Soutěž o 3 výtisky knihy Evoluce - Pramen života

Prémiový obsah
Pojďte zkusit své štěstí v soutěži o 3. díl fantasy série Evoluce - Pramen života. Knihy čekají na 3 výherce!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Odpovědi na soutěžní otázky

1. Kolik hodin denně pracuje (píše) autor série Evoluce? Nápověda v rozhovoru s Thomasem Thiemeyerem na našem blogu. 6 hodin
2. Jak se jmenují jednotlivé díly série Evoluce? Město přeživších, Věž zajatců, Pramen života

Výherci

1. Petra Tučková
2. Aleš Kašpárek
3. Lenka Rybníčková

Blahopřejeme!!!

* * * * * 

Po dlouhém cestování a překonání všech nástrah se Jem probouzí uprostřed enklávy, kterou i s přáteli tak zoufale hledal. Nejsou zde ale všichni. Katta zmizela beze stopy a Lucie leží na ošetřovně v kómatu i s malým squidem. Přátelé se snaží zjistit, jak by se mohli dostat zpátky do své doby, když jim vůdkyně GAIA prozradí šílený plán. Svým příchodem totiž nevědomky spustili do chodu velice nebezpečné věci. Nyní je v ohrožení celá planeta Země a Jem s ostatními se musí rozhodnout, zda se v blížící poslední bitvě postaví na stranu zvířat, nebo lidstva. Závěrečný díl trilogie Evoluce slibuje velké napětí a ukončení nečekaného dobrodružství skupinky mladých lidí, kteří při havárii letadla skončí místo na letišti v Denveru v budoucnosti.

Soutěž o 3 výtisky knihy Evoluce - Pramen života probíhá od 2. července do 8. července 2020 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství BOOKMEDIA, kterému velmi děkujeme.

Pravidla soutěže najdete ZDE. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.


Podmínkou soutěže je vyplnění e-mailové adresy, která je registrovaná do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU e-shopu KNIHCENTRUM.CZ, proto uvidí proklik na soutěžní formulář pouze zákazníci, kteří tuto podmínku splňují.
Prémiový obsah
Pokračování článku je přístupné pouze přihlášeným uživatelům s aktivním věrnostním programem.
Register
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

Evoluce Pramen života

5.0 2
349 286
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Pro všechny členy věrnostního programu jsme si připravili dárek. Pojďte si ulovit nejen KNIHCENTY, ale tentokrát i dopravu na svou objednávku zcela ZDARMA.
Je to jednoduché! Stačí u nás nakoupit a výhra může být vaše. Rozdáváme nejeden zajímavý balíček.
Beara je dokumentárním románem o genocidě spáchané v létě 1995 v Srebrenici a okolních městečkách. Tento hrůzný akt dopomohl zakončit několik let trvající válku v Bosně a Hercegovině, obecně známou tak jako Bosenská válka za nezávislost.