• Zákaznická linka 597 490 490

Dárky letí ke Dni dětí!

Zapojte se do naší soutěže o 3 hodnotné balíčky pro děti. A máte vyřešený nejen Den dětí, ale třeba i odměnu za vysvědčení, zábavu na prázdniny nebo dárek k narozeninám.

Stačí vyřešit tyto 3 hádanky a Den dětí je zařízený! 🥳   


1. Kniha pro děti od Aleny Mornštajnové, která je celá o vodě.  💧

2. Dětská kniha Marty Dancingerové o desetiletém klukovi. 👦

3. Soubor sedmi pohádek Adolfa Dudka, které seznamují děti přirozenou a hravou formou s jednotlivými světadíly naší planety. 🌍


Uhádli jste? Když vezmete vždy první písmeno z názvu uhádnuté knihy v pořadí, v jakém jsou zadané, získáte celkem 3 písmena. Jedná se o zkratku, kterou my tady u nás v práci používáme skoro pořád. 😁 Napište nám tuto zkratku do našeho formuláře a my vylosujeme ze správných odpovědí 3 výherce, kteří získají peckovní balíček pro své děti! 

Hrajeme o opravdu skvělé balíčky, které potěší každého, v hodnotě více než 1 700 Kč!

V každém balíčku najdete:

2 lístky do kina Cinestar

1 hru Hot Pot značky Trefl


1 knihu ze série Kouzelné čtení od ALBI (Evropa na talíři nebo Atlas světa)

1 kreativní sadu od JIRI MODELS (Set s foukacími fixy a notesem Auta, nebo Set s foukacími fixy a notesem Ledové království, nebo Moje první razítka Tlapková patrola)

3x dětské CD s krásnými pohádkami (Pomíkovy pohádky pro Aničku 1, 2 a 3)


Soutěž trvá od 22. - 26. 5. 2023. V pondělí 29. 5. 2023 losujeme vítěze a posíláme výhry!


CHCI SOUTĚŽIT


A aby toho nebylo málo, celý tento týden bude nabitý akcemi ke Dni dětí! Chystáme další akce a odměny, tak sledujte náš blog, ale také Instagram a Facebook, ať vám něco neuteče! 😉

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

Až dočtete první knihu Blanky Malé, vyvolá ve vás nutkavý pocit že chcete pokračování. Autorčin styl psaní nepostrádá humor ani jiskru a příběh samotný ve vás zanechá teplo jižní Itálie. Láska ve špičce italské boty vám možná také zasadí do hlavy myšlenku, že mít občas nějaké přání se vyplatí.
Čekala jsem suchopárná fakta podaná nezáživnou formou holých vět ve stylu akademické práce, ale tohle bylo moc prímovní počteníčko. Vyprávění bylo překvapivě dobrodružné a napínavé. Zajisté má na celkovém dojmu lví podíl i vynikající překlad Lumíra Mikulky.
Hra pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ. Ulovte KNIHCENTY a vyberte si dárek.