Soutěž o 3 výtisky knihy Nacisté a nadpřirozeno

Prémiový obsah
Pojďte si zasoutěžit o knihu Nacisté a nadpřirozeno z pera Michaela Fitzgeralda, autora specializujícího se na historii 20. století. Čeká na 3 výherce.
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Odpovědi na soutěžní otázky

1. Jaký je název našeho článku na blogu KNIHCENTRUM revue, který 28. 2. 2023 napsala k této knize Eva Kuchtová? Nacisté a dezinformace

2. Jaký je název první kapitoly z knihy Nacisté a nadpřirozeno? Temní zasvěcenci

Výherci

1. Pavel Sychra
2. Lucie Čejková
3. Milan Laš

Blahopřejeme!!!

* * * * *

Nacistická ideologie stála na základech mnoha esoterických a mystických teorií i starobylé mytologie. Od hledání svatého grálu či Atlantidy přes osobní horoskopy vysoce postavených nacistických pohlavárů až po sestavení dokonalé zbraně popírající fyzikální zákony, nacisté stále hledali důkazy o tom, že jsou vyvolení k ovládnutí světa. Kniha Nacisté a nadpřirozeno přináší ucelený pohled na okultní vlivy, které se nějakým způsobem odrazily v činnosti různých nacistických spolků, stran a jednotek, jakož i v umění a architektuře. Publikace je opatřena bohatým fotografickým materiálem.


Soutěž o 3 výtisky knihy Nacisté a nadpřirozeno probíhá od 16. března do 22. března 2023 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství BOOKMEDIA, kterému velmi děkujeme. 


Podmínkou soutěže je vyplnění e-mailové adresy, která je registrovaná do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU e-shopu KNIHCENTRUM.CZ, proto uvidí proklik na soutěžní formulář pouze zákazníci, kteří tuto podmínku splňují. 


Pravidla soutěže najdete ZDE. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.
Prémiový obsah
Pokračování článku je přístupné pouze přihlášeným uživatelům s aktivním věrnostním programem.
Register
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

Nacisté a nadpřirozeno

0.0 0
299 245
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

„Na tomto světě jsou místa, kde se od kamenů stále ještě odráží ozvěna minulosti.“ – citace z knihy, str. 7 –
Vyhrajte barvitý cestopis od íránistky a arabistky Lenky Hrabalové, která má s touto fascinující tajemnou zemí více než desetiletou zkušenost.
Prémiový obsah
číst více
Hra pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ. Ulovte KNIHCENTY a vyberte si dárek.