Máme pro vás tipy na dárky za vysvědčení :-)

Rozmazlete maminku výbornou kávou a skvělým čtením

Svátek všech maminek klepe na dveře! Obdarujte ji nezapomenutelným zážitkem s naší speciální kávovou edicí. Přidejte k tomu knihu plnou dobrodružství nebo romantiky a nezapomeňte využít slevový kód MAMINKA. Několikanásobná radost je zaručena!

Překvapte svou maminku láskou a péčí! Už tuto neděli, 12. května, oslavíme Den matek – den plný vděčnosti a radosti. Dopřejte mamince nezapomenutelné chvíle s dárkem přímo od srdce. 💖

Představte si její úsměv, když se ponoří do světa příběhů s knihou v jedné ruce a šálkem lahodné kávy v druhé. Společné chvíle klidu a pohody jsou to nejcennější, co můžeme našim maminkám nabídnout. Naše speciální kávová edice má nejen vymazlený obal. Každá káva má i jinou výtečnou chuť, kterou nám k jednotlivým žánrům vyladila poctivá rodinná pražírna Kafe naRuby

Pro tento speciální den jsme pro vás připravili exkluzivní slevu. Stačí vybrat kávu z naší speciální edice, k tomu jakoukoliv knihu z naší pestré nabídky a v košíku zadat slevový kód: MAMINKA

Celý váš nákup bude levnější o dalších 10 % navíc ke všem stávajícím slevám! Akce platí pouze na e-shopu od 6. - 12.5.2024.

Nenechte si ujít příležitost vykouzlit úsměv na tváři té nejdůležitější ženy ve vašem životě. 💐

    

Inspirujte se našimi tipy:

PRO MAMINKU ROMANTIČKU

Romantická kávová edice

Romantická Etiopie s příjemným spojením jemných ovocných chutí a lehkým nádechem jasmínu vás okouzlí stejně jako něžná chvíle s milovaným člověkem nebo čas strávený v tiché meditaci nad kapitolou romantické knihy.

100% arabika, zrnková káva, obsah balení 200 g

zobrazit více
197
Poslední kusy
Akce

Světla jihu

Pařížský knihkupec Jean Perdu, kterého zná český čtenář z románu Levandulový pokoj, prodává na své lodi, v literární lékárně, knihy jako medicínu na duši. Ne každá kniha ale pomůže na každé skryté trápení. Zkušeně vybírá svazky, které léčí lidské touhy a obavy, jen pro něj samotného jako by neexistovala kniha, která by ho vyléčila ze strachu znovu milovat. Už dvacet let se však vrací k útlé knížce s názvem Světla jihu od neznámého autora, který ji napsal pod pseudonymem Sanary. Byla to poslední kniha, kterou Jean četl se svou velkou láskou Manon, než jednoho rána beze slova zmizela. Vypráví o lásce a jihu, o alchymii knih, je pro Jeana útočištěm, místem naděje a vzpomínek. Často mu připadá, jako by byla napsána jen pro jednoho jediného člověka...

A tak se Perdu rozhodne autora této pozoruhodné knihy najít...

zobrazit více
od 149
IHNED odesíláme

Kouzelná Paříž Obchůdek s poklady

Anouk věřila na lásku, ale od té doby, co jí jeden muž zlomil srdce, o tom pravém radši jen sní. Celé dny tráví v aukčních síních nebo v šeru svého milovaného antiku a hledá ty pravé cennosti pro své zákazníky.
Jednoho dne se při pátrání po novém zboží seznámí s tajemným Američanem Tristanem. Ten se až podezřele často objevuje v její blízkosti a jejich setkání bývají občas matoucí, ale vždy plná vzrušení.
Bude se Anouk dál schovávat před světem mezi starožitnostmi, nebo se odváží následovat své srdce?
zobrazit více
od 382
IHNED odesíláme

Touha po štěstí

Freya své sestře Pearl pomůže splnit sen a coby náhradní matka pro ni odnosí vytoužené dítě. Namísto vděku se však dočká jen nesvárů v rodině a ztráty životní lásky. O několik let později Freya dopadne na samé dno – nemá děti, manžela, ani střechu nad hlavou. Nečekanou oporu najde v neteři Billie. Dlouho odkládané shledání ale oživí staré křivdy a věci naberou náhlý spád.
zobrazit více
od 239
IHNED odesíláme
PRO MAMINKU MILUJÍCÍ NAPĚTÍ

Detektivní kávová edice

Stejně jako detektiv Kolombo pátrejte ve vašem šálku po chutích kávy z Kolumbie. Pod tóny hořké čokolády se může skrývat nečekané tajemství. Podobně jako detektivka vás může tato káva překvapit nečekaným závěrem.

100% arabika, zrnková káva, obsah balení 200 g

zobrazit více
197
Poslední kusy

Až najdu klíč

Lars Kepler přichází s napínavou detektivní sérií — pod novým pseudonymem!

Soukromá vyšetřovatelka Julie Starková přijímá u sebe v kanceláři neohlášenou návštěvu. Per Günter Mott, který je jedním z majitelů úspěšné rodinné firmy, se předchozího dne zúčastnil firemní schůze na svém panství v severozápadní části Švédska. Ráno pak ve svém telefonu našel fotografii zkrvaveného svázaného muže s pytlem na hlavě. Kvůli výpadkům paměti způsobeným velkým množstvím vypitého alkoholu ale netuší, jak se snímek do jeho telefonu dostal a kdo je na něm zachycen. Ze strachu o svoji pověst chce Per Günter Julii pověřit, aby očistila jeho jméno, než se do případu vloží policie.

Julie požádá svého bývalého manžela Sidneyho Mendelsona, který pracuje u policie, aby si vzal volno a s vyšetřováním jí pomohl. Stále ještě trochu doufá, že by to mohla být šance získat ho zpět. Julie a Sid se společně vydají do honosného sídla uprostřed hlubokých lesů, kde se postupně seznamují se všemi členy rodiny Mottových. A jak se brzy ukáže, každý z nich má své tajemství.

zobrazit více
od 299
IHNED odesíláme

Konečně normální vražda

Na podzim roku 2008 rozehrává detektiv Krauz špionážně-detektivní hru, aniž by věděl, kdy a jak skončí. Čeká na odpověď z Vídně, a přitom přemýšlí, jak pomoci svému demotivovanému kolegovi strádajícímu v koutě kanceláře. Řešení přijde samo: šéf oddělení je pošle vyšetřit nález mrtvoly mladé dívky visící na stromě. Potěšený Chosé se okamžitě chopí iniciativy, hlavně, ať se už nemusí hrabat ve starých Krauzových případech. Nakonec vezme „normální vraždu" za svou a vrhne se do vyšetřování, i když nikomu není jasné, jestli šlo o vraždu, sebevraždu, nebo jen o nešťastnou náhodu. Chosého to ale netrápí, má svůj případ, má svou verzi a je přesvědčený, že krásnou Gretu někdo zavraždil. Prazvláštní na tom je, že Burger s Hanzelem právě vyšetřují tři roky starou vraždu podobné dívky…
zobrazit více
od 289
IHNED odesíláme

Hrob

Skupinka bývalých spolubydlících z vysokoškolské koleje přijíždí na Vestmannské ostrovy, aby se naposledy rozloučila se zesnulou kamarádkou, která byla součástí jejich party. Výlet, který má zároveň sloužit jako přátelské setkání po letech, se však náhle proměňuje v děsivou hru se smrtí. Důsledky dávné bujaré oslavy, na niž všichni toužili zapomenout, se vynořují na povrch. Na kamenité pláži u moře, nedaleko nově zrekonstruovaného domku strážce majáku, jsou nalezena dvě mrtvá těla. Policie na místo vysílá Idunn, Týra a Karó, aby se ujali vyšetřování, v němž zdánlivě nic nedává smysl. A drsný vítr, který zastavil letecký provoz, neustává... Děj druhého dílu napínavé série Černý led se tentokrát odehrává na největrnějším místě Evropy – na Vestmannských ostrovech a v hlavní roli se ocitá patoložka Idunn, která odsud pochází. Svérázná soudní lékařka tak musí ve svém rodném městě čelit výzvám nejen pracovním.
zobrazit více
od 382
IHNED odesíláme
PRO MAMINKU, CO HLEDÁ INSPIRACI A MOTIVACI

Motivační kávová edice Malého prince

Stejně jako Malý princ můžete rozjímat nad hloubkou západu slunce s kávou naplněnou mystickým duchem Indie a lehkou příchutí tamního koření.

100% arabika, zrnková káva, obsah balení 200 g

zobrazit více
197
Poslední kusy

Restart pro oči

Ve zdravém těle zdravý zrak.

Věděli jste, že zdraví vašich očí a váš celkový zdravotní stav jsou úzce propojeny? Že napětí v oblasti šíje a ramenou může být příčinou vašich problémů se zrakem? A že podrážděné oči mohou vést k vážným potížím, jako je migréna, poruchy spánku, únava nebo vyčerpání?

Současný životní styl, pro nějž je typické umělé osvětlení, každodenní používání monitorů a displejů, nedostatek pohybu a dlouhodobý stres, vede k přetěžování některých funkcí lidského zraku, zatímco jiné schopnosti oka jsou oslabovány.

Trénované a odpočaté oči jsou klíčem nejen k lepšímu vidění, ale také k lepší schopnosti koncentrace, k nárůstu energie a k celkově lepšímu pocitu ze života. Restart pro oči nabízí množství osvědčených metod, jak udržet silné a zdravé oči i tělo. Kniha je doplněna fotografiemi a ilustracemi a nabízí vám ta nejúčinnější oční cvičení, dechové a meditační sestavy, relaxační cvičení na záda a zklidňující masáže očního okolí a celého obličeje.

V knize se dále dozvíte, jak podpořit zdraví očí správnou výživou. Se všemi těmito znalostmi můžete nejen zlepšit svůj zrak a cíleně působit proti očním chorobám, jako je makulární degenerace nebo astigmatismus, ale také enormně zvýšit svou celkovou pohodu.

Jednotlivá cvičení v knize doplňují online videa, ke kterým máte přístup pomocí QR kódu.

zobrazit více
318
IHNED odesíláme

50 vět, které vám usnadní život

50 SKUTEČNĚ ZÁZRAČNÝCH VĚT PRO VĚTŠÍ SEBEJISTOTU V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ

Obyčejný rozhovor se může rychle zvrtnout. Stačí, aby si někdo něco špatně vyložil, a z prosté věty se najednou stane domněnka, obvinění či narážka. Doma ve sprše vám pak hlavou víří řada úderných odpovědí. Přímo v akci však zůstáváte beze slov. Nemusí to tak být. „Jen já rozhoduji o tom, kdo mě naštve,“ říká Karin Kuschik, která vám v této knize nabízí padesát skutečně zázračných vět pro sebejistou a chytrou odpověď v každé situaci. Energie, kterou vkládáme do konfliktů, by pravděpodobně stačila na osvětlení celých velkoměst. Mezilidské vztahy jsou totiž poměrně náročné. Přitom si většinu problémů způsobujeme sami. Jen si to obvykle vůbec neuvědomujeme. Karin Kuschik má za sebou již více než dvacetiletou praxi v koučinku sebe-vedení. Díky tomu byla mnohokrát svědkem toho, jak se lidé zbytečně dostávají do vyhrocených situací. Proto se rozhodla poskytnout nám řešení.

Vypráví příběhy ze života, na kterých vysvětluje, proč mají některé věty cenu zlata. S každou větou se tak nenápadně přibližujeme k onomu tajemnému místu v našem nitru – k vnitřní sebejistotě. Z tohoto místa se pak zdá vše mnohem jednodušší.

„Jsem fascinovaná těmi “aha“ momenty, které vidím u lidí se snahou o osobnostní růst.“ V knize najdete celou sbírku těchto “aha“ momentů a především také padesát zázračných vět, které vám usnadní život.

zobrazit více
326
IHNED odesíláme

Když věci nejdou tak, jak chcete

Znáte ten nepříjemný pocit, když se ocitnete v nějaké obtížné životní situaci? Když přijdou těžké chvíle, ze kterých chcete co nejrychleji pryč? Ztráta, smutek, samota a strach jsou součástí naší běžné zkušenosti. Všichni je známe a děláme všechno pro to, abychom se jim vyhnuli. Ale co kdyby nám tyto náročné okamžiky mohly přinést pochopení, nadhled a možná i moudrost? V této laskavé knížce nám Haemin Sunim, autor celosvětově oblíbených bestsellerů, ukáže, že je to možné, a pokud se tomu otevřeme, tak i pravděpodobné. Sunim čerpá nejen z filozofie zen-buddhismu, ale i ze svých vlastních zkušeností. V knize Když věci nejsou tak, jak chcete se dozvíte, jak díky malým změnám v uvažování a díky soucitu zvládnete projít i těmi nejnáročnějšími životními okamžiky. Byli jste odmítnuti, cítíte se nejistě, osaměle nebo řešíte konflikty ve vztazích a potýkáte se s vyhořením, nebo jen hledáte způsob, jak dosáhnout větší duševní pohody – Haemin Sunim nabízí nový úhel pohledu na věci, o kterých jsme si mysleli, že jejich jediným účelem je nás pořádně potrápit.
zobrazit více
od 248
IHNED odesíláme
PRO MAMINKU MILUJÍCÍ HUMOR

Humorná kávová edice

Rwanda není žádná sranda, však má v sobě ukryty všechny prvky humoru. Od tvrdé satiry, černého či suchého humoru až po bláznivé hrátky větru s kloboukem v poušti.

100% arabika, zrnková káva, obsah balení 200 g

zobrazit více
197
Poslední kusy

Šílená babička

Lucie potřebuje o prázdninách pohlídat děti. Předpokládá, že ideálním řešením by mohla být jejich babička, jenomže… její máma je tak trochu jiná! Zůstalo v ní totiž kus nespoutaného rebelství z mládí, které strávila v době, kdy hippie zažívalo největší boom.
Děti si s babičkou jistě užijí spoustu legrace, ale Lucce nejspíš naskáčou nové vrásky. Matčiným přístupem květinového dítěte je v ohrožení totiž vše, na čem si jako "vždy ta moudřejší" zakládá, včetně současného partnerského vztahu. Ale coby, vždyť nakonec ten její není jediný chlap na světě.
Při předání dětí babičce však Lucka netuší, že díky všem těm strhujícím prázdninovým zážitkům se i jí samotné během krátké doby obrátí život na ruby!
zobrazit více
od 254
IHNED odesíláme

Rande

Krátké i dlouhé povídky Haliny Pawlowské. Pamatujte si, že když na prvním rande mluvíte jen o sobě, tak druhé rande už nebude!
Je něco jiného jít na rande, když je vám čtrnáct, než když vám je přes padesát. Je něco jiného myslet si, že všechno, včetně toho rande, je tak nějak na zkoušku, a že to buď báječně dopadne, nebo ne… Když je vám víc než padesát a máte rande, víte skoro jistě, že to nevyjde, ale přesto je ve vás absurdní naděje, že třeba, navzdory všem okolnostem, pravděpodobnosti, zkušenostem, vás čeká něco úchvatného a vy jdete na rande s odhodláním člověka, který dostal k narozeninám zážitkový dárek a je přinucen skočit s padákem, i když se mu vůbec nechce!
zobrazit více
od 319
IHNED odesíláme
PRO MAMINKU KNIHOMOLKU TĚLEM i DUŠÍ

Knihomolská kávová edice

Brazílie plná tónů oříšků a čokolády je naprostá kávová klasika, základní kousek do výbavy každého čtenáře kávomila. Stejně jako si v knize vychutnáte každý řádek, z každého doušku kávy vyčtete vlastní paletu chutí.

100% arabika, zrnková káva, obsah balení 200 g

zobrazit více
197
Poslední kusy

Svátek hada

Mrazivé ulice Moskvy, bezútěšný gulag, bojiště druhé světové války i poválečná Praha. Tam všude zavanou dějiny trojici přátel vyrůstajících v nedotčené přírodě Podkarpatské Rusi. Bezstarostné dětství se pro Helenu, Michala a Romana proměnilo v hýčkanou vzpomínku. Během strastiplného putování podstupují řadu zkoušek, ale také zažívají záblesky naděje a lidskosti. Jenže v jedovatých časech se pod maskou člověka může skrývat charakter hada…
zobrazit více
od 279
IHNED odesíláme
BONUSOVÝ TIP – 3D PŘÁNÍ
Co takhle ke kávě pořídit nádherné 3D přání!

3D přání Královna květin

Růže patří mezi královny všech květin. Vyjádřete svou lásku pomocí úžasného 3D pop-up přání s kyticí červených růží. Toto přání je ideálním dárkem pro každou romantickou příležitost.

Součástí balení je Magická obálka (která tuto krásu uschová do posledního okamžiku) a Lístek uvnitř přání (kde lze napsat upřímné blahopřání).

zobrazit více
179
IHNED odesíláme

3D Kytice Zářivé narcisy

Přineste někomu do jeho výjimečného dne trochu slunečního svitu s naší úžasnou 3D Kyticí Žlutých Narcisů. Tato zářivá pop-up kytice s narcisy v blankytně modré váze se žlutou mašlí je krásným vyjádřením radosti, vřelosti a uznání, které zanechá trvalý dojem.
zobrazit více
224
IHNED odesíláme
Jak uplatit slevu?
1. Vyberte si kávu z naší speciální edice
2. Vyberte knihu nebo jakýkoliv jiný produkt z naší široké nabídky
3. Zadejte v košíku slevový kód: MAMINKA

Akce platí pouze na e-shopu od 6. - 12.5.2024.


Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

Mistr bojových umění Petr Zárybnický byl žákem japonských mistrů Sonody a Harady. Věnoval se Shorinji Kempu, Otokodate rodiny Sonoda a ninjutsu a stal se držitelem černých pásků. Jednu dobu pracoval jako instruktor ve zvláštních jednotkách, kde učil boj s „ne-zbraněmi“, a na krátký čas se s nimi zapletl v akcích. Působil i jako tělesný strážce. V České republice učí svoje COMBAT KEMPO víc než třicet let a je autorem několika knih s tematikou bojových umění.
S touto knihou otevřete vnitřní svět moderátora oblíbeného televizního pořadu Zázraky přírody Vladimíra Kořena. Pojďte si o ni zasoutěžit. 2 výherci získají knihu Řeka zázraků s podpisem autora.
Prémiový obsah
číst více
Tato akce platí v e-shopu i kamenných prodejnách v období 20. 6.–7. 7. 2024.