Soutěž o 3 výtisky knihy 77 tipů pro zdravá střeva

Prémiový obsah
Vyhrajte knihu důležitou pro zdraví. Autor v ní vychází z nejnovějších studií a vlastních poznatků, které mu přinesla jeho desetiletí trvající lékařská praxe. Dozvíte se, jak vznikají střevní problémy a jak jim můžete předcházet a léčit je. Knihu získají 3 výherci.
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Odpovědi na soutěžní otázky

1. Kolik má kniha, o kterou soutěžíme, stran? 224
2. Tento měsíc vydalo nakladatelství Kazda knihu Nastartujte svou štítnou žlázu

Výherci

1. Miluše Zezulková
2. Romana Zaydlar
3. Eva Havlenová

Blahopřejeme!!!

* * * * * 

Zdravá střeva jsou předpokladem zdravého těla. Chronická onemocnění, jako jsou cukrovka, únava, kožní problémy nebo autoimunitní choroby, lze vyléčit. Ale pouze pokud střeva naleznou svoji přirozenou rovnováhu. S tím vám pomůže Dr. med. Ulrich Strunz. Ten v této knize vychází z nejnovějších studií a vlastních poznatků, které mu přinesla jeho desetiletí trvající lékařská praxe. Dozvíte se, jak střevní problémy vznikají a jak jim můžete předcházet a léčit je.


Dr. med. Ulrich Strunz vysvětluje:

• že střeva jsou kromě stresu a nedostatku pohybu ovlivněna zejména naší stravou,

• které nemoci vznikají na základě střevních problémů,

• a jak je léčit – zdravou stravou, cvičením a relaxací.

V knize naleznete také spoustu praktických rad a velké množství dotazníků, které vám pomohou posoudit zdraví vašich střev!

Soutěž o 3 výtisky knihy 77 tipů pro zdravá střeva probíhá od 18. dubna do 24. dubna 2024 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Kazda, kterému velmi děkujeme. 

Pravidla soutěže najdete ZDE. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz

Podmínkou soutěže je vyplnění e-mailové adresy, která je registrovaná do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU e-shopu KNIHCENTRUM.CZ, proto uvidí proklik na soutěžní formulář pouze zákazníci, kteří tuto podmínku splňují. 

Prémiový obsah
Pokračování článku je přístupné pouze přihlášeným uživatelům s aktivním věrnostním programem.
Register
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

77 tipů pro zdravá střeva

0.0 0
369 303
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Není snadné vybrat z nepřeberného množství knih, které každý měsíc vycházejí, ty nejlepší. A ne každému se líbí to samé. My jsme se opět snažili vytipovat novinky, které by mohly zaujmout co nejvíce čtenářů.
Vyhrajte thriller, který je osvěžujícím způsobem jiný. Děj se odehrává během několika hodin a má několik paralelních dějových linií. Zajímavé exkurzy do tématu mimické rezonance jsou důmyslně zakomponovány do děje a nijak neubírají příběhu na napětí.
Prémiový obsah
číst více
Druhá kniha nebývale uchopeného cestopisu slovenské sinologičky Dominiky Sakmárové mě opět položila na lopatky, v tom nejlepším slova smyslu.