NOVINKA ROBERTA BRYNDZY – Anděl smrti. Předprodej zahájen!

Soutěž o 3 výtisky knihy Richard Konkolski – Být první

Prémiový obsah
Tentokrát jsme pro vás připravili soutěž o hodnotnou knihu, proto nebude tak jednoduché ji vyhrát. Získají ji 3 výherci, kteří v období konání soutěže vytvoří jakoukoliv objednávku na našem e-shopu nebo nakoupí v některé z našich kamenných prodejen.
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Výherci

1. Ludmila Řezníková
2. Veronika Rajnochová
3. Miroslav Španiel

Blahopřejeme!!!

* * * * *

Nejslavnější český mořeplavec Richard Konkolski (* 6. 7. 1943, Bohumín), vítěz řady námořních závodů, dosáhl 12 světových rekordů a třikrát sám obeplul zeměkouli. Poprvé na druhé nejmenší lodi historie a jako první suchozemec v dějinách. Svému snu obětoval všechno. Poznal svět, reprezentoval vlast, stavěl dům domorodému náčelníkovi, večeřel s princem Philipem, rval se s divokými vichry, přežil těžké bouře i vymrštění z lodi do oceánu, kde bojoval o holý život. Posouval hranice možného. Zasloužilý mistr sportu a čtyřnásobný jachtař roku ve třech různých zemích strávil na mořích a oceánech víc než pět let a stal se jedním z nejznámějších mořeplavců světa. Ve svém posledním závodě kolem zeměkoule v roce 1986 vylepšil všechny své rekordy a vysloužil si čestné uznání prezidenta USA Ronalda Reagana. Dramatický příběh plný odvahy, tvrdé práce, bolesti, posedlosti, houževnatosti, tíživé samoty a zarputilosti inspiruje již po desetiletí a publikovaly jej časopisy Time, People, Esquire, Sports Illustrated či Newsweek v nákladu okolo 17 milionů výtisků.


Soutěž o 3 výtisky knihy Richard Konkolski – Být první probíhá od 25. ledna do 31. ledna 2024 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství JOTA, kterému velmi děkujeme. 


Pravidla soutěže najdete ZDE. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz

Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník internetového knihkupectví www.KNIHCENTRUM.cz, který nakoupí od 25. 1. do 31. 1. 2024 do 23,59 na e-shopu KNIHCENTRUM.cz nebo v kterékoliv kamenné prodejně společnosti Knihcentrum.cz, a napíše číslo zaplacené objednávky nebo číslo účtenky nákupu z kamenné prodejny Knihcentrum.cz do soutěžního formuláře.
Prémiový obsah
Pokračování článku je přístupné pouze přihlášeným uživatelům s aktivním věrnostním programem.
Register
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Richard Konkolski Být první

0.0 0
1398 1146
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Uháčkujte a upleťte si krásné dekorace. Máme pro vás slevu 40 % na 3 háčkovací knížky a jednoho praktického průvodce pletením košíků. Akce platí od 16. do 27. 4. 2024.
Krakowiec je malé městečko na dnešní Ukrajině. Místo má pohnutou historii plnou konfliktů. Politických, vojenských i náboženských. Knížka je holdem místu, kde se nikdy nežilo lehce, stejně jako lidem, kterým nezbylo než zatnout zuby a rvát se s osudem.
Zastavte se letos na již 7. ročník největšího severomoravského vinařského festivalu Ostrava žije vínem, který se uskuteční 11. 5. 2024.