• Zákaznická linka 597 490 490

Sleva 30 % na leporela Připravit, pozor, jeď!

Hledáte akční leporela pro vaše malé borce a princezny? Máme tu pro vás rovnou čtyři skvělé možnosti! Stačí si vybrat a sleva je v kapse.

Ve spolupráci s nakladatelstvím JIRI MODELS jsme si pro vás připravili slevu na akční leporela. Všechna leporela obsahují vyjímatelné dílky ke hraní. Čtení leporela se tak najednou může strhnout v akční hru s policejním, hasičským či záchranným vozem. Nebo je libo raději klidnou jízdu autem po městě či plavbu lodí? Není problém ani prozkoumat mořské dno ponorkou a nebo sklidit úrodu traktorem na polích.

Vyberte pro svého mrňouska to pravé leporelo a užijte si spolu porci čtení i zábavy. Pouze nyní se slevou 30 %!

Akce platí od 24.–31. 5. 2023 na e-shopu i ve všech našich prodejnách.

   

Akce

Připravit, pozor, jeď Ve městě

Leporelo obsahuje 8 stran s 5 vyjímatelnými dílky ke hraní. Dílky se dají vzájemně propojit jako puzzle. Užijte si s dětmi poklidnou jízdu městem v autě či autobuse, anebo projížďku na farmě v traktoru.
zobrazit více
209
IHNED odesíláme
Akce

Připravit, pozor, jeď Rychlá pomoc

Titul obsahuje 8 stran s 5 vyjímatelnými dílky ke hraní. Dílky se dají vzájemně propojit jako puzzle. Záchranka a policejní či hasičské auto potěší nejednoho mrňouska. Kdo by taky nechtěl jezdit s houkačkou, že?
zobrazit více
209
IHNED odesíláme
Akce

Připravit, pozor, jeď Na vodě

Kniha obsahuje 8 stran s 5 vyjímatelnými dílky ke hraní. Dílky se dají vzájemně propojit jako puzzle. Je lepší poklidná plavba plachetnicí nebo zaoceánskou lodí? A co takhle rovnou ponor s ponorkou až na dno oceánu?
zobrazit více
209
IHNED odesíláme
Akce

Připravit, pozor, jeď Ve vzduchu

Leporelo obsahuje 8 stran s 5 vyjímatelnými dílky ke hraní. Dílky se dají vzájemně propojit jako puzzle. Vyzkoušejte si let vrtulníkem, letadlem či dvouplošníkem? A nebo raději létajícím balónem?
zobrazit více
209
IHNED odesíláme
U nás se to nyní odměnami a slevami ke Dni dětí jenom hemží! Zkontrolujte náš blogInstagram či Facebookať něco nepropásnete. Třeba takovou knihu ZDARMA nebo možnost vyhrát hodnotný balíček pro děti, by byla přece velká škoda. 😉
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

Až dočtete první knihu Blanky Malé, vyvolá ve vás nutkavý pocit že chcete pokračování. Autorčin styl psaní nepostrádá humor ani jiskru a příběh samotný ve vás zanechá teplo jižní Itálie. Láska ve špičce italské boty vám možná také zasadí do hlavy myšlenku, že mít občas nějaké přání se vyplatí.
Čekala jsem suchopárná fakta podaná nezáživnou formou holých vět ve stylu akademické práce, ale tohle bylo moc prímovní počteníčko. Vyprávění bylo překvapivě dobrodružné a napínavé. Zajisté má na celkovém dojmu lví podíl i vynikající překlad Lumíra Mikulky.
Hra pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ. Ulovte KNIHCENTY a vyberte si dárek.