Víte, že Lars Kepler píše pod novým pseudonymem? 1. díl série máme právě za akční cenu!

TOP 15 deskovek roku 2022

Deskové hry jsou oblíbenou kratochvílí napříč věkovými kategoriemi. Které u našich zákazníků v tomto roce zvítězily?
Seznam nejprodávanějších deskovek může být parádním tipem na to, co může vaše dítko, člen rodiny či kamarád najít pod stromečkem.
1. MÍSTO

Jméno, město, zvíře, věc

Klasická vědomostní hra pro více než 2 hráče. Cílem hry je nasbírat co nejvíce kartiček. Obsahuje 70 hracích karet, pravidla hry v českém a slovenském jazyce.

zobrazit více
163
IHNED odesíláme
2. MÍSTO

Únikové hry O králích a alchymistech (obtížnost lehká)

Hádanky, záhady a zajímavé zápletky – to všechno jsou znaky dobré únikové hry. V této herní knize vás čeká všechno zmíněné. Přenesete se do středověku, přímo doprostřed královských bojů o moc a magických lektvarů. Vaším úkolem bude odhalit všechny intriky a zachránit svět. Zvládnete to v časovém limitu? Tato hrací kniha obsahuje dechberoucí příběh, zábavné hádanky a mapu, která vás vnese hlouběji do hry. Samotná kniha se také stane součástí hry, ale o ní není třeba říkat příliš mnoho. Cestou vás může provázet tematický soundtrack. Zahrajte si s rodinou nebo přáteli a zažijte velmi speciální herní večer vhodný pro všechny věkové kategorie.
zobrazit více
106
Poslední kusy
3. MÍSTO

Pexeso Tlapková patrola

Psí hrdinové Tlapkové Patroly zajisté potěší své fanoušky, tentokrát v obrázcích určených k vymalovávání a také ve hře pexeso. Ve hře Pexeso budou děti hledat stejné dvojice obrázků na kartičkách.

Přednosti:

  • rozvíjí vizuální vnímání a paměť
  • cvičí postřeh a soustředění
zobrazit více
50
Vyprodáno
4. MÍSTO

Únikové hry O mýtech a aztéckém zlatě (obtížnost těžká)

Představte si to: stojíte uprostřed aztécké civilizace a máte jediný úkol – zabránit katastrofě, která by mohla změnit chod věcí na celé zemi po desetiletí. Jakmile totiž tuto únikovou knihu otevřete, stanete se jedinou nadějí lidstva na přežití. Součástí knihy je i mapa, která vám ve vaší cestě pomůže, a taky odkaz k hudbě dostupné online pro dokreslení atmosféry. Pohodlně se usaďte a hra může začít!
zobrazit více
106
IHNED odesíláme
5. MÍSTO

Papírový dům Profesorův deník

Úniková kniha na motivy úspěšného seriálu

Sergio Marquina alias Profesor, vůdce největšího loupežného přepadení v historii Španělska, strávil část svého dětství v nemocnici, kde se spřátelil s chlapcem jménem Jero Lamarca. Ti dva si byli vzájemnou oporou, jak to jen dva kluci zavření v nemocnici dokážou. Sergio pro Jera vymýšlel hádanky a hry, Jero ho na oplátku naučil skládat papírové ptáčky. Čas plynul a osudy obou chlapců se ubíraly jinými cestami. Jero se protlouká od krachu ke krachu. Pak ale dojde k přepadení Státní tiskárny cenin a Sergio se znovu objeví na scéně. Za nějaký čas Jero obdrží balíček – a v něm je dopis bez podpisu, sešit, zamčená krabička, fotka Dalího masky a červený papírový ptáček. Jero nepochybuje – někde tam venku mu Sergio nechal skrytou část kořisti, příležitost znovu začít. Jen musí vyluštit stopy, které mu zanechal.

A co ty? Zvládneš dojít až do konce? Úniková kniha Profesorův deník slibuje napětí, dobrodružství a zapojení všech mozkových závitů. Dopisy popisující přepadení tiskárny cenin se prolínají s příběhem Jera Lamarcy, který podle tajemných indicií postupuje až k ukrytému cíli – vyluští-li všechny hádanky, čeká na něj deset milionů eur.

zobrazit více
299
IHNED odesíláme
6. MÍSTO

Veselá zvířátka

Populární Kouzelné čtení se rozrostlo o mluvící pexesa. Pexeso je známá a oblíbená hra. Ovšem díky zvukům získává zcela nový rozměr. Kouzelné mluvící pexeso Veselá zvířátka kombinuje procvičování vizuální a poslechové paměti dětí. Děti se tak budou učit rozeznávat zvuky, která nás obklopují. Pexeso nabízí více herních variant. Lze jej hrát jako klasické pexeso, kdy jsou všechny karty otočeny obrázky dolů a děti poznávají karty podle zvuku. Snadnější variantou je, že se otočí pouze půlka kartiček a děti hledají druhou kartičku podle zvuku. Pexeso lze hrát i jako obyčejné pexeso bez zvuků. Hra Pexeso Veselá zvířátka obsahuje: 48 kulatých kartiček pexesa, 2 kartičky s pravidly, ikonami a instrukcemi.

Elektronická Albi tužka není součástí knihy. Prodává se samostatně.

zobrazit více
224
IHNED odesíláme
7. MÍSTO

Hra Lovci pokladů

Kdy naposled jste našli opravdový poklad? Vašim dětem se tenhle zázrak může dít každý den. Hra Lovci pokladů je určena pro 2 až 4 hráče a pochopí ji už žáčci první třídy. Během hry budou za pomoci svých námořníků hledat, přepravovat a také chránit na své lodi co největší poklad. V tom mu mohou pomáhat mořští koníci nebo bránit třeba zlí žraloci. Ještě větší moc pak má mořská panna nebo vládce moří, Neptun.

Vítězí ten, kdo nasbírá největší hodnotu pokladů. Děti si při hře procvičí strategické uvažování, postřeh i počty.

Balení obsahuje: 81 karet herního plánu, 4 karty námořních lodí, 41 žetonů mincí, 16 figurek námořníků ve 4 barvách, pravidla.

Pro 2-4 hráče. Věk: 6+

zobrazit více
327
IHNED odesíláme
8. MÍSTO
Tip

Únikové hry O pašerácích a objevitelích (obtížnost střední)

Únikové hry jsou tradičně plné hádanek a mysteriózních zápletek. Není tomu jinak ani u tohoto knižního vydání. V této knize se podíváte zpátky v čase do dob pirátů a objevitelů a nebudete mít za úkol nic menšího než zachránit celý svět. Dejte pozor nejen na pašeráky, ale také na čas. Protože jestli vám vyprší, všechno může být ztraceno nadobro. Tato hrací kniha obsahuje dechberoucí příběh, zábavné hádanky a mapu, která vás vnese hlouběji do hry. Samotná kniha se také stane součástí hry, ale o ní není třeba říkat příliš mnoho. Cestou vás může provázet tematický soundtrack. Zahrajte si s rodinou nebo přáteli a zažijte velmi speciální herní večer.
zobrazit více
106
IHNED odesíláme
9. MÍSTO

Únikové hry Bratři Grimmové (obtížnost střední)

V jednu chvíli sedíte se svými přáteli u stolu s knihou a v druhém okamžiku vás vtahuje mocný vír. Co se to děje? Ocitli jste se uprostřed pohádkového lesa bratří Grimmů a vaším úkolem je zjistit, kam se poděly všechny pohádkové bytosti. Zvládnete to? Časomíra neúprosně běží! Tuto únikovou knihu navíc můžete hrát víckrát nebo ji někomu darovat, jelikož do ní nebudete vpisovat a hraním se nezničí. Tak co, troufnete si do světa bratří Grimmů?
zobrazit více
122
IHNED odesíláme
10. MÍSTO

Únikové hry O hvězdopravcích a planetách (obtížnost těžká)

V této únikové hře se vydáte vyřešit záhadu pohřešovaných vědců. Je v tom jen jeden háček – tito vědci zmizeli ve vesmíru. Ocitnete se na jejich lodi a vaším úkolem bude najít je a dovést bezpečně zpátky, aby mohli dokončit misi, která ovlivní životy miliónů lidí na planetě Zemi. Obstojíte v tomto úkolu? Nebo se zaleknete prázdnoty vesmíru? Součástí hry je speciální soundtrack a herní mapy. Hra je ideální na večery s kamarády nebo rodinou.
zobrazit více
122
IHNED odesíláme
11. MÍSTO

Hra Poznej vlajky

Poznávejte cizokrajné země i ve chvílích, kdy jste zalezlí doma. Rychlá vědomostní a postřehová hra, při které si promrskáte poznávání vlajek a základních reálií o nejrůznějších státech, vás bude bavit jak v rodinném kruhu, tak s partou kamarádů. A je úplně jedno, jestli je vám 10 nebo 60 let. Vítězí ten, kdo nasbírá co nejvíce karet s vlajkami. To se povede jen tomu, kdo nejrychleji a hlavně správně odpoví na otázku, kterou určí symbol na kostce.

Balení obsahuje: 72 karet, kostku se symboly.

Pro 2-6 hráčů. Věk 10+

zobrazit více
204
IHNED odesíláme
12. MÍSTO

Magnetické piškvorky

Strategická hra, ve které se 2 hráči střídají v kladení křížků a koleček na hrací plochu. Vítězí ten, který jako první vytvoří nepřerušenou řadu 5 svých symbolů.

Zábavná společenská hra pro 2 hráče, vhodná pro děti od 5 let. Vše ve skladném, cestovním balení s magnetickou podložkou.

zobrazit více
249
IHNED odesíláme
13. MÍSTO

Desítka Harry Potter

Prověřte si vědomosti z filmové série Harry Potter se speciální edicí hry, která nabízí 100 okruhů, 1000 otázek a odpovědí. Každému okruhu náleží 10 otázek s 10 možnými odpověďmi, kdy každý hráč bude mít možnost v jednotlivých okruzích odpovídat. Za správnou odpověď získá jeden žeton jako bod. Pokud je hráč opět na tahu, může hledat další správnou odpověď. V takovém případě se ovšem vystavuje riziku, že body získané dřív v tomto okruhu ztratí. Budete hrát na jistotu, nebo riskovat?
zobrazit více
539
IHNED odesíláme
14. MÍSTO

Slova z kufru

Zábavná hra se slovy a obrázky pro 2 a více hráčů. Popiš nebo předveď, co je na obrázku. Cílem hry je nasbírat co nejvíce kartiček. 

Obsahuje 71 hracích karet a pravidla hry. Vhodné pro hráče od 10 let.

zobrazit více
163
IHNED odesíláme
15. MÍSTO

Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo?

Chcete poznat rodinné příběhy, o kterých jste ještě nikdy neslyšeli? „Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo?“ je nová hra, při které si babička, dědeček, maminka, tatínek, ale i děti a kamarádi příjemně zavzpomínají a dozví se zapomenuté příběhy z rodinné historie. Hra obsahuje plno karet s retro fotografiemi a hravou formou vybízí k vyprávění příběhů. Napadne vás při pohledu na kartu s fotografií nějaký váš zážitek? Společně uslyšíte události, o kterých byste se jinak možná nedozvěděli. Ve hře je ukryta téměř nevyčerpatelná studnice rodinných zážitků.

Ve druhé fázi hry odpovídají hráči na otázky, které se váží k příběhům. Poslouchali jste dobře a dokážete správně odpovědět? Pokud ano, posouváte se na herním plánu. Vítězí ten, kdo si vše nejlépe zapamatoval a bude první v cíli.

Ale vítězství není v této hře to hlavní. Tím jsou zážitky a události, které se dozvíte. A věřte, že řada příběhů babičky, dědečka a všech vašich blízkých vám v hlavě zůstane navždy zachována jako krásná vzpomínka.

„Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo?“ je unikátní rodinná hra, která spojuje generace a zábavnou formou pomáhá trénovat paměť.

· Hra je určená pro 2 – 12 hráčů od 6 do 120 let.
· Hrací doba 45 – 90 minut
· Hra obsahuje velký hrací plán, karty s retro fotografiemi, karty s otázkami a 12 dřevěných figurek

zobrazit více
672
Vyprodáno
Tyhle hry už máte, anebo vám nepadly do oka? Pak mrkněte sem a vybírejte dle libosti.

Mimo to se můžete inspirovat v listopadových novinkách a zkusit štěstí v soutěži o hry s Harrym Potterem.

-mar-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Únikové hry O hvězdopravcích a planetách (obtížnost těžká)
Čeština

Únikové hry O hvězdopravcích a planetách (obtížnost těžká)

0.0 0
149 122
IHNED odesíláme
Čeština

Únikové hry O králích a alchymistech (obtížnost lehká)

4.6 5
129 106
Poslední kusy
Čeština

Únikové hry O mýtech a aztéckém zlatě (obtížnost těžká)

4.0 1
129 106
IHNED odesíláme
Čeština

Únikové hry O pašerácích a objevitelích (obtížnost střední)

4.0 2
129 106
IHNED odesíláme
Čeština

Veselá zvířátka

5.0 7
249 224
IHNED odesíláme
Čeština

Veselý mobil Telefon česky mluvící

4.1 11
199 163
IHNED odesíláme
Čeština

Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo?

5.0 20
790 672
Vyprodáno
Čeština

Desítka Harry Potter

5.0 3
649 539
IHNED odesíláme
Čeština

Hra Lovci pokladů

4.5 4
399 327
IHNED odesíláme
Čeština

Hra Předškolák

0.0 0
199 163
IHNED odesíláme
Čeština

Jméno, město, zvíře, věc

4.8 23
199 163
IHNED odesíláme
Čeština

Karty hrací jednohlavé

0.0 0
42 34
Poslední kusy
Čeština

Karty kanasta standard

5.0 2
99 81
IHNED odesíláme
Čeština

Kuličková mozaika

4.4 9
139 114
IHNED odesíláme
Čeština

Magnetické piškvorky

4.8 8
304 249
IHNED odesíláme
Čeština

Papírový dům Profesorův deník

4.1 40
399 299
IHNED odesíláme
Čeština

Pexeso Tlapková patrola

5.0 3
59 50
Vyprodáno
Čeština

Pokémon TCG SWSH12 Tempest Silver - Booster

4.0 1
129 106
Vyprodáno
Čeština

Slova z kufru

5.0 2
199 163
IHNED odesíláme
Čeština

Únikové hry Bratři Grimmové (obtížnost střední)

0.0 0
149 122
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Druhý díl série Nemocnice Whitestone navazuje přesně tam, kde skončil díl první. Avšak hlavními postavami se v „Tonoucích duších“ stávají Mitch a lékařka Sierra. Právě proto, že na sebe díly volně navazují, je dobré pustit se do tohoto pokračování až poté, co si přečtete díl první s názvem „Velké naděje“.
Pokud jste četli autorčinu první knihu „Hory zpívají“ a byli jste z ní unešení stejně jako já, pak zbystřete! Nguyen Phan Que Mai vyšel v nakladatelství Jota nový titul s názvem „Dítě prachu“ a je FANTASTICKÝ!
V posledním dílu našeho podcastu Z druhé stránky jsme měli tu čest přivítat Vladimíra Kořena, známého českého moderátora, popularizátora vědy a životního prostředí, bývalého starostu Říčan a nyní také spisovatele. Kořen, který se narodil v roce 1973 v Teplicích, je známý svými aktivitami na poli vědy a ekologie, a to díky pořadu Zázraky přírody.