Zapomeňte na posilovnu, trénujte raději svůj mozek

Víte, že mozek spotřebuje pětinu celkové tělesné energie? Takže vlastně hraním her a luštěním hlavolamů hubneme? Pojďme se hodit na jaro do kondice. A aby nám to šlo co nejlépe, dáme si slevu 40 %!
11. března se slaví Evropský den mozku. Mozek je bezesporu fascinující orgán. A my se rozhodli jej na jaře pořádně protáhnout. Vyhněme se jarní únavě a procvičme si pořádně všechny závity.

Spolu s DinoToys jsme si pro vás připravili neodolatelnou akci – slevu 40 % na více než třicítku vybraných her, deskovek, hlavolamů či kvízů. Vyberou si všechny věkové kategorie. Tak pojďte na to.

Akce platí na e-shopu i v prodejnách od 10. do 17. 3. 2023, nebo do vyprodání zásob.

Hra AZ Kvíz junior na cesty

Všechny odpovědi na dětské otázky nejspíš nezná nikdo. Ale na kolik otázek znají odpověď děti? To se uvidí při AZ kvízu junior. Tuhle kompaktní sadu 360 otázek si navíc můžete vzít i na cesty a změřit tak síly, kdykoli a kdekoli budete mít náladu. Princip hry je stejný jako u její TV obdoby, propojit pomocí správných odpovědí svou barvou tři strany herního plánu.

Hra je určená školákům od 10 let pro které bude zábavným a hravým opakováním učiva. Karty můžete použít samostatně jako cestovní hru nebo jako rozšíření velké hry AZ kvíz junior.

Balení obsahuje: 60 oboustranných karet s 360 otázkami, 70 záznamových tabulek s herním plánem, 1 bodovou hrací kostku.

Pro 2 hráče. Věk: 10+

zobrazit více
163
IHNED odesíláme

Hra Pirátský poklad

Jak rozdělit pirátský poklad? Zapamatujte si, co chcete, zatřeste truhlou a rozdělujte. Kdo má nejlepí paměť a strategii, získá největší podíl.

Zábavná kostková pamatovací hra pro 2-4 hráče. Věk 8+

zobrazit více
450
IHNED odesíláme

Hra Kde domov můj? Evropa

Kvízová vědomostní hra vycházející z oblíbeného soutěžního pořadu ČT Kde domov můj?

Prověřte své znalosti ve třech napínavých kolech. V prvním kole otestujte svou bystrou mysl a rychlost. V druhém kole prověříte vědomosti z různých tematických okruhů. V posledním třetím kole ukážete znalost krajů České republiky. 

Vžijte se do role soutěžících a zahrajte si svou oblíbenou kvízovou hru doma s přáteli.

Balení obsahuje:

  • 1 herní plán
  • 237 karet s otázkami
  • 3 hlasovací karty
  • 3 figurky
  • 1 pravidla

Pro 3 - 7 hráčů. Věk: 12+

zobrazit více
491
IHNED odesíláme

Hra Rychlá 8

Máte postřeh? A můžeme ho vidět? Otestujte s přáteli, kdo z vás vyniká v bystrosti a umí nejrychleji kombinovat elektrony podle zadání před vámi. Vyhraje nejen nejrychlejší, ale hlavně ten nejpřesnější hráč. Nejste si jisti, že máte šanci své kamarády porazit? Vyzkoušejte nejprve pravidla hry pro 1 hráče a pořádně na ně natrénujte.

Balení obsahuje: 4 desky hráče, 4 sady po 8 elektronech (3 modré, 2 žluté, 1 červený, 1 fialový a 1 zelený), 52 karet, 3 bodovací karty, pravidla.

Pro 1-4 hráče. Věk: 7+

zobrazit více
516
IHNED odesíláme

Hra Stratego Maršál a špión

Staňte se válečným hrdinou ve hře Maršál a špión alias Stratego. Potřebujete k tomu “jen” neprůstřelnou strategii. Vhodným rozmístěním min, řadových vojínů a důstojníků musíte ochránit svůj prapor před útoky nepřátelského vojska. A hlavně promyšleným postupem položit prapor soupeře. Na žádné náhody se zde nehraje, vítězí ten, kdo lépe promyslí strategii, odhadne protivníka a umí rychle analyzovat situaci.

Herní klasika, jakou Maršál a špión bezesporu je, nyní vychází v moderním a o poznání odolnějším kabátku. Tak neváhejte a vyzvěte soupeře k nelítostné bitvě, ve které si porovnáte nejen úroveň taktického a logického uvažování, ale i analytické myšlení a paměť.

Balení obsahuje: 2 × 40 potištěných figurek, 2 držáky na figurky, 2 obálky s výcvikovými misemi, herní plán, zástěnu, pravidla hry včetně průvodce rychlým startem.

Věk: 8+
zobrazit více
737
IHNED odesíláme

Hra Detektiv Kočička

Šest záhadných detektivních případů v kooperativní hře pro celou rodinu. Staňte se pomocníky detektiva Kočičky, vyslechněte svědky, prověřte podezřelé a odhalte pachatele předtím, než vám vystydne odpolední čaj!

Detektivní zábavná hra pro 2–5 hráčů od 6 let.

zobrazit více
491
IHNED odesíláme

Hra Kris Kros Travel

Dochází vám na cestách slova? Najděte si nová s cestovní verzí populární hry Kris Kros. Nepotřebujete k ní žádný herní plán a můžete se s ní zabavit i sami. Když ale přizvete kamarády, odkryjí se vám nekonečné možnosti kombinování a přeskupování písmen. V průběhu hry bude navíc pravidelně narůstat písmenková zásoba.

Vyhraje hráč s nejvyšším počtem bodů, slovní zásobu si ale obohatí úplně všichni. Stejně jako všechny hry Dino byla i tato vyrobena v ČR.

Věk: 9+
zobrazit více
106
IHNED odesíláme

Hra AZ kvíz Nové otázky

Už jste vzdělaní natolik, že vás v AZ kvízu nic nepřekvapí? Tak vyzkoušejte novou verzi se zbrusu novými otázkami. Vaše mozkové závity se potrápí nad záludnými otázkami ze všech možných oborů od biologie po společenské vědy či umění. Pravidla jsou stejná jako v TV soutěži. Vítězí ten, kdo pomocí správných odpovědí propojí tři strany herního plánu.

Balení obsahuje: 1 herní plán, 36 žetonů, 120 oboustranných karet s otázkami, 1 bodovou hrací kostku, 1 figurku ve tvaru šestibokého hranolu.

Pro 2 hráče. Věk: 13+

zobrazit více
360
IHNED odesíláme

Hra Zápalky

Jak přemístit jednu zápalku, aby proměnila hvězdu v deset trojúhelníků nebo otočila hlavou slepice? 50 netradičních hlavolamů prověří a zlepší logické uvažování a prostorovou představivost.

Věk: 14+

zobrazit více
237
IHNED odesíláme

Hra Předškolák

Zábavná kvízová hra pro předškoláky (5 - 6 let), která umožní nenásilnou formou dětem i rodičům procvičit či zopakovat vše, co by děti v tomto věku měly znát a umět.

Otázky a úkoly jsou pro snazší orientaci rozděleny do tří kategorií a mohou je pro své aktivity využít i učitelé ve školách.

Pro 1-20 hráčů.

zobrazit více
163
IHNED odesíláme

Hra Kapesní kvízy Všeobecné znalosti?!?

Kapesní kvízy pro dospělé a děti od 12 let, které se rádi dozvídají nové informace a překonávají sami sebe ve znalostech z různých oblastí. 150 zábavných otázek a odpovědí na 53 kartách prověří vaše znalosti a zároveň vás obohatí o zajímavosti o zvířatech, rostlinách, vesmíru i klimatu, technických pokrocích nebo z cest kolem světa.

zobrazit více
139
IHNED odesíláme
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

„Na tomto světě jsou místa, kde se od kamenů stále ještě odráží ozvěna minulosti.“ – citace z knihy, str. 7 –
Vyhrajte barvitý cestopis od íránistky a arabistky Lenky Hrabalové, která má s touto fascinující tajemnou zemí více než desetiletou zkušenost.
Prémiový obsah
číst více
Hra pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ. Ulovte KNIHCENTY a vyberte si dárek.