Začít hrát
 
 

Knihy ALENY MORNŠTAJNOVÉ právě se slevou

Thriller Řetěz – možná toho o sobě říkáme příliš

Řetěz vás chytne už od první stránky, je šokující a dobře napsaný. Je o tom, co jsou rodiče schopni udělat, aby ochránili své děti. Odpověď je jasná: absolutně všechno.
Na zastávce školního autobusu je cestou do školy unesena třináctiletá Kylie. Neznámý manželský pár ji chytil a vtáhl do auta s pistolí v ruce. Pak ji odvezli na neznámé místo a zavřeli Řetěz - kniha z nabídky KNIHCENTRUM.CZji do nějakého sklepa. Nikdo neví, kdo jsou, protože skrývají tvář a Kylie má zavázané oči.
Proč to dělají?

Hodně sugestivní začátek thrilleru, co myslíte? Rachel, dívčině matce brzy zazvoní telefon. Jestli chce získat zpět svou dceru, musí unést jiné dítě, zaplatit výkupně za Kylie a přesvědčit rodiče dítěte, které unesla, že musí unést cizí dítě. Každý se tak stává jedním článkem řetězu a dokud další zoufalí rodiče neudělají, co mají, musí držet cizí dítě pod zámkem. Co byste byli schopní udělat, abyste zachránili své dítě? Hlas v telefonu dává jasné rozkazy a s nikým nesmlouvá. Kdo chce, aby jeho dítě přežilo a vrátilo se domů, nemá na vybranou.

Obyčejní lidé jsou zmanipulováni a vtaženi do světa zločinu, který už nikdy nemohou opustit, protože je tu někdo, kdo ví, kdo jsou a kde jsou. Jak se něčemu takovému ubránit? Riskovali byste život své dcery nebo syna a zavolali policii? Nemyslete si, že na vše přijdete během čtení, děj thrilleru Řetěz je tak překvapující, že ho přečtete jedním dechem a jeho závěr vás dokonale uzemní. Všichni jsme totiž články nějakého toho řetězu a kvůli okolnostem, sociálním sítím či systému, v němž žijeme, nikdy nemůže být svobodní.

-ice-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Řetěz
Čeština

Řetěz

5.0 1
399 339
Vyprodáno
Like

Latest articles

Virtuózně napsaná detektivka – Connelly je v tomto literárním žánru jasná jednička!
Přidali jsme nové odměny do věrnostního programu. Podívejte se a vyberte si svou odměnu.
Měli vše, o čem kdy snili… dokonalý dům v dokonalém městě, milující rodinu a práci, která člověka naplňuje. Měli jeden druhého – alespoň do chvíle, než se kolečka zadrhla.