Začít hrát
 
 

Čeští i zahraniční autoři, knihy pro děti i dospělé – SLEVY AŽ 50 % jen do konce měsíce

Knižní novinky - únor 2020

Únor obvykle znamená, že zima je v plné síle, venku je mráz a závěje sněhu. Letos to na sníh a mráz moc nevypadá, ale to nic nemění na tom, že vychází spousta skvělých knih. Pojďte se na ně mrknout!
Tuto zimu si nikdo nebude moct stěžovat, že nemá co číst. Ať už vás baví thrillery, historické romány či romantika, určitě si přijdete na své. Únorové knižní novinky mají hned tři horké tipy, na které byste se měli zaměřit. Jsou to historický román Šikmý kostel, thriller Na okraji propasti a Moderní česká cukrařina. Ale teď popořádku.


Thrillery


Na okraji propasti - KNIHCENTRUM.CZNa okraji propasti je thriller světoznámého Bernarda Miniera s příběhem o zneužívání moderních technologií. Hlavní hrdinka dostane úžasnou nabídku pracovat v jedné obrovské čínské firmě, která vyvíjí nejrůznější technologie, včetně umělé inteligence. Digitální gigant Ming sídlí v Hongkongu a mladá Francouzka má pracovat na novém softwaru. O vše je postaráno, o letenku, o odvoz z letiště, nový telefon, tablet, jenže místo spokojenosti a nadšení, jí nový zaměstnavatel nahání strach…
Mstitel - KNIHCENTRUM.CZ
Název tvořený jen číslem 55 má napínavý příběh o pátrání po sériovém vrahovi, který má na svědomí už 54 obětí. Kdo je teď na řadě? Kdo se stane padesátou pátou obětí, pokud se policii nepodaří konečně vraha odhalit?

Po policejní razii v nelegálním pokerovém klubu je jeden z hráčů a zároveň elitní vyšetřovatel Anton Brekke z Kriposu degradován na policejní oddělení ve Fredrikstadu. Tam se setkává se svým staronovým parťákem Magnusem Torpem a spolu s ním se během policejní hlídky jako první ocitají na místě vraždy. Vyšetřování postupně nabírá na obrátkách, když se ukáže, že se jedná o dílo sériového vraha. Zaujalo vás to? Pak si zapište název knihy – Mstitel.


Romantika


Jak randit se sestrou nejlepšího kamaráda - KNIHCENTRUM.CZJak randit se sestrou nejlepšího kamaráda? Jednoduše.
Zaprvé: předstírejte, že chcete, aby vás dala dohromady s jinou ženou. Sblíží vás to. Zadruhé: choďte na rande, opíjejte se do němoty, neustále o sestře vašeho kamaráda mluvte a postupně sbírejte odvahu udělat první krok. Zatřetí: občas ji zaskočte u ní doma a vyznejte jí lásku. Ženy to přece milují, ne?

Instruktorka jógy Genevieve Harperová má nelehký úkol. Tragická nehoda ji připravila o rodiče a ona se teď musí postarat o své dva mladší sourozence. Věnuje jim všechen svůj čas i energii a doufá, že tím alespoň trochu vynahradí jejich ztrátu. Ve svých čtyřiadvaceti nemá na chlapy ani pomyšlení… a už vůbec ne na krasavce, kteří by jí mohli zlomit srdce. To platí ovšem jen do té doby, než potká baseballistu Trenta Foxe. Zbývá název – Věčná vášeň.Pravda krva - KNIHCENTRUM.CZ

Boone se osvědčil jako skvělý voják a nyní bojuje po boku Bratrů. Po otcově nečekané smrti je přes veškeré svoje námitky suspendován ze služby – a dostane za úkol spolupracovat s Butchem O’Nealem, bývalým policajtem z mordparty, při stíhání sériového vraha: někdo se zaměřil na upíří ženy v klubu, specializovaném na tzv. „rolové hry“. Když je Bratrstvo přivoláno na pomoc, Boone se účastní – a to poslední, co čeká, je setkání s poutavou, záhadnou ženou… která navždy změní jeho život. Název knihy? Pravda krve.

EJeho banán - KNIHCENTRUM.CZlizabeth Scottová nesnáší bohaté, mocné a nabubřelé muže, vždyť kvůli jednomu takovému musela opustit místo učitelky na exkluzivní manhattanské škole. A tak není divu, že když potká pohledného a očividně dobře situovaného Donovana Darcyho, automaticky ho považuje za arogantního a přezíravého protivu, kterému je nejlepší se vyhnout. Úžasný pan Darcy je román inspirovaný nesmrtelným příběhem Pýcha a předsudek Jane Austenové.

Můj nový šéf má rád pravidla. Jedno z nich si ale nikdo netroufne porušit... Nesmí se mu sahat na banán. Jako vážně. Tenhle chlápek je závislej na hořčíku nebo co. Jasně, že jsem si na něj sáhla. Jestli to chcete rozebírat do detailu, ve skutečnosti jsem si ho i strčila do pusy. A co je ještě horší? Sežvýkala jsem ho… a polkla. Já vím. Pěkně zlobivá holka. Baví vás to? Objednejte si Jeho banán.


Historické rományŠikmý kostel - KNIHCENTRUM.CZ


Šikmý kostel je první díl románové kroniky ztraceného města. Podtitul knihy lapidárně shrnuje příběh o někdejší pastevecké vesnici, která vystavěla svůj rozkvět na těžbě uhlí, aby o století později zašla na pbytě – také kvůli těžbě uhlí. Z kdysi honosných budov a vznosné katedrály již dnes nezbylo nic. Jen jeden šikmý kostel, který strmě a varovně ční do pusté krajiny…


Osvětimský orchestr - KNIHCENTRUM.CZChristophera a Rebeccu nemohlo nic rozdělit – ani její tyranští rodiče, ani snoubenec, kterého si našla po útěku do Anglie. Ale když vypukne druhá světová válka a nacisté obsadí ostrov Jersey, je Rebecca transportována do Evropy v rámci „konečného řešení“. Christopher mezitím vstoupí dobrovolně do SS – jen tak má šanci najít ženu, kterou miluje. Ženu, jejíž poslední stopy vedou do Osvětimi. Najdi Rebeccu je strhující příběh obětavé lásky v nejtragičtější době lidských dějin z toho nejstrašlivějšího místa…

Sugestivní výpověď francouzské klavíristky, která strávila jedenáct měsíců v "dívčím orchestru" v koncentračním táboře Osvětim, se jmenuje Osvětimský orchestr. Pod vedením rakouské houslistky Almy Rosé, neteře Gustava Mahlera, hrály vězeňkyně u bran tábora přicházejícím a odcházejícím pracovním četám nebo na koncertech pro dozorce a SS.KuchařkyModetní česká cukrařina - KNIHCENTRUM.CZ


Moderní česká cukrařina Josefa Maršálka – to je 47 skvělých sladkých receptů prestižními cenami ověnčeného cukráře, který pekl i pro britskou královnu. Jeho recepty mají pouze jednu nevýhodu: nikdy nebudete mít dost… Bon appétit!

Máte vybráno? Úplný přehled všech únorových knižních novinek najdete v předprodeji a jestli se zaregistrujete k odběru našeho Newsletteru, budeme vám posílat novinky pravidelně e-mailem a všechny knihy v předprodeji vám v něm připomeneme.
 

-ice-Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Na okraji propasti
Čeština

Na okraji propasti

0.0 0
od 286
Čeština

Moderní česká cukrařina

5.0 3
369 303
Vyprodáno
Čeština

Mstitel

0.0 0
399 339
Vyprodáno
Čeština

Úžasný pan Darcy

0.0 0
329 270
IHNED odesíláme
Čeština

Věčná vášeň

0.0 0
299 269
Vyprodáno

Pravda krve

0.0 0
od 229
Čeština

Osvětimský orchestr

5.0 2
339 278
IHNED odesíláme
Čeština

Najdi Rebeccu

3.7 3
379 341
POSLEDNÍ KUSY
Like

Latest articles

Prázdniny jsou v plném proudu a my vám přinášíme pravidelnou porci knižních novinek pro malé a mladé čtenáře.
Vyhrajte knihu plnou smíchu, sladké romantiky a útulného vesnického života, která vás přesvědčí, že za ty nejlepší věci v životě opravdu stojí za to bojovat. Cukrárna – Sladký život čeká na 2 výherce!
Prémiový obsah
číst více
I když si dnes děti mohou všechny informace najít na internetu, zvířecí encyklopedie jsou stále trhákem. Tedy alespoň u nás.