Říjnové deskohrátky + SOUTĚŽ

Podzim plný deskohraní! Pojďte s námi omrknout novinky ze světa her.

Plíží se líně, někdo by řekl, že jsou už za rohem, jiný je zase s klidem v duši odkládá do té doby, než na něj vybafnou. Řeč je o Vánocích. Nechci vás jimi strašit, ale už teď se můžete porozhlížet po věcech, kterými obdarujete druhé. Společenské hry jsou fajn nápadem, protože stmelují kolektiv. V těchto měsících jich vychází hodně, tady je pár mých tipů.

Hra Harry Potter Lektvary pro pokročilé

Naučte se míchat různé lektvary jako vaši oblíbení hrdinové. Pozor na zkažené přísady, které vám lektvar znehodnotí! Učebnice Lektvary pro pokročilé vám naopak pomůže. Cílem hry je vyrobit co nejvíce ze 16 lektvarů podle přiložených receptů. Nejdříve najdete druh lektvaru a dostanete příslušný recept, který vám předepisuje, které přísady potřebujete. Kartičky se zkaženými přísadami vám mohou „nadělit“ soupeři, tím vám míchání lektvaru znehodnotí. Kartička Učebnice lektvarů pro pokročilé vás nejen chrání před zkaženými přísadami, ale urychluje samotné míchání lektvaru.

Hra končí dokončením posledního lektvaru. Vyhrává hráč s nejvyšším počtem dokončených lektvarů.

Originální rodinná hra, kterou si díky jednoduchým pravidlům s chutí zahrají jak skalní fanoušci hrdinů z Bradavic, tak mudlové, kteří čarodějný svět neznají.

Obsahuje: 

  • 40 kartiček s pevnými přísadami 
  • 40 kartiček s tekutými přísadami
  • 4+4 kartičky se zkaženými přísadami
  • 16 kartiček určujících druh lektvaru 
  • 16 velkých karet – recepty lektvarů
  • 4 kartičky učebnice „Příprava lektvarů“
  • návod česky a slovensky.

Ideální hra pro děti, mládež i celou rodinu!

Pro 2-6 hráčů. Věk: 8+

zobrazit více
409
IHNED odesíláme

Hra Harry Potter Turnaj tří čarodějnických škol

Během turnaje o Ohnivý pohár musí mladí čarodějové splnit celkem tři úkoly. Každý úkol je představen jednou hrou: Souboj s draky, Rozluštění tajemství a Cesta bludištěm. Všechny hry vás přímo vtáhnou do napínavého děje. Principy všech her jsou jednoduché a průběh je velmi variabilní.

1. úkol –Souboj s draky

Cílem hry je sestavit řadu kartiček, ve které hráči musí vybojovat tři souboje s draky, přemoci je a získat Zlaté vejce. Obsahuje 64 hracích kartiček s účastníky turnaje, draky, kouzly a Zlatým vejcem, návod česky a slovensky.

2. úkol – Rozluštění tajemství Zlatého vejce

Cílem hry je sestavit kartičky do kvintetu takovým způsobem, aby hráči objevili tajemství Zlatého vejce a ve druhé části hry osvobodili svého zajatce z hlubin Černého jezera. Obsahuje120 hracích kartiček s účastníky turnaje, vodní plochou, podvodními živočichy a Zlatým vejcem, návod česky a slovensky.

3.úkol – Cesta bludištěm

Cílem hry je projít co nejdříve bludiště a získat Pohár tří čarodějnických škol – OHNIVÝ POHÁR.Každý hráč postupuje na svém hracím plánu bludiště pomocí kartiček s různými cestami, kdy musí překonávat překážky, které jim nadělují soupeři. Obsahuje 4 hrací plány, 4 figurky, 120 hracích kartiček s různými cestami a překážkami, 4 kartičky s Ohnivým pohártem, návod česky a slovensky.

Originální stolní rodinná hra pro malé i velké hráče, se kterou se stanete součástí známého příběhu Harry Pottera. Díky jednoduchým pravidlům si ji s chutí zahraje jak skalní fanoušek hrdinů z Bradavic, tak třeba i dědeček, který příběhy Joanne Rowlingové nezná.

Vyrobeno v ČR. Pro 2-4 hráče. Věk: 8+

zobrazit více
573
IHNED odesíláme

Toulavé věže

Rok co rok měří studenti posledního ročníku čarodějné školy Havraního království své čerstvě nabyté znalosti a dovednosti. Každá třída zkouší ve velkém absolventském závodě dosáhnout nepolapitelného Havraního hradu nejrychleji. Cesta na hrad je ovšem kromobyčejně svízelná a plná překážek. Jen ten kolektiv, který svého umění využije nejchytřeji a osedlá si tajuplné toulavé věže, opustí školu s titulem Mistři čarodějové.
zobrazit více
934
Vyprodáno

Hra Detektiv Kočička

Šest záhadných detektivních případů v kooperativní hře pro celou rodinu. Staňte se pomocníky detektiva Kočičky, vyslechněte svědky, prověřte podezřelé a odhalte pachatele předtím, než vám vystydne odpolední čaj!

Detektivní zábavná hra pro 2–5 hráčů od 6 let.

zobrazit více
491
IHNED odesíláme

Kingdomino Lovci mamutů

LOVCI MAMUTŮ jsou samostatnou hrou ze světa KINGDOMINO, v níž rozvíjíte svůj pravěký kmen tím, že do nejrůznějších obydlených oblastí přinášíte oheň života! Sbírejte přírodní zdroje – mamuty, ryby, houby a pazourky – abyste do svého prakmene přilákali schopné pralidi a osídlili jimi to nejpůsobivější praúzemí! Hra nabízí 3 varianty pravidel, díky kterým si přijdou na své nováčci i zkušenější hráči:
V průzkumné hře budete budovat co nejvýhodnější území pro svůj kmen.
Ve hře o totemy budete sbírat žetony surovin a získávat tak posvátné totemy.
Ve hře s kmenem budete obydlovat své území pralidmi, kteří vám různými způsoby dopomohou stát se tím nejlepším náčelníkem!
zobrazit více
722
IHNED odesíláme

MIKROMAKRO Město zločinu 3

Vítají vás Velké Zlosyny – ospalé maloměsto, kde zločin číhá na každém rohu. Osudová tajemství, zákeřná přepadení i chladnokrevné vraždy, to vše je tu na denním pořádku.

Toto je třetí díl série her MikroMakro: Město zločinu. Čeká vás v něm nová mapa města a nových 16 případů k vyřešení. MikroMakro 3 je samostatná hra a k řešení 16 případů z této krabice nepotřebujete znát předchozí dva díly.

MikroMakro je série kooperativních detektivních her. Společně budete řešit spletité kriminální případy, zjišťovat motivy, hledat důkazy a usvědčovat pachatele. Pozorné oko i schopnost kreativní dedukce, to jsou pravé vlastnosti detektiva!

zobrazit více
764
IHNED odesíláme
ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE
Na jednoho výherce čeká hra Malý méďa, kterou věnovalo Pygmalino. Soutěž probíhá od 26. 10. do 9. 11. 2022 do 23,59 h v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ. Pravidla soutěže najdete ZDE. Výherce bude následně kontaktován mailem. Soutěž naleznete také na největších soutěžních portálech v ČR: Soutěže.cz a Websoutěže.cz.

CHCI SOUTĚŽIT

Gratulujeme výherkyni p. Polčákové.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Desítka Rozšíření historie

Desítka Rozšíření historie

0.0 0
299 254
IHNED odesíláme

Desítka Rozšíření příroda

0.0 0
299 254
Poslední kusy

Dřevěné karemo Divoká zvířata

0.0 0
236 194
IHNED odesíláme

Hladové housenky

0.0 0
499 419
IHNED odesíláme

Hra Detektiv Kočička

0.0 0
599 491
IHNED odesíláme

Hra Harry Potter Lektvary pro pokročilé

0.0 0
499 409
IHNED odesíláme

Hra Harry Potter Turnaj tří čarodějnických škol

0.0 0
699 573
IHNED odesíláme

Hra Mickey a kamarádi na hřišti

0.0 0
249 204
IHNED odesíláme

Hra Nastupovat prosím

0.0 0
729 598
IHNED odesíláme

Hra Stratego Maršál a špión

0.0 0
899 737
IHNED odesíláme

Kingdomino Lovci mamutů

0.0 0
849 722
IHNED odesíláme

MIKROMAKRO Město zločinu 3

0.0 0
899 764
IHNED odesíláme

Superšpunti Sušenkám na stopě

0.0 0
599 509
IHNED odesíláme

Toulavé věže

0.0 0
1099 934
Vyprodáno
Like

Latest articles

Novinka Vášeň a přítomnost nabízí čtenářům osvědčenou cestu zpět k napojení a intimitě, a to často na mnohem hlubší úrovni. S nakladatelstvím Synergie jsme si pro vás připravili překvapení. Knihu nyní zakoupíte se slevou 40 %. A to zdaleka není všechno.
V práci máme tradici, že na Tučný čtvrtek snídáme všichni společně, kdy každý přinese k snídani něco tučného. Upekla jsem domácí koblihy podle kuchařky Kynuté od Josefa Maršálka. Mrkněte, jak to dopadlo.
Svěží novinka od autorek bestsellerových erotických sérií Božský a Vášnivý. Kniha Rovnice lásky vám prozradí, zda se dá láska vypočítat. Zapojte se do soutěže a můžete ji vyhrát!
Prémiový obsah
číst více