Začít hrát
 
 

Právě je správný čas pořídit si čtení od Larse Keplera! Od 199 Kč. 

Přijede letos svatý Martin na bílém koni?

Svátek svatého Martina patří k oblíbenějším církevním svátkům. Někteří z nás ho spojují s příjezdem Martina na bílém koni, ochutnávkou mladého vína a skvěle upečenou husou.

Jako každý rok má Martin svátek 11. listopadu a všichni s napětím čekáme, jaké asi bude počasí. Máte to taky tak, že v ten den jdete hned z postele k oknu a díváte se, jestli neuvidíte první sníh? Příští týden nás čeká možná první sníh, dobré jídlo a pití. Proto pro vás mám skvělé tipy, čím můžete obdarovat svého blízkého, který bude 11. listopadu slavit svátek.

TIPY REDAKCE 

1) pro malého Martínka2) pro Martina dospěláka


Všichni moc dobře víme, že k těmto svátkům patří i kvalitní dobré víno. A možná teď potěším všechny příznivce dobrého vína a ve spolupráci s firmou VinoDOC s. r. o. máme pro Vás slevový kód 15 %


Více informaci naleznete tady 👉  https://www.okvino.cz/ke-knize-patri-vino.

A s firmou NAVINKO jsme vytvořili Knihcentráckou bednu vín za skvělou cenu!

K vínu doporučujeme předobjednat naše JEDINEČNÉ A ORIGINÁLNÍ SKLENIČKY na víno!

A teď slibovaný recept :-)

PEČENÁ HUSA NA ZÁZVORU A PIVĚ

1 husa, sůl, 1 lžička zázvoru, 0,25 l světlého pivaDobře očištěnou husu bez vnitřností potřeme uvnitř i zevnitř solí a mletým zázvorem. Vložíme ji na pekáč a podlijeme teplou vodou nebo vývarem z drůbků a asi půl hodiny dusíme po jedné a další půlhodinu a po druhé straně. Pak sejmeme vrchní část pekáče nebo pokličku a husu dáme péct do trouby. Během pečení ji obracíme a poléváme pivem a vypečenou šťávou. Dozlatova upečenou husu rozdělíme na porce a podáváme jak s knedlíkem nebo s lokšemi a s červeným zelím.

Další recepty najdete v knize To nejlepší z drůbeže pouze za 99 Kč!

Recept na LOKŠE pro Vás máme od Petry Buriánové 👉 ZDE.
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Martínek a dopravní značky

0.0 0
129
IHNED odesíláme
Čeština

Martínek a obrázková angličtina

0.0 0
129 99
IHNED odesíláme
Čeština

Svatý Martin

0.0 0
199 163
IHNED odesíláme
Čeština

Svatý Martin

0.0 0
45 37
IHNED odesíláme
Čeština

Velká knedlíková kuchařka

0.0 0
699 573
Poslední kusy
Čeština

Klasická česká kuchařka

5.0 1
499 409
IHNED odesíláme
Čeština

Kola v pohybu Motorkář Martin

0.0 0
149 122
IHNED odesíláme
Čeština

To nejlepší z drůbeže

3.0 1
149
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Román „Kniha osudu“ íránská socioložky a psycholožky Parínúš Saníí, jež pracovala jako vedoucí výzkumného oddělení v Nejvyšší koordinační radě pro technické a odborné vzdělávání Ministerstva školství v Íránu, je v její rodné zemi zakázán. Proč? Protože podává reálný obraz íránské společnosti a přístupu zejména k ženské otázce v jeho surové podobě. Postavení žen v těchto končinách není zrovna ukázkové, to už víme, ale prozatím máme k dispozici velmi málo autentických výpovědí žen, kterých se to přímo týká.
Vincent King před třiceti lety zapříčinil smrt sedmileté dívenky. Po odpykání trestu se vrací do rodného města. Brzy dojde k tragické události a poté další. Kam je člověk ochoten zajít, aby ochránil své blízké? Co jsme schopni udělat z pomsty a co z lásky? Existuje dobro a zlo. To mezitím se nazývá život.
Léto je v plném proudu a je to rozhodně ten nejlepší čas na čtení. S námi vám žádné dobrodružství neuteče, mrkněte na novinky, které vycházejí v první polovině prázdnin.