Poznejte svět z gauče! Právě teď -40 % na cestopisy!

Soutěž o 3 výtisky knihy Nikolas a tajemství Snozemě

Prémiový obsah
Vyhrajte dárek pro své děti a zkuste své štěstí v soutěži o knihu Nikolas a tajemství Snozemě, jejíž autorkou je známá herečka Marta Dancingerová. Knížku se záložkou získají 3 výherci.
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Odpovědi na soutěžní otázky

1. Jak se jmenuje syn přátel Marty Dancingerové, který přečetl celou podomácku vytištěnou knihu Nikolas a tajemství Snozemě? Jirka Hájek

2. Jak zní podnázev knihy Princezna noci a Stínů, kterou v listopadu vydává nakladatelství BOOKMEDIA? Vzplanutí bohů

Výherci

1. Jana Štěpáníková
2. Hana Nováková
3. Věra Chroustová

Blahopřejeme!!!


* * * *
Nikolas je úplně obyčejný, skoro desetiletý kluk. Jenže když jde v noci před oslavou svých kulatých narozenin spát, začnou se mu dít docela neobyčejné věci. Ve snu se ocitne v kouzelné zemi, kde je všechno tak nějak naopak a voní to tam cukrovou vatou. Naštěstí mu po boku stojí jeho nový parťák, ztřeštěný skřítek Molo, který Nikovi pomůže rozluštit, co má v čarovné Snozemi, kam se noc co noc vrací, vlastně dělat. Jaké úkoly bude potřeba splnit? Jakou roli v tom hraje záhadný červený kufr a obří létající vidličky? A jak do toho všeho zapadají Nikolasovi rodiče, se kterými si tak úplně nerozumí, a jeho tak trochu podivínská spolužačka Lenka? Vydejte se s námi vstříc nevšednímu dobrodružství a pojďte spolu s Nikolasem prozkoumat zákoutí tajemné Snozemě. Spánek už nikdy nebude jako dřív.


Soutěž o 3 výtisky knihy Nikolas a tajemství Snozemě probíhá od 17. listopadu do 23. listopadu 2022 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ


Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství BOOKMEDIA, kterému velmi děkujeme. 

Podmínkou soutěže je vyplnění e-mailové adresy, která je registrovaná do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU e-shopu KNIHCENTRUM.CZ, proto uvidí proklik na soutěžní formulář pouze zákazníci, kteří tuto podmínku splňují. 


Pravidla soutěže najdete ZDE. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.
Prémiový obsah
Pokračování článku je přístupné pouze přihlášeným uživatelům s aktivním věrnostním programem.
Register
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Nikolas a tajemství Snozemě

5.0 27
299 245
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

S lesní terapií, moderní metodou v oblasti zdravého životního stylu, vás seznámí Aleš Miklík, jeden z prvních certifikovaných průvodců ve svém oboru. Vyhrajte jeho knihu Lesní terapie, čeká na 3 soutěžící.
Prémiový obsah
číst více
Ida je úspěšná architektka. V životě tak nějak tápe, ale má pocit, že je ve věku, kdy by měla přemýšlet o reprodukci. Protože nemá milence a už vůbec ne vztah, rozhodne se nechat si zmrazit vajíčka. O své tajemství se chce rozdělit se sestrou, která se léta snaží marně otěhotnět. Možná to není dobrý nápad, ale nad tím se Ida nezamyslela.
Den dětí se blíží. Ve spolupráci se značkou TREFL jsme si pro vás a vaše ratolesti připravili dárek – puzzle ZDARMA pro kluky i holky!