cen papíru, energií i dopravy nevyhnutelné, jim zůstanete věrní a nikdy se pro vás nestanou zbytným zbožím.

Pěkné babí léto a podzim přeje za redakci
Kateřina ŽídkováARCHIV ČASOPISU

2022
2021
 KNIHCENTRUM revue, roč. 11, 6-8/2021

2020
2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011