Začít hrát
 

Loki – bůh, který spadl na Zemi

Bůh lží, zrozen mezi ledovými obry, vychován v Asgardu, věčný nepřítel svého nevlastního bratra Thora a samotného Desatera světů, nedávno konečně dostal, co si zasloužil. Byl sežrán, a tak zemřel. A pak znovu ožil a zachránil bezpočet lidských životů...
Taky patříte k těm, na koho hrdinný Thor zas až tolik dojmu neudělal, zato Loki… to je úplně jiná káva? Loki, bůh chaosu, Loki, bůh neplechy, bůh příběhů a zla je prostě přitažlivější, zábavnější a zajímavější. A hlavně proto Loki, bůh, který spadl na zem - KNIHCENTRUM.CZjsem se na komiks Loki, bůh, který spadl na Zemi, od Nakladatelství CREW s.r.o. nehorázně těšila.

Jestli čekáte zábavu, budete ji mít, na to se můžete spolehnout. Loki totiž sám o sobě nudu nesnáší a je především nepsaným bohem zábavy a hry. A protože na trůně ledových obrů je kromě spousty povinností hlavně málo vzrušení a „bavička“, bude s tím muset rozhodně něco udělat.

Pokud Lokiho považujete za ztělesněné zlo nebo temnotu, jste na omylu. Slunce bez tmy nikdo neocení a den a noc se taky musí střídat, aby si lidé uvědomili, jak je to skvěle zařízeno. Loki tohle všechno vnímá, a to, co se může zdát jako zlo, je vnášení rovnováhy do chaosu vesmíru. No a když král potřebuje radu, kam může jít? Co třeba k jinému králi? A přesně to Loki udělá. Obrátí se na toho, kdo je v podstatě nejblíž této funkci na Midgardu, Tonyho Starka, legendárního Ironmana, který z toho není ani trochu nadšený. Jenže, zkuste odporovat Lokimu a něco zažijete. Vládnout ledovým obrům, to sice dělá dojem, ale kdyby se stal Avengerem… co vy na to? Mohl by se Loki stát Avengerem?

Jisté předpoklady k tomu má. Půjde s klidem smrti vstříc - zase - a cestou si ještě bude pohvizdovat písničku a přemýšlet, jestli by se nedal vymyslet ještě nějaký chyták, než bude všemu konec. Bude čelit těm nejhorším nepřátelům, a ještě si u toho vymyslí pár vtípků. Proč stahovat kalhoty, když řeka je ještě daleko, ne? Užijte si zábavu s tímto úžasným komiksem, jehož jedinou chybou je snad jen to, že není vázaný.-ice-
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Loki Bůh, který spadl na Zemi
Čeština

Loki Bůh, který spadl na Zemi

0.0 0
369 303
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Šéfinspektor Robert Kett se dosud nevzpamatoval z tragických událostí, které postihly jeho rodinu. Když mu nadřízený nabídne dovolenou v domě na pobřeží, zprvu je nadšený. Ovšem to pouze do chvíle, kdy se dovolená změní v pátrání po únosci dětí. Po únosci, který miluje hry a dětské říkanky a vyloženě se baví tím, jaké utrpení působí.
„Náš život je souhrnem našich rozhodnutí.“ – citace z knihy, str. 33 –
Nenechte si ujít nejnovější díl podcastu "Z druhé stránky", kde není hostem nikdo jiný než Albert Čuba – herec, divadelní magnát, a také spisovatel, který je srdcem a duší spojen s městem Ostrava.