Skvělé tvoření z padákových šňůr s knihou Paracord

Nevěřili byste, kolik úžasných výrobků se dá vytvořit z padákové šňůry. Chce to jen šikovné ruce a správnou dávku nadšení. Paracord - padáková šňůra se hodí na výrobu náramků, prstýnků, čelenek, přívěsků na krk, snadno vyrobíte ucho na tašku, ozdoby na nábytek, klíče, svítilny, nože a spoustu dalšího.
Nevěřili byste, kolik úžasných výrobků se dá vytvořit z padákové šňůry. Chce to jen šikovné ruce  a správnou dávku nadšení. Paracord - padáková šňůra se hodí na výrobu náramků, prstýnků, čelenek, přívěsků na krk, snadno vyrobíte ucho na tašku, ozdoby na nábytek, klíče, svítilny, nože a spoustu dalšího.Paracord vítězí v oblasti DIY - Do it yourself (Udělej si sám).

Robustní šňůra byla původně vyvinuta jako padáková šňůra a v USA ji začali vyrábět v mnoha barvách a vzorech, které jsou k dostání i u nás. Dá se z ní výborně vázat, splétat a plést - je prostě všestranně využitelná. Kniha Paracord z edice TOPP vám otevře bránu do barevného světa. Najdete v ní mnoho nápadů. Pomocí jednoduché techniky tak vzniknou skvělé dekorace bytu, praktičtí pomocníci do domácnosti nebo originální ozdoby. Paracord si můžete koupit v různých vzorech a barvách - od neonových až po barvy maskující.

Všechny návrhy si můžete vytvořit také podle sebe, když si časem budete sami hrát s barvami, velikostmi a technikami. Díky této knize, která nabízí 50 modelů,  si tak vyzkoušíte vlastní originální výtvory. Nechte se inspirovat.

Kromě návodů na výrobu jednotlivých ozdob v knize samozřejmě nechybí postup na vytváření uzlíků. Budete potřebovat trochu trpělivosti a vše se snadno naučíte. Výsledek stojí za to! Tak co, zkusíte to?

Připravila: Kateřina Žídková

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of TOPP Paracord

TOPP Paracord

3.0 1
49
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

V únoru nám přituhlo a je třeba pořídit si žhavé knižní novinky, aby nás zahřály.
Debutový román Kylea Perryho Hora duchů vyšel pod hlavičkou nakladatelství HOST. Jak hlásá už tajuplná obálka, jedná se o působivou krimi z Tasmánie odhalující krásu i krutost přírody... a také lidí. A rozhodně stojí za přečtení!
V rámci každoročního udílení cen ČESKÝ BESTSELLER dává KNIHCENTRUM.cz prostor také čtenářskému publiku, které hlasováním vybírá nejoblíbenější knihu ve speciální kategorii Cena čtenářů. I vy tak můžete podpořit knihy svého srdce. Výsledky hlasování se dozvíme 3. března na slavnostním vyhlášení na ostravské Černé louce.