Soutěž o 3 výtisky knihy Chlap na roztrhnutí

Prémiový obsah
Vyhrajte knihu Chlap na roztrhnutí, kde se protagonisté snaží vymotat z chaotického trojúhelníku. Román čeká na 3 výherce.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Odpovědi na soutěžní otázky

1. Jak se jmenuje Torsten, postava z knihy Chlap na roztrhnutí, příjmením? Flocke
2. Která osobnost je na titulní straně nejnovějšího čísla tištěného časopisu KNIHCENTRUM revue? Jiří Mádl

Výherci

1. Jarmila Felixová
2. Marie Hádlíková
3. Alena Brabcová

Blahopřejeme!!!

* * * * * *

Nadšená budoucí maminka Emílie se na předporodním kurzu seznámí s podnikatelkou Leonií, které těhotenství úplně zničilo plány. Ačkoliv jsou jako voda a oheň, padnou si do noty. Další lekci mají absolvovat s tatínky svých dětí. Emílie přemluví manžela Petra, aby šel s ní, ale Leonie dorazí bez doprovodu. Jak by ne, když otec jejího nenarozeného dítěte je už na místě a sedí vedle Emílie! Kdo z téhle povedené trojice vypadne?

Soutěž o 3 výtisky knihy Chlap na roztrhnutí probíhá od 22. září do 28. září 2022 do 23,59 hod. v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ

Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Alpress pod značkou Klokan, kterému velmi děkujeme. 

Podmínkou soutěže je vyplnění e-mailové adresy, která je registrovaná do VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU e-shopu KNIHCENTRUM.CZ, proto uvidí proklik na soutěžní formulář pouze zákazníci, kteří tuto podmínku splňují. 

Pravidla soutěže najdete ZDE. Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Prémiový obsah
Pokračování článku je přístupné pouze přihlášeným uživatelům s aktivním věrnostním programem.
Register
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

Chlap na roztrhnutí

0.0 0
od 249
Like
Leave your comment

Latest articles

Kdo si počká, ten se dočká, jak praví staré přísloví, které platí i v případě delšího čekání na nové knihy oblíbeného autora. A příznivci Břicháče Toma alias Tomáše Kosačíka se dočkali. Po více než dvou letech si konečně můžete pořídit jeho nové knihy. A vychází rovnou dvě. Je libo kuchařku nebo motivační knihu? Obě vycházejí 20. 6. 2024.
Vyhrajte knihu důležitou pro zdraví. Autor v ní vychází z nejnovějších studií a vlastních poznatků, které mu přinesla jeho desetiletí trvající lékařská praxe. Dozvíte se, jak vznikají střevní problémy a jak jim můžete předcházet a léčit je. Knihu získají 3 výherci.
Prémiový obsah
číst více
Zase se nám ochladilo, takže opět ideální čas na zachumlání do deky a otevření knížky. Vyberte svým ratolestem novou knihu, která je potěší.