Jak si dopřát komfort a pohodlí během čtení

Není nadto uvelebit se s knihou na místě, které nám poskytuje maximální pohodlí. Jedině tak si čtení můžete užít naplno a hltat stránku za stránkou plnými doušky. Máme pro vás tipy, jak si udělat komfort v posteli a začíst se do prvních řádků.
ČTENÍ V POSTELI

Někteří čtenáři se s knihou uvelebují na různých místech (např. ve vaně), ale ruku na srdce, v posteli čte většina z nás a je to určitě i nejpohodlnější. A co nám zajistí komfort "postelového čtecího koutku"?

SPRÁVNÝ ROŠT


Proč je důležitý výběr správného roštu? Díky němu bude mít vaše matrace dlouhou životnost a rovněž správnou ortopedickou funkčnost. Má velký vliv také na stupeň hygieny matrace.


KVALITNÍ MATRACE


Pro pohodlí, které bychom v posteli měli mít, je nepostradatelná kvalitní matrace. Bez ní to nebude ono. Výběr správné matrace je opravdu velmi důležitý nejen pro naše zdraví, ale také pro komfort. Každý z nás má jiné potřeby, a tak si musí vybrat podle těch svých. Někdy se bude hodit i rada odborníka

POHODLNÝ POLŠTÁŘ

Určitě už jste zjistili, že není polštář jako polštář. Každý z nás má jiné, individuální preference. Při jeho výběru hraje roli nejen materiál, ale také správná velikost a tvar. Několik polštářů už jste za svůj život jistě vyzkoušeli, tak asi víte, který vám nejvíce vyhovuje a při koupi nového budete mít pravděpodobně jasno.

SPÁNEK

Přestože se cítíte jako v nebi, tak nezapomeňte, že kromě kvality matrace, roštu a postele je důležitá i kvalita spánku. Je tedy podstatné umět i tu nejnapínavější knihu včas odložit, zhasnout a ponořit se do světa snů. 


👇 Pokud vás zajímá spánek jako takový, mrkněte na knihy v souvisejících produktech. 👇
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Proč spíme

Proč spíme

4.2 36
od 299

Spánkem ke zdraví

0.0 0
309 253
IHNED odesíláme

Spánek pro každého

0.0 0
199 169
IHNED odesíláme

Co je to spánek?

5.0 1
249 204
IHNED odesíláme

O spaní před spaním

5.0 22
399 327
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

V únoru nám přituhlo a je třeba pořídit si žhavé knižní novinky, aby nás zahřály.
Debutový román Kylea Perryho Hora duchů vyšel pod hlavičkou nakladatelství HOST. Jak hlásá už tajuplná obálka, jedná se o působivou krimi z Tasmánie odhalující krásu i krutost přírody... a také lidí. A rozhodně stojí za přečtení!
V rámci každoročního udílení cen ČESKÝ BESTSELLER dává KNIHCENTRUM.cz prostor také čtenářskému publiku, které hlasováním vybírá nejoblíbenější knihu ve speciální kategorii Cena čtenářů. I vy tak můžete podpořit knihy svého srdce. Výsledky hlasování se dozvíme 3. března na slavnostním vyhlášení na ostravské Černé louce.