Nechte se nalákat na 50% slevy

Ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros jsme snížili ceny u pár desítek titulů. A je z čeho vybírat! Nasytíme ty, kteří prahnou po napětí, ženám nabídneme romantiku i humor a v neposlední řadě uděláme radost i mladým čtenářům.
Nakupte dárky pro rodinu a nezapomeňte ani na sebe.
ČÍM POTĚŠIT MALÉ A MLADÉ ČTENÁŘE

Princezna Kde bydlí princezny

Devět oblíbených princezen vás zve do zámků a paláců, aby vám ukázaly své domovy a v nich honosné sály, útulné komnaty, praktické kuchyně i skrytá sklepení či tajemné půdy. Uvidíte, kdo všechno v zámcích s princeznami žije, a znovu si připomenete jejich nezapomenutelné příběhy. Pojďte dál, kouzelný svět ožívá!
zobrazit více
327
IHNED odesíláme

Broučci

Jedno ze základních děl české literatury pro děti, tentokrát v objevném a novátorském pojetí ilustrátorky Terezy Ščerbové. V poetickém příběhu evangelického faráře Jana Karafiáta (1846–1929) svatojánští broučci jednají jako lidé a lyrické vyprávění je ve své zdánlivé prostotě velmi působivé. A že ne každý konec je v ní dobrý? Taková už je příroda.
zobrazit více
297
IHNED odesíláme

Ohrožená zvířata

Podívejte se kolem sebe. Taky jste si všimli poházených odpadků, chřadnoucích stromů a rostlin? Nezdá se vám, že některé obyvatele vidíte čím dál méně? Není divu – my, lidé, jsme to přírodě totiž pěkně zavařili. Dokonce tak, že některá zvířata budeme brzy znát jen z obrázků. Lidí přibývá a přírody ubývá. Pomozte přírodě a čtěte! Dozvíte se, jaká místa, zvířata i rostliny jsou v ohrožení a jak jim můžete pomoci.

zobrazit více
221
IHNED odesíláme

Harry Potter Cesta dějinami čar a kouzel

Připomeňte si dvacáté výročí vydání prvního dílu Harryho Pottera a prohlédněte si neobyčejnou sbírku magických artefaktů shromážděných na výstavě Harry Potter: A History of Magic v Britské knihovně. Čekají vás učební osnovy Bradavické školy čar a kouzel od bylinkářství až po obranu proti černé magii, tisíce let pozoruhodné kouzelnické historie i magické předměty, mezi nimiž jsou doposud nezveřejněné materiály J. K. Rowlingové.
zobrazit více
339
IHNED odesíláme

Dinosaurium

Vítejte v Dinosauriu, unikátním muzeu, které má otevřeno 365 dní v roce. Je domovem neobyčejné sbírky druhohorních příšer, od miniaturního troodona až po obrovitánského brachiosaura. Jak se dinosauři vyvíjeli? A proč měli někteří z nich pera a jiní zase šupiny? Račte vstoupit a prozkoumejte svět dinosaurů v celé kráse.
zobrazit více
424
IHNED odesíláme
CHCETE SE TROCHU BÁT S KNIHOU V RUCE?

V pasti lží

Cass si konečně dala svůj život do pořádku, je šťastně vdaná a pracuje jako učitelka. Jedné deštivé noci se ale na neosvětlené lesní cestě stane něco, co jí převrátí život naruby. Paralyzovaná výčitkami zapomíná, kde nechala zaparkované auto, jestli si vzala prášky nebo že si domluvila schůzku. V hlavě má jen zmatek a mrtvou ženu, kterou možná mohla zachránit. Je blázen? Nebo si s ní zahrává její mysl?
zobrazit více
od 229
IHNED odesíláme

Matčina panenka

Matka miluje svou dceru Mirabelle. Je to její panenka – a tak ji v domě se zabedněnými okny i dveřmi obléká, maluje jí tvář a češe vlasy. Jenže jak dívenka roste, šaty už jí tak nepadnou a Matka není spokojená. Ke třináctým narozeninám proto Mirabelle dostane dárek, pětiletou sestřičku Clarabelle, kterou Matka zachránila z vnějšího světa. Mirabelle postupně dochází, že její život není tak normální, jak si myslela… a že život panenky nebývá nikdy dlouhý.
zobrazit více
od 279
IHNED odesíláme

Panny

Panny jsou psychothriller, který spojuje řeckou mytologii, vraždu a posedlost do neskutečně čtivého příběhu. Napsal ho Alex Michaelides, autor Mlčící pacientky. Posedlost začíná pomalu a plíživě, ale nejde ji zastavit. Nemá totiž vůbec žádné hranice. Eduard Fosca je vysokoškolský profesor na Cambridge. Přednáší řeckou tragédii a se studenty je jedna ruka. Mají ho rádi, je přitažlivý, příjemný a pokaždé otevřený k diskusi. Jeho největšími fanynkami jsou členky tajného studentského spolku, které si říkají Panny. A právě do tohoto spolku patří první zavražděná dívka. Všichni jsou zděšení, nikdo netuší, kdo mohl něco tak hrozného spáchat, ale jedna studentka je přesvědčená, že vrahem je právě charismatický profesor.

Je opravdu možné, aby se bezproblémový pedagog stal vrahem vlastních studentek? Mariana si je jistá, že ano. Je to vrah a jde jen o to, jak mu to dokázat. Když se zemře další oběť, má Mariana jasno: Musí ho zastavit. Musí to řádění ukončit. A dokáže to, i kdyby to bylo to poslední, co v životě udělá.
zobrazit více
od 279
IHNED odesíláme

Půlnoční slunce

Opět sedmdesátá léta minulého století, tentokrát však na dalekém severu Norska. Opuštěná vesnice Kasund kdesi ve Finnmarce, jejíž obyvatelé jsou příslušníky laestadiánského hnutí, které jejich životy svazuje přísnými pravidly. Desetiletý Knut a jeho krásná, čerstvě ovdovělá matka Lea, zastávající funkci kostelníka a zvoníka, nedostudovaný teolog Mattis a šamanka Anita. Záhadný cizinec Ulf, který tvrdí, že sem přijel z Osla na lov bělokurů, ale na lovce vůbec nevypadá, dokonce ani nemá pořádnou pušku. Nechce se mu ovšem nikomu prozrazovat, že jedinou kořistí, na kterou se tu bude pořádat hon, je on sám. Těžko totiž odhadnout, na čí straně budou místní stát a zda mu pomohou lovce setřást.
zobrazit více
od 260
IHNED odesíláme
SPRÁVNÁ DÁVKA HUMORU I DRAMATU

Kde spí lufťáci

Protože luftu, přesněji čerstvého vzduchu, je ve městě proklatě málo, zavede vás oblíbená česká autorka na hory, k rybníku, k moři… A spát se bude všemožně – pod širákem, ve stanu, horské boudě, na chatě či chalupě, ale i pohodlně v hotelu a penziónu. A protože jsou chvíle, kdy člověk unikne z každodenního shonu, tak vzácné, pojí se k nim i spousta milých a úsměvných vzpomínek. Vzpomínek na blízké, rodinu, přátele a kolegy, kteří zrovna byli lufťáky.
zobrazit více
od 195
IHNED odesíláme

Proč máma ZASE pije

Naše hrdinka je manželkou a matkou tak dlouho, že už neví, jak dál. I když se opravdu snaží, její milované dětičky pořád netuší, co je to koš na prádlo, a nejsou ochotné místo řvaní: „Mami, já to nemůžu najít!“ zvednout svoje líné zadky a začít samy hledat. Když se k tomu přidají postupové zkoušky na střední škole a testy na řidičák, máma se musí ohánět, aby udržela rodinu v chodu. A sebe taky – od toho má ale svou věrnou, stále se zvětšující sklenici vína.
zobrazit více
od 279
IHNED odesíláme

Čmelák Láskyplné povídky

Nejlepší optimistické povídky o lásce od Haliny Pawlowské – o tom, jak ženy milují muže, muži ženy, jak milujeme děti, jak se nesnášíme a jak nám nezbývá než se všemu zasmát, protože nic jiného nám stejně nepomůže!
zobrazit více
od 299
IHNED odesíláme

Vězňova žena

Vězňova žena je kniha napsaná podle skutečného příběhu moravské venkovské dívky, která se ocitla ve vojenském zajateckém táboře.

Izzy žila život, jaký si nevybrala a jaký ji nebavil. Práce na statku byla úmorná dřina od rána do  večera a tak každý den. Během války se podmínky ještě víc zhoršily, ale v poslední době to bylo jiné. Poslali jim skupinu britských válečných zajatců na výpomoc a mezi nimi byl Bill. Zamilovali se do sebe, tajně se vzali a snažili se spolu utéct. Izabela se převlékla do mužských šatů, ostříhala si vlasy nakrátko a působila natolik věrohodně, že když je nacisté dopadli, považovali je oba za muže a poslali je do vojenského zajateckého tábora.

Kdyby Němci odhalili, kdo je, okamžitě by ji zastřelili. Takže nemá jinou možnost, než hrát svou roli co nejlíp to půjde. Několika vězňům musí tajemství prozradit, ale nejsou si jistí, jaké má kdo záměry a jestli je někdo z nich neprodá Němcům za nějaké výhody. Znamená to, že se každý den probouzejí se strachem, jestli přežijí další den a jestli se vůbec někdy dočkají konce války.

zobrazit více
od 279
IHNED odesíláme

Po práci je pořád legrace

Jak na pořádný Český nákup? Jedině vozem Čalfa Romeo! Pokračování úspěšné trilogie, které se tentokrát zaměřuje na lidový humor z období budování kapitalismu. Plebejská tvořivost zůstala stejně vtipná a neúprosná: Zesměšňuje papaláše, namyšlené celebrity, kýčovité seriály, aušusové výrobky a vůbec vše, co stojí za výsměch. Připomeňte si události, které byly ještě nedávno přítomností. Smíchy se budete za soukromé vlastnictví popadat!
zobrazit více
od 249
IHNED odesíláme
TIP REDAKTORKY

Dominika na cestě Japonskem

Na motorce do duše Japonska Dominika putuje Japonskem. Z Tokia na venkov, od formalit k přátelství a z klidu samoty do zájmu médií. Ať už se octne opilá s mikrofonem v ruce nebo zamčená v hodinovém hotelu, o legraci není nouze. Koupe se spolu s babičkami, ujíždí před tajfuny, jí syrové chobotnice a neustále se klaní. Ze svobodného sedla motorky se rozhlíží po světě plném pravidel a tradic a přemýšlí. Kým by byla, kdyby se narodila v Japonsku?
zobrazit více
od 299
IHNED odesíláme
Jste-li na pochybách, zda vás tahle kniha bude bavit, snad vám při rozhodování pomůže RECENZE.
A to není všechno. Další tituly v akci naleznete TADY. Nabídka je platná na e-shopu i v kamenných prodejnách KNIHCENTRUM.CZ do 31.12.2022.

-mar-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Poslední důkaz

Poslední důkaz

5.0 1
od 279

Princezna Kde bydlí princezny

5.0 1
399 327
IHNED odesíláme

Půlnoční slunce

0.0 0
od 260

Senzační sbírka zvířat doktora Proktora

0.0 0
249 204
IHNED odesíláme

Sova

0.0 0
329 280
IHNED odesíláme

Století Miroslava Horníčka

0.0 0
599 491
IHNED odesíláme

Svět kolem nás První učení (1-4)

0.0 0
299 245
IHNED odesíláme

Tomáš a jeho přátelé Krabice plná zábavy

0.0 0
499 409
IHNED odesíláme

Tucet pohádek Vojtěcha Kubašty

0.0 0
590 502
IHNED odesíláme

V pasti lží

5.0 4
od 229

Bajky barda Beedleho

5.0 2
499 424
IHNED odesíláme

Broučci

0.0 0
349 297
IHNED odesíláme

Co má klokan ve vaku

5.0 1
269 221
IHNED odesíláme

Dinosaurium

0.0 0
499 424
IHNED odesíláme

Harry Potter Cesta dějinami čar a kouzel

4.7 6
399 339
IHNED odesíláme

Holubice a had

0.0 0
449 382
IHNED odesíláme

Inkoust

5.0 2
od 319

Královská láska Kontroverzní princezna

0.0 0
399 327
IHNED odesíláme

LEGO Iconic Tvoř a hraj si Dopravní prostředky

0.0 0
399 327
IHNED odesíláme

Malá baletka Ela a maškarní ples

3.0 1
189 155
IHNED odesíláme

Marvel Mýty a legendy

0.0 0
449 368
IHNED odesíláme

Mýty a předsudky o zvířatech

0.0 0
199 163
Vyprodáno

Naše dechovka

0.0 0
790 648
IHNED odesíláme

Nečekaná přátelství

0.0 0
269 221
IHNED odesíláme

Ohrožená zvířata

0.0 0
269 221
IHNED odesíláme

Panny

4.7 33
od 279

Vojáčci

0.0 0
299 245
IHNED odesíláme

Všem klukům, které jsem milovala (1)

5.0 1
349 297
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

„Na tomto světě jsou místa, kde se od kamenů stále ještě odráží ozvěna minulosti.“ – citace z knihy, str. 7 –
Vyhrajte barvitý cestopis od íránistky a arabistky Lenky Hrabalové, která má s touto fascinující tajemnou zemí více než desetiletou zkušenost.
Prémiový obsah
číst více
Hra pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ. Ulovte KNIHCENTY a vyberte si dárek.