Letní horečka slev: ušetřete až 80 %

Únikové hry od NAKLADATELSTVÍ BOOKMEDIA si budete chtít zahrát všechny

Jste zapálení do her, u kterých musíte zapojit mozkové závity a luštit zapeklité hádanky a rébusy? Zahrajte si únikovky od NAKLADATELSTVÍ BOOKMEDIA. Zaručujeme, že jakmile dohrajete jednu, budete chtít další!
Hrajete rádi deskové hry, ale už byste rádi vyzkoušeli něco trošku jiného? Něco, kde musíte hodně přemýšlet a spolupracovat se všemi ostatními spoluhráči, abyste dosáhli cíle? Pak neváhejte a vyzkoušejte tyto perfektní rodinné hry! 

Nakladatelství BOOKMEDIA vydalo loni na podzim 3 únikové hry: O šamanech a městech duchůO králích a alchymistechO pašerácích a objevitelích

Doporučený věk:
od 10 let 
Počet hráčů: 1-4 (mladším dětem doporučujeme hrát s dospělými)
Potřeby:
nůžky, tužka, lepidlo a guma


Pokud vás lákají pouště, prérie a setkání se šamany, zahrajte si jako první hru O šamanech a městech duchů. Na začátku se stačí dotknout krystalu a rázem se ocitnete na Divokém Západě. Tam vás čeká spousta záhad, tajemství, ale také nebezpečí. Součástí hry je tajemná mapa, na níž bude vaším úkolem objevit nová místa. Je ovšem nutné překonat všechny výzvy. Kromě mapy budete mít k dispozici také rozcestník, který vás bude provázet po celou dobu hraní. Obsahuje totiž mnoho důležitých informací pro vaši cestu. Na jeho obálce najdete kódovou matici. K čemu slouží, to se dozvíte až při hře...


Atmosféra

Pokud si u hry budete chtít navodit tu správnou atmosféru, není to problém. Na Spotify si můžete stáhnout k tomuto příběhu hudbu, díky které se budete opravdu cítit jako v krajině zelených kaktusů a zaprášených zvířecích koster. A klidně si na sebe můžete vzít oblečení, které se k této hře hodí, takže nejlépe nějaké šamanské roucho :-)

Zážitek a zábava

Při hře je důležitá spolupráce všech hráčů. Díky tomu přijde ten správný zážitek. Budete se bavit, a nejen to! Při řešení všech záhad a úkolů se vám bude kouřit z hlavy a k tomu je potřeba, abyste dokázali číst mezi řádky. 

Únikové hry od NAKLADATELSTVÍ BOOKMEDIA jsou určeny pro všechny věkové kategorie (doporučujeme od 10 let). A jak jsme vám sdělili na začátku. Ještě nedohrajete první hru a už se budete těšit na další. Určitě se nebojte, že se zaseknete a nebudete vědět, jak dál. Autoři her Sebastian FrenzelSimon Zimpfer mysleli na všechno, a tak ve hře najdete i systém nápověd.

Tak co, troufnete si překonat všechny výzvy a odhalit všechna tajemná místa na mapě?

Láká vás více protředí středověkého hradu? Tady je recenze na hru O králích a alchymistech.

Přejeme hodně rodinné zábavy!!!
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Únikové hry O králích a alchymistech (obtížnost lehká)

4.6 5
129 106
Poslední kusy
Čeština

Únikové hry O pašerácích a objevitelích (obtížnost střední)

4.0 2
129 106
IHNED odesíláme
Čeština

Únikové hry O šamanech a městech duchů (obtížnost střední)

5.0 3
129 106
Poslední kusy
Čeština

Únikové hry O mýtech a aztéckém zlatě (obtížnost těžká)

4.0 1
129 106
IHNED odesíláme
Čeština

Únikové hry Bratři Grimmové (obtížnost střední)

0.0 0
149 122
IHNED odesíláme
Čeština

Únikové hry O hvězdopravcích a planetách (obtížnost těžká)

0.0 0
149 122
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Z humanitního gymnázia a bakaláře knihovnictví byla cesta do nakladatelství snadná. I když ne přímá, několik let pracovala ve velké soukromé televizi. To byla zkušenost, která ji pracovně zocelila a formovala. Hodnotí knihy i podle obálky a myslí si, že než mít nervy v kýblu, je lepší v něm chladit Prosecco.
Mistr bojových umění Petr Zárybnický byl žákem japonských mistrů Sonody a Harady. Věnoval se Shorinji Kempu, Otokodate rodiny Sonoda a ninjutsu a stal se držitelem černých pásků. Jednu dobu pracoval jako instruktor ve zvláštních jednotkách, kde učil boj s „ne-zbraněmi“, a na krátký čas se s nimi zapletl v akcích. Působil i jako tělesný strážce. V České republice učí svoje COMBAT KEMPO víc než třicet let a je autorem několika knih s tematikou bojových umění.
Tato akce platí v e-shopu i kamenných prodejnách v období 20. 6.–7. 7. 2024.