Začít hrát
 
 

Čeští i zahraniční autoři, knihy pro děti i dospělé – SLEVY AŽ 50 % jen do konce měsíce

Recenze: Vlaštovka v bublině

Vlaštovka v bublině je volné pokračování knížek Losos v kaluži a Panda v nesnázích. Předchozí knihy ale nemusíte mít přečtené, určitě vám souvislosti unikat nebudou.

Kniha Vlaštovka v bublině je rozdělená na dvě části.  V jedné části hlavní hrdinka Bára vzpomíná na rok 2018, kdy se seznámila se svým budoucím manželem Petrem, a na období, kdy se narodily jejich děti Magda a Michal. Druhá část nám ukazuje život Báry v budoucnosti.

Bára se probudí v roce 2045 po těžké nemoci. Po velmi vzácné léčbě se vrací do normálního života. Sice má svoji minulost trochu v mlze, ale snaží se vybavit si, proč se vlastně rozešla se svým manželem Petrem. Zjistí, jak to doopravdy všechno bylo?

Kniha je opravdu zajímavá v tom, že nám dává pohled do budoucnosti. Každý si svoji budoucnost nějak představuje, je pro nás všechny svým způsobem děsivá a nejasná. Pokud nás čeká taková budoucnost, jak ji popisuje autorka Markéta Lukášková v knížce, tak do ní nebudou patřit mobilní telefony, které jsou pro svět neekologické, bude stačit nosit jenom malý čip a telefonovat se bude dát odkudkoliv. Káva bude nedostatkové zboží. 

Kdo ví, jak to všechno doopravdy bude... 
Nedovedu si představit, že bych musela přestat pít kávu, protože bude tak drahá, že si tento luxus nebudu moc dovolit. 

Všechny knihy od Markéty Lukáškové jsou napsané hodně čtivě, takže je určitě doporučuji.


Autor: Markét


Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Losos v kaluži

4.7 6
269 229
Vyprodáno
Like

Latest articles

Prázdniny jsou v plném proudu a my vám přinášíme pravidelnou porci knižních novinek pro malé a mladé čtenáře.
Vyhrajte knihu plnou smíchu, sladké romantiky a útulného vesnického života, která vás přesvědčí, že za ty nejlepší věci v životě opravdu stojí za to bojovat. Cukrárna – Sladký život čeká na 2 výherce!
Prémiový obsah
číst více
I když si dnes děti mohou všechny informace najít na internetu, zvířecí encyklopedie jsou stále trhákem. Tedy alespoň u nás.