Začít hrát
 
 

Letní horečka slev: ušetřete až 80 % od 79 Kč

Jaký dárek pro babičku?

Vánoční dárek pro babičku... Co vybrat z tak velké nabídky? Musí to být něco novějšího, aby to babička už náhodou neměla doma a musí to být něco, co ji bude bavit. Jestli si nejste jistí, co přesně ráda čte, zkuste si vybrat z našich tipů.
Vánoční dárek pro babičku... Co vybrat z tak velké nabídky?
Musí to být něco novějšího, aby to babička už náhodou neměla doma a musí to být něco, co ji bude bavit.
Jestliže je zrovna vaše babička milovnice šarmantního detektiva Poirota, máte vystaráno, ale jestli si nejste jistí, co přesně ráda čte nebo dělá, zkuste si vybrat z našich tipů.

Pro babičky, které rády vaří a pečou, jsou tu jasné tři tipy podzimní sezóny a také naprosté novinky, takže doma určitě nebudou.
Jsou to Karolína Štěstí z kuchyně, kniha plná receptů sympatické Karolíny, kterou všichni znají z televizního pořadu. Je kniha o rodinné atmosféře vaření s fantazií.

Velkou pozornost na sebe v poslední době strhla Pražská kuchařka Romana Vaňka. Je to velká výpravná kniha plná fotek a nejsou to jen přesné a jasné recepty, jak je od Vaňka znáte, ale příběh jídla se soustředěním na detaily.
Je to vánoční dárek jako stvořený, protože se liší od obvyklých kuchařek a už jméno Roman Vaněk je zárukou, že tahle kniha nemůže doma chybět…
Pro všechny, koho bavilo Umění francouzské kuchyně od Julie Child, máme pokračování s názvem Umění francouzské kuchyně 2.

Pro babičky, které rády čtou detektivky, můžeme doporučit nedávno vydanou Dívku v pavoučí síti (mimochodem, stále ještě máme v nabídce komplet Milénium) nebo hit tohoto podzimu, jakým je thriller Dívka ve vlaku.

Těm, které vyšívají, pletou nebo jinak tvoří, můžeme poradit některý z titulů v této kategorii – klikněte a podívejte se sami, co by vaši babičku oslovilo.

Pro ty, kdo mají rádi historii je v předprodeji novinka od Vlastimila Vondrušky Hustiská epopej 3.
Hana Whitton vydává svůj nový román Královna Kunhuta a Záviš a o dalších osudech porodní báby se dočtete v knize Porodní bába z Benátek.

A protože snad všechny babičky pečou a chystají cukroví na Vánoce i jiné příležitosti, stoprocentně je osloví Helenčino pečení.
Můžete si vybrat Helenčino pečení Vánoční cukroví nebo letošní novinku Helenčino pečení Sváteční cukroví.

Vybrali jste si?
Jestli zatím váháte a hledáte hodnotnější dárek, zkuste nakouknout do naší vánoční kategorie luxusních dárků – stačí kliknout na podtržený text.

Přejeme vám šťastný výběr a pěkný předvánoční čas.- ice -

 
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Helenčino pečení Vánoční cukroví
Čeština

Helenčino pečení Vánoční cukroví

4.3 6
139 114
IHNED odesíláme
Čeština

Helenčino pečení Sváteční cukroví

4.5 2
158 130
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

S autorkou jsem se již potkala v prvním díle, který se jmenuje Láska ve špičce italské boty. Byla to romantika jak vyšitá. Více se řešila psychická stránka hlavní hrdinky, kterou je sama autorka. Přeci jen zamilovat se do o sedmnáct let mladšího partnera, k tomu jiné národnosti, není žádná sranda. Je to prostě láska s nádechem moře a sluníčka.
I když si dnes děti mohou všechny informace najít na internetu, zvířecí encyklopedie jsou stále trhákem. Tedy alespoň u nás.
Vyhrajte knihu plnou smíchu, sladké romantiky a útulného vesnického života, která vás přesvědčí, že za ty nejlepší věci v životě opravdu stojí za to bojovat. Cukrárna – Sladký život čeká na 2 výherce!
Prémiový obsah
číst více