Začít hrát
 
  • Zákaznická linka 597 490 490

Soutěž o 3 výtisky knihy Zeleninová zahrádka

Prémiový obsah
Vyhrajte publikaci Zeleninová zahrádka polopatě, která vychází z oblíbeného pořadu Polopatě. Autorem je Roman Pavela, známý český botanik a vědec z Výzkumného ústavu rostlinné výroby, spoluautorem je herec a moderátor pořadu Filip Čapka. Kniha čeká na 3 výherce!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Odpovědi na soutěžní otázky

1. V listopadu jsme na blogu uveřejnili rozhovor s Romanem Pavelou. Kolik let je na trhu Rock Effect, za který autor obdržel Českou hlavu? více než 10 let

2. Kdo napsal ke knize Zeleninová zahrádka předmluvu? Filip Čapka

Výherci

1. Inka Čepeláková
2. Kateřina Zajončková
3. Andrea Šmídová 

Blahopřejeme!!!

* * * * *

Vždy jste chtěli svá vypěstovaná rajčata, ale nevíte, jak na to? Anebo nějaké záhonky máte, ale květák neroste, cukety od květu zahnívají a brambory jsou flekaté? A možná už pár let pěstujete i hrdě konzumujete vlastní zeleninu, ale stejně byste se chtěli leccos přiučit.

Pro všechny zmíněné případy je tu kniha Zeleninová zahrádka polopatě, která vás od A do Z provede vším potřebným. Naučíte se zakládat záhony, sázet zeleninu, udržovat kompost, připravovat správná hnojiva i postřiky, a to hezky přírodně a bez chemie. A ještě se dozvíte, které odrůdy jsou nejoblíbenější, odkud k nám která zelenina přišla a třeba jak moc jsme mrkvosoběstační. Jílovitá půda, dřepčíci, mšice ani nedostatek živin vám už úrodu nepokazí.

Soutěž o 3 knihy Zeleninová zahrádka  probíhá od 27. ledna do 2. února 2022 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Knihy Zeleninová zahrádka do soutěže věnovalo nakladatelství Česká televize, kterému velmi děkujeme. Pravidla soutěže najdete ZDE. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.


Podmínkou soutěže je vyplnění e-mailové adresy, která je registrovaná do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU e-shopu KNIHCENTRUM.CZ, proto uvidí proklik na soutěžní formulář pouze zákazníci, kteří tuto podmínku splňují. 
Prémiový obsah
Pokračování článku je přístupné pouze přihlášeným uživatelům s aktivním věrnostním programem.
Register
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Zeleninová zahrádka

4.2 30
399
-15 %
339
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros jsme snížili ceny u pár desítek titulů. A je z čeho vybírat! Nasytíme ty, kteří prahnou po napětí, ženám nabídneme romantiku i humor a v neposlední řadě uděláme radost i mladým čtenářům.
Hagen je malé ospalé městečko. Všichni se tu znají a domnívají se, že o svých sousedech ví naprosto všechno. Městem otřese chladnokrevná vražda manželského páru, ale to není nic v porovnání s tím, co bude následovat. Vyšetřovatelka Kylie Milliardová si není jistá, jestli by nebylo lepší nepátrat po pravdě.
Deskové hry jsou oblíbenou kratochvílí napříč věkovými kategoriemi. Které u našich zákazníků v tomto roce zvítězily?