Začít hrát
 
  • Zákaznická linka 597 490 490

Mezinárodní den mužů

Věděli jste, že i muži mají svůj den? Každoročně Mezinárodní den mužů připadá na 19. listopadu. Pojďme ho společně pořádně oslavit. Pro všechny muže jsme si připravili jedinečnou akční cenu na všechna pánská knihomolská trička. Stačit Vám bude jen 79 Kč.

A jak to vlastně vůbec celé začalo?


Ne jeden muž byl v historii pobouřen tím, že ženy mají svůj mezinárodní den, který připadá na 8. března, a oni ne. Byla tak pouze otázka času, kdy si i oni vyberou svůj den D. Mezinárodní den mužů se oficiálně slaví už od roku 1999. Jeho zakladatelem byl profesor Jerome Teelucksingh z univerzity Západní Indie. A proč zvolil zrovna toto datum? V tento den si připomínal narozeniny svého milovaného otce a tímto činem ho chtěl uctít. A tak si můžeme i my v tento den připomínat naše bratry, otce, přátele, kamarády, manžely, dědečky, sousedy no prostě úplně všechny muže, které známe a klidně i ty, co neznáme.

Za celé KNIHCENTRUM.cz přeji všem mužům krásný mezinárodní den! A protože u nás víme, co se sluší a patří, připravili jsme si pro vás překvapení. Zlevnili jsme pro Vás tolik oblíbená pánská knihomolská trička. Ode dneška do konce listopadu pořídíte všechna pánská knihomolská trička s 47% slevou, a to za neuvěřitelných 79 Kč.
 S námi si prostě užijete svůj den stylově!

Tip

Knihomolské pánské tričko - L

Tričko pro knihomoly se hodí kdykoliv. Ukažte všem, že jste book king. Tričko je bavlněné a bílé s nápisem I am a Book King that means I live in a crazy world v modro černém designu. Je k dispozici ve velikostech S, M, L a XL. V podobném (růžovo černém) provedení máme i dámské tričko pro knihomolky s nápisem I am a Book Queen. Ideální pro páry. Ukažte, že k sobě patříte.
zobrazit více
79
IHNED odesíláme
Akce platí pouze na e-shopu KNIHCENTRUM.cz od 14. 11. 2022 do 30. 11. 2022 nebo do vyprodání zásob.

-T-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Knihomolské pánské tričko - L

Knihomolské pánské tričko - L

0.0 0
149
-47 %
79
IHNED odesíláme

Knihomolské pánské tričko - M

0.0 0
149
-47 %
79
IHNED odesíláme

Knihomolské pánské tričko - S

0.0 0
149
-47 %
79
IHNED odesíláme

Knihomolské pánské tričko - XL

0.0 0
149
-47 %
79
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Ani letos jsme pro vás nezapomněli před Vánocemi připravit hru. Čeká na vás 100 hodnotných cen, kterým jen tak neodoláte! Takže všem držíme pěsti při řešení zapeklitých knižních hádanek, u kterých potrápíte své mozkové závity.
Celý svět teď upírá zraky na Blízký východ, do státu Katar. A nejsou to jen sportovní nadšenci; právě probíhající Mistrovství světa ve fotbale 2022 je událostí společenskou, kulturní i politickou. Nové vydání Fotbalové encyklopedie vám pomůže se v této hře na nejvyšší úrovni zorientovat a jako bonus přináší plakát, kam si můžete zaznamenávat průběh šampionátu.
Plyšáci a přívěsky FRIZZYS budou krásným dárkem (nebo dárečkem k většímu dárku).

Vyberte si ty, kteří si vás získali svým úsměvem nebo vás očarovali pohledem.