Začít hrát
 
 

Knihy polské nositelky Nobelovy ceny máme právě za akční ceny

Pomerančový háj – letní román o lásce a rodinných tajemstvích

Přečtěte si román ze slunné Sevilly, kraje, kde rostou ty nejlepší pomeranče a kde se odkryjí i ta nejtajnější tajemství.
Pomerančový háj je román, který je jako stvořený pro léto a dovolenou. Vypráví o španělské Seville, pomerančích, naprosto úžasné pomerančové marmeládě a životní změně, jakou každý občas nutně potřebujeme. Můžu s klidem říct, že v téhle knize si každý něco najde, ať už půjde o romantiku, vyprávění o Seville, nebo o skrytém tajemství, které čekalo na své odhalení opravdu hodně dlouho.

Holly má už po krk života, jaký žije. Samý shon, spěch, nervy a přitom nic, co by člověka chytlo za srdce. Jen práce a nic víc. Začne snít o místě, kde vyrůstala a od snu k činu schází jen krůček, protože tohle není o snění, ale o změnách. Rozhodne se, že se přestěhuje zpátky do jižní Anglie, a protože miluje pomerančovou marmeládu, otevře si tam malý obchůdek Hořký pomeranč, protože pomeranče a marmeláda ji tak nějak provází celým životem. A protože jedno vede k druhému, na řadě je obchodní cesta do Sevilly, kam chce Holly vzít i svou mámu. Ta sice Španělsko miluje, ale nějak se jí najednou nechce tam s Holly jet. Jde jen o momentální náladu, nebo máma skrývá mnohem víc, než jen svůj tajný recept na pomerančový koláč s mandlemi? Ano, správně, je za tím něco víc. Návrat do Sevilly je pro ni i návrat do minulosti, tam, kde se kdysi dostala do hodně obtížné situace a musela se rozhodnout. A bylo to nejtěžší rozhodnutí, jaké musela v celém svém životě udělat. Možná je ten správný čas vrátit se na to místo a odhalit tajemství pomerančového háje. Zatím nikdo nic neví, ale to se brzy změní.

Pomerančový háj je hezky napsaný román pro všechny, kdo mají rádi letní atmosféru, Sevillu, různé místní dobroty, samozřejmě také pomeranče a hlavně – romantiku. Je to osvěžující čtení, které člověku navodí fajn náladu a možná i chuť na nějakou tu jižní dovolenou ve Španělsku, Itálii, nebo kdekoliv, kde krásně voní pomeranče. Bude se vám líbit, a hlavně se vám bude dobře číst.

-ice-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština

Coura

4.5 4
399 327
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

S autorkou jsem se již potkala v prvním díle, který se jmenuje Láska ve špičce italské boty. Byla to romantika jak vyšitá. Více se řešila psychická stránka hlavní hrdinky, kterou je sama autorka. Přeci jen zamilovat se do o sedmnáct let mladšího partnera, k tomu jiné národnosti, není žádná sranda. Je to prostě láska s nádechem moře a sluníčka.
I když si dnes děti mohou všechny informace najít na internetu, zvířecí encyklopedie jsou stále trhákem. Tedy alespoň u nás.
Vyhrajte knihu plnou smíchu, sladké romantiky a útulného vesnického života, která vás přesvědčí, že za ty nejlepší věci v životě opravdu stojí za to bojovat. Cukrárna – Sladký život čeká na 2 výherce!
Prémiový obsah
číst více