• Zákaznická linka 597 490 490

Soutěž o 2 balíčky knih: Krvavá lázeň a Šťastná hvězda

Prémiový obsah
Pojďte si zasoutěžit o balíček dvou historických románů, jejichž autorem je finský spisovatel Mika Waltari.
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Odpovědi na soutěžní otázky

1. Jak se jmenuje nejznámější dílo (historický román), který napsal Mika Waltari? Egypťan Sinuhet

2. Jak se jmenuje nakladatelství, které vydalo knihy Krvavá lázeň a Šťastná hvězda? Hejkal

Výherci

1. Jarmila Felixová
2. Rudolf Fichtner

Blahopřejeme!!!

* * * * *

Krvavá lázeň

Poutavý příběh dvou finských mladíků, studenta Mikaela a jeho přítele, siláka a odlévače děl Anttiho, se odehrává v Evropě první poloviny 16. století. Barvitě, poutavě a s hořkým humorem líčí známý autor historických románů dobu i život svých hrdinů, čarodějnické procesy, krvavé bitvy i spletité intriky, náboženské spory, touhu po lásce i krutost historie, pro niž lidské osudy znamenají jen málo.


Šťastná hvězda

Volné pokračování románu Krvavá lázeň nás zavede opět do 16. století, do islámského světa, ba dokonce do samého jeho středu - do harému a na dvůr osmanského sultána Sulejmana. Zde se poutník Mikael a jeho přítel Antti dostávají do víru intrik, lstí a dvorních bojů o moc a zároveň se stávají svědky světovládných snah sultána, který chce dobýt křesťanskou Evropu.

Soutěž o balíček Krvavá lázeň a Šťastná hvězda probíhá od 15. září do 21. září 2022 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Výhry do soutěže věnovalo nakldatelství Hejkal, kterému velmi děkujeme. Pravidla soutěže najdete ZDE. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Podmínkou soutěže je vyplnění e-mailové adresy, která je registrovaná do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU e-shopu KNIHCENTRUM.CZ, proto uvidí proklik na soutěžní formulář pouze zákazníci, kteří tuto podmínku splňují. 
Prémiový obsah
Pokračování článku je přístupné pouze přihlášeným uživatelům s aktivním věrnostním programem.
Register
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

Krvavá lázeň

0.0 0
399
-18 %
327
IHNED odesíláme

Šťastná hvězda

0.0 0
399
-18 %
327
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Každý týden tady pro vás máme Dobré čtení na obzoru. V krátkém videu se o knize něco dozvíte a třeba vám pomůže při rozhodování, zdali si knihu koupit.
Tento příběh je o lásce v prostředí holokaustu, ale nejde tu jen o lásku mezi mužem a ženou, ale také o lásku mezi matkou a dcerou.
Brrr, podzim… Při pohledu na teploměr a na sluníčko, které pozdě vychází a brzy zapadá by si každý zasloužil mít po ruce Fiškuse – aspoň toho knižního.