Listopadové DESKOHRÁTKY + soutěž o hry Harry Potter

Deskohrátky tohoto měsíce budou stěžejní, protože nastává období, kdy pokoukáváme (či zběsile hledáme) vánoční dárky pro naše blízké. S blížícím se koncem roku vyšly mraky nových her, je tedy z čeho vybírat!
Naše tipy na novinky jsme vám seřadili podle doporučeného minimálního věku. 🤓

4+

Don't wake the snake - stolní hra

Zabavte sebe i celou rodinu s hrou „Don´t wake the snake“. Bláznivá společenská hra, při které zažijete spoustu legrace a kde postřeh, rychlost a přesnost vyhrává. Hráči se střídají s vytahováním drahokamů z koše a doufají, že nebudou vylekáni hadem, který se skrývá uvnitř. Posbíráte všechny drahokamy nebo probudíte to, co se ukrývá v koši? Buďte opatrní, jinak vás had chytí! Vhodné pro děti od 4 let.
zobrazit více
376
IHNED odesíláme
5+

Cool Games Lovec duchů 2-pack

Strašidelná zábava, při které vám bude tuhnout krev v žilách. Lovec duchů je zábavná společenská hra pro celou rodinu. Principem hry je ulovit co nejvíce duchů. Pro 2 hráče. Kostlivec vyžaduje 3× AA baterie (nejsou součástí balení) a jedna pistole 3× AAA baterie (nejsou součástí balení).

Doporučený věk hráčů je 5 let.

zobrazit více
1529
POSLEDNÍ KUSY

6+

Věž s čísly

Věž je novou obměnou klasické hry dříve známé jako „Jenga“. Na dřevěných kamenech jsou čísla pro širší využití celé hry. Součástí hry jsou také hrací kostky. Proto lze hrát klasickou Věž, nebo použít kostky a pohrát si s čísly. Například házet jen jednou kostkou a podle toho, jaké číslo padne, tolik musí hráč vytáhnout kamenů a umístit je nahoru na věž. Nebo můžete házet všemi kostkami a kombinovat hozená čísla, jak potřebujete (sčítat, násobit).

Hra obsahuje: 48 hracích kamenů, 3 hrací kostky a pravidla.

zobrazit více
269
IHNED odesíláme

8+

BBC Earth: Zvířata

Interaktivní rodinná hra, ve které se dozvíte zábavná a zajímavá fakta o planetě Zemi a zvířatech, která ji obývají. Ke hře se pojí webové stránky s úžasnými videi a vědomostními otázkami, lze ji hrát na notebooku, tabletu či chytrém telefonu. Součástí hry jsou ale také karty s fotografiemi zvířat a otázkami, jež umožňují hrát i bez připojení k internetu. Veškeré záběry dodala společnost BBC a obsahují ikonické momenty z mnoha oceňovaných seriálů stanice BBC Earth. Dobře se bavte a poznávejte naši krásnou planetu!

Jak se hraje

V průběhu jednoho kola se hráči společně podívají na dvě krátká videa a pomocí svých žetonů odpoví na celkem tři otázky. Za správné odpovědi získávají určité počty karet se zvířaty, pomocí kterých se poté pohybují na herním plánu. Hra končí po osmi kolech a vítězí hráč, který má figurku nejvíce vpředu.

Obsah hry

Hra BBC Earth: Zvířata obsahuje herní desku, 4 figurky, 32 obrázkových karet s otázkami, 55 akčních karet zvířat, 12 žetonů s odpověďmi ABC a držák na tablet/telefon.

zobrazit více
629
IHNED odesíláme

Kvído Příroda v kostce

Hry Kvído V kostce navazují na oblíbené hry V kostce, ale tentokrát jsou propojeny s oblíbenou dětskou postavou chobotničky Kvída. Na každé ze 60 ilustrovaných karet jsou znázorněny informace z určité oblasti. Hráči mají patnáct vteřin, aby si toho z ní zapamatovali co nejvíce, a zvládli odpovědět na jednu až dvě vylosované otázky.

Pokud si na hrací kostce hodí obrázek Kvída, nastává kolo s bonusovou Kvídovou paměťovou hrou. Tu hrají všichni hráči zároveň - snaží se pokrýt svoji kartu správnými žetony podle toho, jak si zapamatovali předlohu.

Kvído V kostce obsahuje: 60 karet s obrázky i otázkami k danému tématu, 20 oboustranných bonusových karet pro Kvídovu paměťovku, 4 bodovací karty, 32 obrázkových žetonů pro bonusový úkol, 40 bodovacích žetonů, 1 přesýpací hodiny na 15 sekund a 1 Kvídovu hrací kostku.

zobrazit více
404
IHNED odesíláme
9+

Únikovka Junior Uvězněni ve vesmíru

Tvůj věrný parťák robot Portík tě právě teleportoval do roku 3144. Tým astronautů na průzkumné misi přestal podávat hlášení a panuje podezření, že za tím stojí obyvatelé planety Hyena. Za pár okamžiků už bude pozdě! Tvůj úkol? Pomoci členům posádky, bezpečně je dopravit zpět na jejich planetu a uniknout dřív, než se časoprostorová brána uzavře.

Populární karetní dospělácké únikovky jsme uzpůsobili do knih pro naše juniorské děti. Knihy jsou pro děti přijatelnou a přehlednou formou pro hraní únikové hry.

Kniha Únikovka Junior – Uvězněni ve vesmíru je plná hádanek, které mohou děti luštit samy ale i s rodinou či kamarády. Nepotřebují k tomu žádné konkrétní znalosti. Klíčem k úspěšnému vyluštění hádanek je nejen logické myšlení a týmová práce, tak i udržení pozornosti a schopnost dělat rozhodnutí.

Na útěk (rozluštění hádanek) budou mít děti 30, respektive 60 minut, podle zvolené úrovně obtížnosti, stejně jako je tomu v únikových hrách pro dospělé.

Součástí knihy jsou i nápovědy a řešení. Obavy z náročnosti a případné nevyluštění nejsou na místě. Robot Portík je vždy připraven poradit.

Upozornění: Kniha obsahuje i vystřihovací prvky, které pomáhají při plnění úkolů a rébusů. Nabízíme tyto strany volně ke stažení v případě, že si budete chtít zážitek zopakovat.

zobrazit více
224
IHNED odesíláme
10+

Hra Black Friday

Doba hraní: 45 až 60 minut

Počet hráčů :2 až 4

Věk: od 10 let

Materiál: Papír

Rozměry krabice (balení): 26 x 26 x 6 cm

Zúčastněte se šíleného výprodeje!

Ulovte všechny akční nabídky, než vám je ostatní zákazníci vyfouknou před nosem. Brouzdejte uličkami obchodu a nakupte vysněné zboží dříve než ostatní. Nezapomínejte ale, že si můžete vzít jen to, co se vám vejde do nákupního vozíku cestou k pokladně.

Vašim úkolem je co nejdříve pořídit položky ze 7 nákupních seznamů. Až jeden z vás tento úkol splní, sečtěte body zobrazené na kartičkách. Vítězí ten, kdo nasbírá nejvíce borů.

Obsah balení:

 • herní deska
 • 4 nákupní vozíky
 • 4 hráčské desky
 • 54 nákupních položek
 • 36 velkých nákupních seznamů
 • 20 malých nákupních seznamů
 • 18 kuponů
 • 96 bankovek
 • návod
zobrazit více
983
IHNED odesíláme

Všechny osobnosti světa

Vydejte se s vědomostní hrou Všechny osobnosti světa na cestu kolem světa a poznejte osobnosti, které napříč historií dokázali úžasné věci. Vaším úkolem bude pomocí karet poznat známé osobnosti, s nápovědami či bez nich, a rozdělit je do správných kategorií dle jejich zaměření. Ve hře má před sebou každý hráč určitý počet karet se známými osobnostmi celého světa. Ve svém tahu se vždy snaží pojmenovat některou z karet osobností ležící na deskách protihráčů. Pokud hráč na tahu uhodne jméno osobnosti, smí si kartu ponechat a zároveň dostává jako bonus další dvě karty z dobíracího balíčku. Pokud neuhodne, má stále ještě šanci - protihráč mu totiž přečte jednu či dvě nápovědy.

Vyhrává ten, kdo zařadí co nejvíce slavných osobností do správných kategorií.

Hra Všechny osobnosti světa obsahuje: 195 karet s osobnostmi, 5 přehledových karet, 6 desek hráčů, seznam osobností a pravidla hry.

zobrazit více
449
IHNED odesíláme

Talent Show

V této hře hodíte šesti kostkami, abyste v následujících 45 sekundách vymysleli a předvedli slovo obsahující co nejvíce písmen na hozených kostkách. Podle toho, jaká výzva padne, se budete snažit kreslením, pantomimou, zpěvem nebo psaním znázornit dané slovo tak, aby ho vaši spoluhráči uhodli.

Hra obsahuje: 1 fix, 6 kostek, 58 žetonů vítězných bodů, 6 žetonů na počítání kol, 1 přesýpací hodiny a pravidla.

zobrazit více
449
IHNED odesíláme

Modrá kráva

Modrá kráva je postřehová párty hra, ve které nic není jisté a slova nereflektují skutečnost. V zásadě je to jednoduché - stačí otočit kartu a říct, co na kartě je. Je tam modrá kráva? Ale co když modrá je ve skutečnosti zelená a kráva je ve skutečnosti pes.

Ve hře Modrá kráva budete určovat nová pravidla, např. modrá je zelená a kráva je pes, a zároveň se jimi budete muset řídit.

Hra Modrá kráva obsahuje: 52 karet, 48 kartonových dílů Pravidel, 45 žetonů životů, 3 žetony času a pravidla.

zobrazit více
404
IHNED odesíláme

Hra Prostě P

Doba hraní: 20 až 30 minut

Počet hráčů: 3 až 6

Věk: od 10 let

Materiál: Papír

Rozměry krabice (balení): 27,5 x 19 x 5,5 cm

Prostě P je bláznivá společenská party hra pro 3 a více hráčů, ve které předáváte ostatním hráčům tajná hesla. A to tak, že jim napovídáte pouze pomocí slov začínajících na písmeno P.

Obsah balení:

 • 168 karet s hesly
 • 25 pamlsků
 • návod
zobrazit více
737
IHNED odesíláme
12+

Kdovíkdo

Kdovíkdo je párty hra založená na asociacích, nápovědách a rychlosti.

Každé kolo si vylosujete jednu za známých osobností a tu se snažíte protihráčům napovědět pomocí vhodně zvolených nápověd. Vaším cílem je uhodnout a být uhodnut. Ale pozor, máte jen tři příležitosti uzmout ty nejlepší nápovědy. I vaši soupeři mají rychlé ruce.

Hra obsahuje: 120 oboustranných karet nápověd, 50 oboustranných karet postav, 1 desku postav, 6 žetonů postav, 36 žetonů hráčů, 40 žetonů vítězných bodů.

zobrazit více
449
IHNED odesíláme
15+

Co na to Češi Zapeklité vztahy na cesty

Zahrajte si hru Co na to Češi podle populárního pořadu TV Nova i na cestách! 100 nových karet s otázkami se tentokrát zaměřuje na rodinné vztahy.

Co by podle Vás sto Čechů odpovědělo na otázku „Co by muže přivedlo do rozpaků, kdyby to měl koupit své partnerce?“ Nebo na otázku „Čím se chlubí důchodci?”

Co na to Češi – Zapeklité vztahy je týmová párty hra s jednoduchými pravidly, kterou můžete hrát samostatně, nebo s její pomocí rozšířit základní hru Co na to Češi.

Obsahuje: dřevěný žeton červeného tlačítka, 100 karet s otázkami, blok, tužku a pravidla.

zobrazit více
359
IHNED odesíláme
Tyhle hry u vás neobstály? Nevadí, máme moře jiných, projít si je můžete ZDE

A teď pojďme SOUTĚŽIT. Mezi tři výherce rozdělíme 2 kusy hry Harry Potter Lektvary pro pokročilé a 1 kus hry Harry Potter Turnaj tří čarodějnických škol, výhry darovala Betexa, děkujeme. Soutěž probíhá od 25. 11. do 11. 12. 2022 do 23,59 h v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ. Pravidla soutěže najdete ZDE. Výherce bude následně kontaktován mailem. Soutěž naleznete také na největších soutěžních portálech v ČR: Soutěže.cz a Websoutěže.cz.

CHCI SOUTĚŽIT

Soutěž je ukončena. Gratulujeme výhercům: 
p. Drobílková
p. Dobrá
p. Trtílková
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Kdovíkdo

Kdovíkdo

0.0 0
499 449
IHNED odesíláme

Klub detektivů

0.0 0
899 809
IHNED odesíláme

Kvído Příroda v kostce

0.0 0
449 404
IHNED odesíláme

Libertalia Piráti vzduchomoří

0.0 0
1199 1079
IHNED odesíláme

Lodní deník 1907

0.0 0
349 314
IHNED odesíláme

Matematika v kostce

0.0 0
449 404
IHNED odesíláme

Modrá kráva

0.0 0
449 404
IHNED odesíláme

Po stopách v ZOO Praha

0.0 0
999 899
IHNED odesíláme

Sabotér Duel

0.0 0
349 314
IHNED odesíláme

Sabotér Rozšíření

0.0 0
349 314
IHNED odesíláme

Sabotér Temná jeskyně

0.0 0
499 449
IHNED odesíláme

Shipping empire 7+ společenská hra

0.0 0
659 540
IHNED odesíláme

Taco, kočka, koza, sýr, pizza Na odvrácené straně

0.0 0
349 314
IHNED odesíláme

Talent Show

0.0 0
499 449
IHNED odesíláme

Tipni si! Co je víc?

0.0 0
799 719
IHNED odesíláme

Trablíci

0.0 0
349 314
IHNED odesíláme

Ubongo 3D Master

0.0 0
1399 1259
IHNED odesíláme

Únikovka junior Prokletí mumie

0.0 0
249 224
IHNED odesíláme

Únikovka Junior Uvězněni ve vesmíru

0.0 0
249 224
IHNED odesíláme

Únikovka Labyrint zapomnění

0.0 0
249 224
IHNED odesíláme

Věž 3v1

0.0 0
349 314
IHNED odesíláme

Věž s čísly

0.0 0
299 269
IHNED odesíláme

Všechny osobnosti světa

0.0 0
499 449
IHNED odesíláme

Zápisník 29

5.0 1
349 314
IHNED odesíláme

Zpátky do lavic Taháky a poznámky

0.0 0
699 629
IHNED odesíláme

Želví skluzavka

0.0 0
699 629
IHNED odesíláme

Ať prší koláče!

0.0 0
699 629
IHNED odesíláme

Bang! Duel Odpadlíci

0.0 0
399 359
IHNED odesíláme

Bang! NEmrtví nebo živí

0.0 0
349 314
IHNED odesíláme

BBC Earth: Zvířata

0.0 0
699 629
IHNED odesíláme

Catan Junior Na cesty

0.0 0
399 359
IHNED odesíláme

Co na to Češi Zapeklité vztahy na cesty

0.0 0
399 359
IHNED odesíláme

Cool Games Lovec duchů 2-pack

4.0 2
1699 1529
POSLEDNÍ KUSY

Detektor lži

0.0 0
999 819
Momentálně nedostupné

Don't wake the snake - stolní hra

0.0 0
459 376
IHNED odesíláme

Hlubiny naší Země

0.0 0
899 809
IHNED odesíláme

Hra Black Friday

0.0 0
1199 983
IHNED odesíláme

Hra Prostě P

0.0 0
899 737
IHNED odesíláme

Hra Star Wars: Way of the Mandalorian

0.0 0
899 737
POSLEDNÍ KUSY

Karak Noví hrdinové

0.0 0
199 179
IHNED odesíláme

Karak Sada 6 figurek

0.0 0
499 449
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Hrát s přáteli deskovky v březnu je víc než jen zábava, je to radost a potěšení. Jaké hry vyšly v tomto měsíci?
Myslíte si, že žijete zdravě? Pokud ano, pak i v tomto případě si můžete dát jarní očistu těla.
Román Mizení Sybil Joinesové byl prezentován jako nejdivnější román roku 2021 a mě nezbývá než souhlasit. Podivností je v knize opravdu docela dost. Tou nejzásadnější je až hororové prolínání mezi světy živých a mrtvých. Brrr.