Začít hrát
 

Nezůstávejte jen u představ. Staňte se hlavním hrdinou!

Prožíváte knihomolskou krizi? Váš vztah s knihou zevšedněl? Čtení v posteli už není tak zábavné jako před léty nebo dokonce při čtení usínáte? Nezoufejte, máme pro vás řešení!
Knihomolové všech pohlaví, slyšte! Nastal čas povýšit váš čtenářský zážitek o úroveň výše! Nechte naplno pracovat vaše smysly a nezůstávejte jen u představ. Díky nám se nyní můžete stát hlavním hrdinou příběhu i vy! Pokud pořád nevíte, o čem je tady řeč, rádi vám to osvětlíme.


Neustále se pro vás snažíme vymýšlet nové věci a rozšiřovat náš sortiment tak, abyste byli spokojeni. A nyní nastal den „D“. Propojili jsme své síly s Růžovým slonem a chceme vám odteď dopřávat zcela nové čtenářské, ale klidně i ty nečtenářské zážitky. Najděte si čas jen na sebe, uvolněte se a užijte si svou oblíbenou knihu hravě. Možná vás nikdy ani nenapadlo, jak blízko k sobě taková kniha a nějaká ta hračka můžou mít. Nebude proto náhoda, že si nejčastěji takové věci bereme do postele... Tak proč to nespojit? Hihňám seĎábel

Nově na našem e-shopu zakoupíte erotické pomůcky, které se skvěle hodí nejenom k našim erotickým a romantickým knihám. Odteď už nebudete jen smutně přihlížet, jak si váš hlaní hrdina užívá. Vemte hrdinovi vítr z plachet.

A pro ty, co neví, čím začít, přinášíme hravou inspiraci Hihňám seĎábel

Pikantní série Jezdci apokalypsy z nakladatelství Mojeromantika vás pohltí a rozpálí už od prvních stran. Jezdci apokalypsy neznají slitování a berou si vše, co chtějí. Nevěříte?... „Položil jsem ji na prázdný stůl a roztáhl jsem ty krásný opálený nohy, palcem jsem přejel přes pulsující poštěváček. Byla vlhká, věděl jsem, že mě chce – stejně jako jsem chtěl já ji. Při tom dotyku se prohnula a..." (str. 135) Vžijte se do příběhu a k četbě přidejte nějakou tu hračku, která vám dá příběh pochopit naplno! 


             
                      Nechte se pohltit a vyberte si z naší exkluzivní nabídky toho NEJ Hřbet ruky s ukazováčkem ukazujícím dolů

Silikonový vibrátor G Spotix 15,5 cm

Dámy, dopřejte si dráždění bodu G, které vás vystřelí až do orgasmických výšin, ze kterých se nebudete chtít vrátit zpátky na zem. Vibrátor G Spotix má zahnutou špičku, která na tento citlivý bod ve vagině s přesností doléhá a intenzivně ho dráždí silnými vibracemi až k orgasmu. Hračku si ženy vychutnají o samotě nebo ji můžou svěřit do ruky svému partnerovi a dopřát si delikátní potěšení před sexem, a to třeba i ve sprše. Vibrátor má vodotěsnou úpravu, takže mu nevadí ani proud vody nebo společná koupel.
zobrazit více
949
Poslední kusy

Krém na klitoris Lotus Blossom 10 ml

Dámy, nechte svůj klín zase rozkvést a vraťte citlivost a vzrušení do vašich intimních míst, na které jste už skoro zapomněly. Kokosový balzám na klitoris Lotus Blossom s hřejivým účinkem promění masturbaci, předehru i sex v delikátní zážitek, který zkrátí cestičku k orgasmu ženám toužícím po silnějším zvlhčení a intenzivnějším vyvrcholení. Produkt je speciálně navržený taky pro orální sex a nadchne i muže, kteří chtějí vrátit do ložnice touhu a chtíč a vychutnat si slastně sténající partnerku. Pánové, přejíždějte pomalu své dámě jazykem po tepajícím klitorisu a zabrnkejte na citlivou strunu, která rozehraje dokonalou symfonii rozkoše. Vzrušená partnerka se pod vaší slastnou péčí rozvrní blahem a svěží exotická vůně klína vyburcuje i vaše libido. Zdroj: https://www.ruzovyslon.cz/krem-na-klitoris-lotus-blossom-10-ml/
zobrazit více
349
Na vyžádání

Vaginální činka Tulipán

Posilování není jen pro muže. I dámské milostné svaly potřebují tělocvik. Vaginální činka pomůže ženě prožít lepší sex, silnější orgasmus, o zdravotním přínosu ani nemluvě. Díky těžší váze bude posilování s činkou intenzivnější než při nošení Venušiných kuliček. Zdroj: https://www.ruzovyslon.cz/vaginalni-cinka/
zobrazit více
399
Poslední kusy

Kovové kuličky Golden Balls

Kovové kuličky ženám zpříjemní všední dny i hrátky s partnerem. Kvůli jejich malé velikosti musí žena vyvinout větší úsilí, aby je udržela. Díky tomu intenzivně posílí pánevní svaly, pomocí kterých pak pevně sevře partnerův penis. Oba partneři si proto užijí procítěnější a delší orgasmus. Zdroj: https://www.ruzovyslon.cz/kovove-kulicky-silver-balls/
zobrazit více
229
Poslední kusy
Prozkoumejte celou naši nabídku ZDE Ďábel


Autor: TZ
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

Vábení draka (1)

0.0 0
od 309
Čeština

Orální sex - To nejlepší pro něj

2.0 2
449 368
IHNED odesíláme
Čeština

Orální sex - To nejlepší pro ni

3.0 1
449 368
IHNED odesíláme

V poutech rozkoše

4.5 2
od 228
Like
Leave your comment

Latest articles

Šéfinspektor Robert Kett se dosud nevzpamatoval z tragických událostí, které postihly jeho rodinu. Když mu nadřízený nabídne dovolenou v domě na pobřeží, zprvu je nadšený. Ovšem to pouze do chvíle, kdy se dovolená změní v pátrání po únosci dětí. Po únosci, který miluje hry a dětské říkanky a vyloženě se baví tím, jaké utrpení působí.
„Náš život je souhrnem našich rozhodnutí.“ – citace z knihy, str. 33 –
Nenechte si ujít nejnovější díl podcastu "Z druhé stránky", kde není hostem nikdo jiný než Albert Čuba – herec, divadelní magnát, a také spisovatel, který je srdcem a duší spojen s městem Ostrava.