Žhavé deskohrátky pro dva + SOUTĚŽ

Udělejte si pohodlí, otevřete si víno, uvolněte se a zažijte speciální večer se svým protějškem.

Erotické hry mohou být skvělým způsobem, jak si ozvláštnit program se svým partnerem. Zkoušení nových věcí přináší ovoce v podobě oboustranného vzrušení. Existuje mnoho her, mezi nimiž si můžete zvolit tu pravou… Cílem společných hrátek by mělo být také zlepšení komunikace, protože otevřenost vede k porozumění ve všech ohledech.

Párty Alias Mládeži nepřístupno

V párty hře Párty Alias Mládeži nepřístupno budete svým spoluhráčům z týmu vysvětlovat slova, která vás zaručeně přinutí se červenat. Jak byste popsali například romantické milování, křičení slastí nebo rozhoďnožku?

Součástí hry jsou i takzvané doplňovací kartičky, kam si můžete napsat svá vlastní slova, kterými pobavíte či zaskočíte své spoluhráče. Kolik slov váš tým uhádne, o tolik políček se posunete na herním plánu. Závoďte s časem, abyste dokázali poskočit o co největší počet polí a přiblížit se tak cíli.

Hra Párty Alias Mládeži nepřístupno obsahuje: 400 karet, 6 plastových figurek, přesýpací hodiny, krabičku nočního klubu, tužku a pravidla.

zobrazit více
629
IHNED odesíláme

Partnerské hrátky

Žena a muž se odpradávna navzájem přitahují. Ale jak docílit toho, aby tento vztah byl v rovnováze? Pro harmonický vztah potřebujete především štěstí, lásku a sex. Samozřejmě najdeme i jiné proměnné, jako je zdraví, porozumění, toleranci a mnoho dalších. Nicméně tato hra je o těchto třech prvních proměnných.

Každý je někdy stydlivý, nebojácný a někdy romantik. Odhalte v sobě dračici nebo tygra. Běžné partnerské hrátky v bytě nebo domě se stanou originálními a žhavými, když budete plnit různě odvážné úkoly tématické pro danou místnost v bytě/domě. Co se stane, pokud se potká stydlivka s tygrem? Na všechny otázky vám odpoví hra Partnerské hrátky. Jen pozor na Kazifucka!!!

Hra obsahuje: 125 karet úkolů, 36 charakterových karet, 30 karet náhody, 6 figurek postav, figurku Kazifucka, hrací kostku, přesýpací hodiny, herní plán a pravidla. Ta si můžete ve formátu PDF stáhnout z nabízené přílohy.

Interaktivní hra pro dospělé páry. Doba hraní od 15 minut déle.

zobrazit více
539
IHNED odesíláme
Vyhrajte Partnerské hrátky v soutěži s KNIHCENTRUM.CZ! Informace najdete níže.

Nevinné hrátky pro dva

S erotickou partnerskou hrou Nevinné hrátky pro dva vstoupíte do světa vášně a fantazie. Putujte s partnerem po herním plánu, kde vás čekají zábavné, příjemné a smyslné úkoly, jejichž erotický náboj postupně roste.

Partnerská hra Nevinné hrátky pro dva může být i zpestřením intimního života. Jste k sobě s partnerem otevření a nebojíte se v sexu experimentovat? Pak je tato hra pro páry právě pro vás a nesejde na tom, jestli jste spolu několik let nebo pár týdnů.

Ve hře vás čeká 300 úkolů, které zajistí, že každá hra nabídne jiný zážitek a budete ji tak spolu moci hrát znovu a znovu. Na cestě k vrcholu získáte za své úsilí zasloužené odměny, z nichž si jednu vítěz nebo vítězka vybere a poražený mu ji bude muset zařídit.

Druhé vydání hry Nevinné hrátky pro dva přichází nejen s úpravami pravidel pro ještě lepší zážitek ze hry, ale i s celou řadou nových odměn a úkolů, které bude radost plnit.

Hra Nevinné hrátky pro dva obsahuje: 150 karet úkolů, 100 karet odměn, 1 figurku pro ni a 1 figurku pro něho, velkou hrací kostku, herní plán a pravidla.

zobrazit více
629
Poslední kusy

Erotické hrátky s povoláním 2v1 v plechové krabičce

Malá plechová krabička ukrývá zábavnou karetní hru zaměřenou na postřeh. Erotické hrátky obsahují dvě hry: pexeso a hmaťáka, který nabízí tři varianty hry – prcinku, mušličku a brčko. Vtipnou formou si můžete trénovat paměť a postřeh.

Hmaťák obsahuje 30 kulatých karet, na každé z nich je vyobrazeno 6 různých povolání. Pexeso obsahuje 56 kartiček. Hry jsou určeny pro 2 a více hráčů. Doba hry: 15-20 min.

Obrázky jsou ilustrované a hra je určena pro dospělé. Jedná se o český výrobek.

zobrazit více
229
IHNED odesíláme

Manželství hrou + tchyně to zařídí 2

Určena pro dvojici ideálně v manželském svazku. Ve hře se setkáte s celým spektrem známých životních situací, problémů a krizí, které mohou i v tom vašem vztahu někdy nastat. Zábavnou formou se tak můžete poučit a náležitě připravit. Postupuje se herním plánem směrem start-cíl. Hráči cestou plní zajímavé úkoly, berou karty bodového systému. Pokud hráč překročí hranici 12 bodů, přichází sankce! Kdo první bez úhony dorazí do cíle, pochopitelně vyhrává.
zobrazit více
376
IHNED odesíláme

Hra o manželství

Partnerská hra pro dva Hra o manželství Deluxe vnese vášeň a jiskru do každého vztahu, nejen manželského.

Hra o manželství Deluxe obsahuje: 150 karet (40 karet Záludných otázek, 40 karet Náročných seznamů, 40 karet Nemožného kreslení a 30 karet Zasloužených bonusů), 3 odpovědní mazatelné tabulky, 2 mazatelné fixy v podobě brků a 2 hadříky, 2 kovové figurky pro Ni a pro Něho, 30 stíracích losů s odměnami, arch pro zaškrtávání odměn, přesýpací hodiny a pravidla.

zobrazit více
899
IHNED odesíláme

Tipni si!

Víte, kolik vašich spoluhráčů nikdy nebylo nevěrných? Kolik si jich kouše nehty, nebo se šťourá v nose? A kolik z nich někdy zfalšovalo důležitý podpis? I kdybyste to nevěděli, můžete si tipnout.

V párty hře Tipni si! Známe se? 18+ Mládeži nepřístupno se dozvíte o svých spoluhráčích první poslední – ačkoli nikdy si nemůžete být jisti, kdo danou odpověď zvolil. A pokud se nestydíte, můžete hrát otevřenou hru a vsadit si přímo na odpověď konkrétního hráče.

Ve hře na vás čeká 900 tvrzení, rozdělených do 6 okruhů: Sex, Párty, Vztahy, Trapasy, Zlozvyky a Hříchy. Takže se o svých spoluhráčích dozvíte skutečně hromadu nového, a to možná i věci, které byste raději nevěděli!

Hra Tipni si! Známe se? 18+ obsahuje: 12 tipovačů a rozhodovačů, 300 karet s otázkami, 6 hráčských žetonů, 40 plastových mincí a pravidla.

zobrazit více
719
IHNED odesíláme
Nebojte se povolit uzdu své fantazii. Pokud jste si nevybrali z těchto her, mrkněte na jiné odvážné hry.


ZASOUTĚŽTE si s námi o hru Partnerské hrátky

Výhru darovalo ALBI, děkujeme. Soutěž probíhá od 26. 1. 2023 do 6. 2. 2023 do 23,59 h v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ. Pravidla soutěže najdete ZDE. Výherce bude následně kontaktován mailem.

CHCI SOUTĚŽIT

Gratulujeme výherkyni p. Paličkové

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Erotické hrátky s povoláním 2v1 v plechové krabičce

Erotické hrátky s povoláním 2v1 v plechové krabičce

5.0 1
279 229
IHNED odesíláme

Harašeníčko společenská hra v krabici

0.0 0
459 376
IHNED odesíláme

Hra o manželství

0.0 0
699 629
IHNED odesíláme

Hra o manželství

0.0 0
999 899
IHNED odesíláme

Hříšná věž

0.0 0
249 224
POSLEDNÍ KUSY

Lechtivé kostky

5.0 2
49 44
IHNED odesíláme

Manželství hrou + tchyně to zařídí 2

0.0 0
459 376
IHNED odesíláme

Nespoutané laškování

0.0 0
699 629
POSLEDNÍ KUSY

Nevinné hrátky pro dva

4.0 2
699 629
Poslední kusy

Partnerské hrátky

0.0 0
599 539
IHNED odesíláme

Párty Alias Mládeži nepřístupno

5.0 1
699 629
IHNED odesíláme

Sex společenská hra pro dospělé v krabici

0.0 0
519 426
IHNED odesíláme

Sexperimenty společenská hra pro dospělé v krabici

0.0 0
459 376
IHNED odesíláme

Tipni si!

0.0 0
799 719
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

„Na tomto světě jsou místa, kde se od kamenů stále ještě odráží ozvěna minulosti.“ – citace z knihy, str. 7 –
Vyhrajte barvitý cestopis od íránistky a arabistky Lenky Hrabalové, která má s touto fascinující tajemnou zemí více než desetiletou zkušenost.
Prémiový obsah
číst více
Hra pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ. Ulovte KNIHCENTY a vyberte si dárek.