Pravidla soutěží

1. KNIHCENTRUM.CZ s. r. o., se sídlem Smetanovo náměstí 222/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 27854507, vyhlašuje soutěže na stránkách www.knihcentrum.cz/Revue , a to za podmínek níže uvedených. Soutěžní článek začíná úvodním textem „Soutěž“.

2. Pořadatelem a organizátorem soutěže je KNIHCENTRUM.CZ s. r. o.

3. Soutěž probíhá vždy v období uvedeném ve článku dané soutěže.

4. Výherci soutěže získají cenu, která je uvedená v daném článku soutěže.

5. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník internetového knihkupectví www.KNIHCENTRUM.cz, který v rozhodném období správně zodpoví soutěžní otázky, bude registrovaný do věrnostního programu (tato podmínka neplatí pro soutěž Koupíte knihu Karel Gott - Má cesta za štěstím a můžete se stát výhercem dárkového balíčku, která běží od 25. 9. do 10. 10. 2022) a vyplní soutěžní formulář, který nalezne v daném konkrétním článku soutěže. Z jedné e-mailové adresy bude do soutěže přijata pouze jedna odpověď.

6. Výhru získá ten soutěžící, který splní podmínky soutěže a zároveň bude vylosován. 

7. Výherci budou zveřejněni v daném článku soutěže do pěti pracovních dnů po ukončení soutěže. Výherci budou zároveň kontaktováni e-mailem.

8. Cena bude výhercům zaslána do dvou týdnů po ukončení soutěže.

9. Soutěže se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci KNIHCENTRUM.CZ s. r. o. a společnosti ve skupině PEMIC a. s., jakož i osoby blízké těmto zaměstnancům dle definice stanovené zákonem č. 40/1964 Sb. v platném znění. Soutěž se řídí platnými zákony České republiky.

10. Organizátor není zodpovědný za technické či programové chyby a omyly vzniklé během registrace a řízení soutěže.

11. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, délku trvání, jakož i na zrušení soutěže jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.

12. Soutěžící vyslovují svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a zároveň berou na vědomí, že na získání ceny nevzniká právní nárok. Organizátor má právo jednostranně vyřadit soutěžícího v případě podezření z porušení pravidel soutěže nebo použití neregulérních postupů.

13. Pokud výherce po doručení výhry s touto výhrou nebude souhlasit, může ji zaslat pořadateli zpět na své vlastní náklady.

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like

Latest articles

Pro všechny členy věrnostního programu jsme si připravili dárek. Pojďte si ulovit nejen KNIHCENTY, ale tentokrát i dopravu na svou objednávku zcela ZDARMA.
Je to jednoduché! Stačí u nás nakoupit a výhra může být vaše. Rozdáváme nejeden zajímavý balíček.
Ve spolupráci s nakladatelstvím Mediaplex jsme si pro vás připravili speciální Valentýnskou nadílku. Vyberte si žhavé čtení se slevou až 40 %.