KNIHOMOLSKÉ TRIČKO ZDARMA už jen dnes!

Dva thrillery a první díl fantasy série se slevou 40 %

Máte jedinečnou šanci koupit si knihy s výborným hodnocením, které jsme pro vás až do konce února zlevnili o krásných 40 %.
Ve spolupráci s nakladatelstvím BOOKMEDIA jsme pro vás připravili slevu 40 % na tři úžasné knihy, které stojí za přečtení.

AKCE platí v období 15. 2.–29. 2. 2024 na e-shopu i v kamenných prodejnách.
Hodnocení na Databázi knih: 81%

👉Recenze: Je to na tobě

Je to na tobě

Les tolik zkrásněl, ztemněl teď, já ale slíbil, musím jet…

Evu všichni milují. Když je její tělo nalezeno v lesích, každý si klade jen jedinou otázku: kdo to mohl udělat? Musel to být Luke, její přítel. Měl motiv, příležitost, a dokonce i policie už se o něj v minulosti zajímala. I přesto, že je obrázek neúplný, vše do sebe zapadá. Postupem času ale vyplouvají na povrch další stopy, které celou záležitost mění. Kdo je tedy vinen? Je na vás, komu uvěříte…

Kniha odráží předsudky společnosti k lidem z nižších vrstev a poukazuje na to, jak velký vliv mohou mít.

zobrazit více
270
IHNED odesíláme
Hodnocení na Databázi knih: 77 %

👉Recenze: Než ho poznala

Než ho poznala

Fascinující psychologický thriller o velmi zvláštním přátelství dvou sousedů.

Hen a její manžel Lloyd se přestěhovali do nového domu a Hen zde konečně nachází klid a stabilitu. Když se ale oba potkají se svými sousedy, její klid je rozmetán díky povědomému objektu, který spatří na sousedově polici. Je to sportovní trofej, přesně ta, která zmizla z bytu mladého muže, jenž byl před dvěma lety zavražděn… Hen to ví, protože je touto nevyřešenou vraždou už dlouho podivně přitahována. Je to posedlost, kterou se snaží potlačit, ale nedokáže se jí úplně zbavit… Její minulost totiž také skrývá temná tajemství. Kdo z nich je ale ve skutečnosti nebezpečný?

zobrazit více
327
IHNED odesíláme
Hodnocení na Databázi knih: 84 %

👉Recenze: Princezna noci a Stínů

Princezna noci a Stínů (1)

Když je Sayeh, polobohyně Stínů, osvobozena ze svého vězení ve skále, vzklíčí v ní naděje. Za hříchy své matky měla pykat celý život, nyní ale stojí před nečekaným úkolem. Musí přivolat zpět svůj živel – Stín – a s pomocí polobohů Vody, Ohně, Větru a Země nastolit elementární rovnováhu, která byla její matkou zničena. Jedině pak bude svět opět v pořádku a do říší se vrátí život. Jenže ostatní si zjevně vypěstovali k Sayeh a Stínům větší nenávist a strach, než by čekala. Kromě jednoho modrookého prince Vody…
zobrazit více
286
IHNED odesíláme
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Princezna noci a Stínů (1)
Čeština

Princezna noci a Stínů (1)

4.7 15
349 286
IHNED odesíláme
Čeština

Je to na tobě

5.0 6
329 270
IHNED odesíláme
Čeština

Než ho poznala

4.7 3
399 327
IHNED odesíláme
Like
Leave your comment

Latest articles

Deskové hry jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s přáteli a rodinou, a také skvělým způsobem, jak se pobavit. Na trhu je k dispozici široká škála deskových her, tudíž si každý najde něco pro sebe. Jaké hry vyšly v dubnu? A o co soutěžíme? Pojďte na to kouknout s námi.
Bývalá moderátorka Českého rozhlasu Hradec Králové a dnes už spisovatelka Blanka Malá splnila slib, který dala čtenářkám po vydání své první knihy. Vychází pokračování Lásky ve špičce italské boty. Již v květnu se můžete těšit na knihu, která má výmluvný název Srdce nemá vrásky.
Patřím mezi velké milovníky psů, zejména větších plemen. Neumím si představit život bez těchto čtyřnohých parťáků, kteří mají neuvěřitelnou moc empatie v situacích, kdy ani člověk sám často nepozná, že je něco špatně. Bydlíme v domečku se zahrádkou a je potřeba, aby nás někdo hlídal.