KNIHOMOLSKÉ TRIČKO ZDARMA už jen dnes!

Soutěž o 3 výtisky knihy Stres jako příležitost

Prémiový obsah
Pojďte si zasoutěžit o knihu, s níž se díky tisíckrát vyzkoušené autorově metodě naučíte, jak se můžete pozitivně vypořádat se stresem. Kombinuje osvědčené strategie z výkonnostního sportu s nejnovějšími poznatky z psychologie a aplikuje je na každodenní život. Knihu získají 3 výherci.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Odpovědi na soutěžní otázky

1. Jaký je název kapitoly na, kterou najdete v knize Stres jako příležitost na str. 190? Magický stav
2. Jak se jmenuje nová kniha od Petera Wohllebena, kterou letos v únoru vydalo nakladatelství Kazda? Naše divoké dědictví

Výherci

1. Jana Seidlová
2. Michaela Kruttová
3. Přemysl Piskoř

Blahopřejeme!!!

* * * * *

Seznamte se s 9 rozhodnutími, díky kterým se můžete vyhnout zbytečnému stresu a zbytek proměnit v pozitivní životní energii.

ROZHODNĚTE SE PRO KLID

Podle Světové zdravotnické organizace je stres „morem 21. století“. Zásadní však je, jak se s ním vypořádáme. Jacob Drachenberg, psycholog a bývalý profesionální sportovec, zná „špatnou“ i „dobrou“ cestu. „Nejznámější německý odborník v oblasti stresu“ (Business Punk) na vlastní kůži zažil syndrom vyhoření – a úspěšně ho překonal. Tisíckrát vyzkoušená Drachenbergova metoda vás naučí, jak se můžete pozitivně vypořádat se stresem. Kombinuje osvědčené strategie z výkonnostního sportu s nejnovějšími poznatky z psychologie a aplikuje je na každodenní život. Seznamte se s 9 rozhodnutími, díky kterým se můžete vyhnout zbytečnému stresu a zbytek proměnit v pozitivní životní energii. Vezměte život do vlastních rukou!

ŽIJTE KLIDNĚJI DÍKY 3 PRVKŮM DRACHENBERGOVY METODY

  • Objevte zdravou míru: Přiměřené množství zdravého napětí vnese do vašeho života nový vítr a pomůže vám dosáhnout osobních cílů. Zjistěte, kolik stresu je tak akorát, aby se vám dobře žilo.
  • Nastolte rovnováhu pomocí metody „Push & Pull“: Pouze střídání napětí a uvolnění vás dostane do správného rytmu. Těžte z obou fází: nadšení i následného zklidnění.
  • Vnímejte, hodnoťte a rozhodujte se vědomě: Stres se rodí v hlavě. A právě hlava vám s ním pomůže bojovat tím, že budete řídit své vnímání a promýšlet a optimalizovat spontánní hodnocení. O tom, čím se budete stresovat, rozhodujete více, než si myslíte. Poznejte sami sebe a vydejte se na cestu ke kvalitnějšímu životu.

Soutěž o 3 výtisky knihy Stres jako příležitost probíhá od 22. února do 28. února 2024 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Kazda, kterému velmi děkujeme. 

Pravidla soutěže najdete ZDE. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz

Podmínkou soutěže je vyplnění e-mailové adresy, která je registrovaná do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU e-shopu KNIHCENTRUM.CZ, proto uvidí proklik na soutěžní formulář pouze zákazníci, kteří tuto podmínku splňují. 

 
Prémiový obsah
Pokračování článku je přístupné pouze přihlášeným uživatelům s aktivním věrnostním programem.
Register
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Stres jako příležitost

0.0 0
398 326
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Deskové hry jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s přáteli a rodinou, a také skvělým způsobem, jak se pobavit. Na trhu je k dispozici široká škála deskových her, tudíž si každý najde něco pro sebe. Jaké hry vyšly v dubnu? A o co soutěžíme? Pojďte na to kouknout s námi.
Bývalá moderátorka Českého rozhlasu Hradec Králové a dnes už spisovatelka Blanka Malá splnila slib, který dala čtenářkám po vydání své první knihy. Vychází pokračování Lásky ve špičce italské boty. Již v květnu se můžete těšit na knihu, která má výmluvný název Srdce nemá vrásky.
Patřím mezi velké milovníky psů, zejména větších plemen. Neumím si představit život bez těchto čtyřnohých parťáků, kteří mají neuvěřitelnou moc empatie v situacích, kdy ani člověk sám často nepozná, že je něco špatně. Bydlíme v domečku se zahrádkou a je potřeba, aby nás někdo hlídal.