Hana Hindráková pokřtila anglickou verzi románu Nezlomný

Křest anglického překladu nejnovějšího románu české spisovatelky Hany Hindrákové se uskutčnil 10. září ve velkém sále hlavní nairobské knihovny Kenya National Library Building.
Zásluhu na anglickém vydání knihy Nezlomný má keňské nakladatelství Moran Publishers, díky němuž se tento titul postupně dostává do rukou čtenářů dalších afrických zemí – Ugandy, Rwandy, Tanzanie, Malawi a Zambie.

Ještě v květnu jsme byli na veletrhu v Praze u toho, když s Hanou Hindrákovou přijel představit českou verzi knihy přímo její hrdina - Joseph „Njoro“ Njorogeředitel centra pro děti ulice Global Hope Rescue and Rehabilitation center. 
Psali jsme zde 👉 Hana Hindráková s hlavním hrdinou knihy Nezlomný na veletrhu Svět knihy.

KŘEST V AFRICE

„Byla to neuvěřitelná akce důležitého diplomatického významu,“
říká o křtu knihy zástupce českého velvyslance RNDr. Adam Piňos.

Během křtu se prodala většina dovezených výtisků a třetí den po křtu byla vyprodána už třetina nákladu. O knihu je v Keni obrovský zájem a brzy bude následovat dotisk.Foto: archiv Hany Hindrákové
-red-Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Like

Latest articles

Příroda je mocná čarodějka a posílíme-li vzájemné vztahy, může být také mocnou léčitelkou. Nejen o sepětí člověka a přírody, ale také o nové moderní metodě zvané lesní terapie jsme si povídali s jedním z prvních certifikovaných průvodců ve svém oboru Alešem Miklíkem. Ten nám představil i svou novou knihu.
Pokud jste četli autorčinu první knihu „Hory zpívají“ a byli jste z ní unešení stejně jako já, pak zbystřete! Nguyen Phan Que Mai vyšel v nakladatelství Jota nový titul s názvem „Dítě prachu“ a je FANTASTICKÝ!
Druhý díl série Nemocnice Whitestone navazuje přesně tam, kde skončil díl první. Avšak hlavními postavami se v „Tonoucích duších“ stávají Mitch a lékařka Sierra. Právě proto, že na sebe díly volně navazují, je dobré pustit se do tohoto pokračování až poté, co si přečtete díl první s názvem „Velké naděje“.