Soutěž o 2 výtisky knihy Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky

Krásně ilustrovaná kniha Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky, kterou vydalo nakladatelství Albatros, u nás čeká na dva výherce. Najdete v ní krátké příběhy odkrývající osudy mimořádných žen z minulosti i současnosti. Pojďte soutěžit!
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Odpovědi na soutěžní otázky

1. Kolik příběhů najdete v knize Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky? 100
2. Kolik Kč stojí tato kniha na KNIHCENTRUM.CZ? 314

Výherci

1. Martin Hlavica
2. Anna Hájková

Blahopřejeme!!!

* * * * * 

Každé malé rebelce na celém světě:


Miř výš, 
per se s vervou, 
popusť uzdu svým snům, 
s když budeš na pochybách, nezapomeň, 
že pravdu máš ty.

Tímto krásným vzkazem všem malým rebelkám začíná kniha Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky.

Soutěž probíhá od 19. července do 25. července 2018 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ.

Klikněte na odkaz

CHCI SOUTĚŽIT


Knihu do soutěže věnovalo nakladatelství Albatros, kterému velice děkujeme.

Úplná pravidla

1. KNIHCENTRUM.CZ s. r. o., se sídlem Smetanovo náměstí 222/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 27854507, vyhlašuje soutěž pod názvem "Soutěž o 2 výtisky knihy Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky" a to za podmínek níže uvedených.

2. Pořadatelem a organizátorem soutěže je KNIHCENTRUM.CZ s. r. o.

3. Soutěž probíhá v období od 19. července 2018 do 25. července 2018 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.cz.

4. Výherci soutěže získají knihu Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky při splnění podmínek stanovených v těchto pravidlech soutěže.

5. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník internetového knihkupectví www.KNIHCENTRUM.cz, který v rozhodném období správně zodpoví soutěžní otázky a vyplní soutěžní formulář. Z jedné e-mailové adresy bude do soutěže přijata pouze jedna odpověď.

6. Knihu Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky získají 2 soutěžící, kteří nám vyplní soutěžní formulář a které vylosujeme. 

7. Výherci budou zveřejněni na internetových stránkách e-shopu KNIHCENTRUM.cz do pěti pracovních dnů po ukončení soutěže. Výherci budou zároveň kontaktováni e-mailem.

8. Cena bude výhercům zaslána do dvou týdnů po ukončení soutěže.

9. Soutěže se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci KNIHCENTRUM.CZ s. r. o. a společnosti ve skupině PEMIC a. s., jakož i osoby blízké těmto zaměstnancům dle definice stanovené zákonem č. 40/1964 Sb. v platném znění. Soutěž se řídí platnými zákony České republiky.

10. Organizátor není zodpovědný za technické či programové chyby a omyly vzniklé během registrace a řízení soutěže.

11. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, délku trvání, jakož i na zrušení soutěže jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.

12. Soutěžící vyslovují svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a zároveň berou na vědomí, že na získání ceny nevzniká právní nárok. Organizátor má právo jednostranně vyřadit soutěžícího v případě podezření z porušení pravidel soutěže nebo použití neregulérních postupů.

13. Pokud výherce po doručení výhry s touto výhrou nebude souhlasit, může ji zalsat poředatli zpět na své vlastní náklady.

14. Soutěž probíhá v souladu s ochranou osobních údajů. 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky
Čeština

Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky

5.0 1
369 314
Vyprodáno
Like

Latest articles

Není snadné vybrat z nepřeberného množství knih, které každý měsíc vycházejí, ty nejlepší. A ne každému se líbí to samé. My jsme se opět snažili vytipovat novinky, které by mohly zaujmout co nejvíce čtenářů.
Vyhrajte thriller, který je osvěžujícím způsobem jiný. Děj se odehrává během několika hodin a má několik paralelních dějových linií. Zajímavé exkurzy do tématu mimické rezonance jsou důmyslně zakomponovány do děje a nijak neubírají příběhu na napětí.
Prémiový obsah
číst více
Druhá kniha nebývale uchopeného cestopisu slovenské sinologičky Dominiky Sakmárové mě opět položila na lopatky, v tom nejlepším slova smyslu.