DOčteNO- Dopisy od Felixe

Každý týden tady pro vás máme Dobré čtení na obzoru. V krátkém videu se o knize něco dozvíte a třeba vám pomůže při rozhodování, zdali si knihu koupit.
Jako dítě jsem tuhle knihu naprosto zbožňovala a jsem nesmírně ráda, že se znovu dostala na pulty knihkupectví Srdce. Asi každý z nás měl v dětství oblíbeného plyšáka, bez které se nehnul ani na krok. A umíte si představit, že by se Vám zničeho nic ztratil?  Tento dobrodružný příběh o plyšovém zajíčkovi, který se jednoho dne ztratí malé Žofce na letišti, Vás bude zaručeně bavit. Felix si pro všechny malé i velké čtenáře krom zábavného dobrodružství připravil překvapení v podobě dopisních obálek s originálními dopisy z jednotlivých koutů světa. Ale dost bylo řečí, pojďme se na to podívat...

Dopisy od Felixe

Koncem letních prázdnin se stalo něco strašného: Žofie ztratila plyšového zajíčka. Zmizel na letišti, když čekali na letadlo. Žofinka byla moc smutná. Není divu, Felix byl její nejlepší kamarád. Na začátku nového školního roku přišla Žofce pošta z Londýna - dopis od Felixe! Byl to první zajíčkův dopis z cesty kolem světa. Následovaly další dopisy - z Paříže, Říma, Káhiry, dopis ze safari v Keni a dopis z New Yorku. Veselá vyprávění o lidech a cizích zemích vložená do šesti opravdových dopisních obálek jsou napínavá, zábavná i poučná. Poutavé vyprávění o malém cestovateli doplněné barevnými obrázky, veselými dopisy a kufříkem plným samolepek přináší zvídavým čtenářům zábavu i poučení.
zobrazit více
245
IHNED odesíláme
Bavilo vás video? Mrkněte na náš YouTube kanál, máme toho pro vás mnohem více 👉 YouTube kanál
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like
Leave your comment

Latest articles

„Na tomto světě jsou místa, kde se od kamenů stále ještě odráží ozvěna minulosti.“ – citace z knihy, str. 7 –
Vyhrajte barvitý cestopis od íránistky a arabistky Lenky Hrabalové, která má s touto fascinující tajemnou zemí více než desetiletou zkušenost.
Prémiový obsah
číst více
Hra pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ. Ulovte KNIHCENTY a vyberte si dárek.