Březnové DESKOHRÁTKY + soutěž o Mluvte anglicky hravě

Svět deskových her je plný novinek! Ať už hledáte hru pro celou rodinu, skupinu přátel nebo pro malé děti, pojďte si vybrat.
Mezi trendy, které můžeme v posledních letech sledovat, patří rostoucí obliba kooperativních her. Ty dávají hráčům možnost spojit síly a bojovat proti společnému nepříteli. Na trhu se objevilo i spousta nových her pro malé hráče. A dnes si zasoutěžíme o jednu ze skvělých novinek, která je vhodná i pro jednotlivce a navíc se díky ní zdokonalíte v nejrozšířenějším jazyce světa. 

Hry s tužkou a papírem

Zahrajte si s kamarády oblíbené hry: země město, námořní bitva, piškvorky, kostky, zeď, tečkovaná, křížovka, čtverečky, cestičky a divoké kočky. Herní plány vystačí na několik kol a součástí balení jsou i pravidla. Jediné, co budete potřebovat, je tužka. Tak hurá na to! Kdo bude vítěz?
zobrazit více
163
IHNED odesíláme

Co tě žere?

Velká zvířata si ráda smlsnou na těch menších, ale ta jsou mrštná a není pro ně těžké uniknout. Zbystřete své zvířecí smysly a odhadněte, které zvíře kdo poslal na lov! Kdo se vleče, neuteče... a kdo přelstí soupeře a shromáždí 5 žetonů potravy jako první, ten se nažere ze všech nejlíp!

Neuvěřitelně zábavná hra s velmi přístupnými pravidly, kterou snadno vezmete kamkoli a skvěle se hodí k posezení s kamarády u něčeho dobrého.

Proč si pořídit hru Co tě žere?

 • Neuvěřitelně zábavná hra vhodná na veselé posezení ve skupince přátel.
 • Stejně tak ale bude moc bavit i vaše děti.
 • Jednoduchá pravidla, vhodná i pro hráče moderními hrami nepolíbené.
 • Díky unikátní vizuální stránce si hry všimne každý, ať ji vezmete kamkoli.
 • Blafujte, pokuste se sežrat ostatní a hlavně se nenechte sežrat!
zobrazit více
339
IHNED odesíláme

MLEM Vesmírná agentura

V roce 2075, krátce po převzetí kontroly nad světem, obrátily kočky svůj zrak k nové hranici - k vesmíru! Kočičí specialisté nyní soupeří o kosmickou nadvládu. Je to nebezpečný závod plný šanty, zákeřností a vybuchujících raket! Kdo se stane vítězem tohoto epického závodu, uchvátí do svých tlapek nekonečné zdroje mléčné dráhy a stane se skutečným vesmírným dobyvatelem? MLEM: Vesmírná agentura je rodinná desková hra, ve které se stanete veliteli vesmírných expedic. Tito velitelé však budou trochu neobvyklí, protože to jsou... kočky! Nebojácné a tvrdohlavé kočky, které po dlouhém snažení ovládly Zemi a nyní si chtějí podrobit celý vesmír! Jejich zbrklost však může vést k nejednomu neštěstí. Vydejte se v raketě ke hvězdám, nebo se spolehněte na své kočičí instinkty a opusťte raketu dřív, než havaruje. Sláva a obdiv celého vrnícího světa čeká na nejlepšího velitele kočičí vesmírné agentury.

Obsah balení:

 • 5 karet hráčů
 • 40 žetonů astronautů
 • 64 bodovacích žetonů
 • 6 kostek
 • 1 raketa
 • 1 deska rakety
 • 1 vesmírná podložka
 • 4 žetony cílů
 • 1 žeton vesmírného selhání
 • 20 průzkumných žetonů
 • 20 žetonů tajných míst
 • 5 UFO žetonů
 • 1 UFO
 • 14 expedičních žetonů
 • česká pravidla
zobrazit více
637
POSLEDNÍ KUSY

Moje kavárnička

Moji kavárničku najdete na rušné ulici mezi dalšími zavedenými kavárnami. Každého si získá útulnou atmosférou a samozřejmě skvělou kávou. I proto je populární i na sociálních sítích. Hosté sem chodí odpočívat, ale za barem je vše jinak. Z každého pracovního místa baristy se stává doslova bitevní pole. Nezrealizovat objednávku včas může být skutečně nepříjemné. A nestačí být jen rychlý. Pracovat musíte i na své oblibě u zákazníků. Pojďte si to zkusit. Vyřizujte objednávky a staňte se nejlepším baristou! Ve hře Moje kavárnička budete příjímat objednávky, vařit kávu a jiné nápoje, za to vše pak sbírat vítězné body. Když dojdou karty objednávek, případně některý z hráčů bude mít 5 nesplněných objednávek, v kavárničce se zavírá a nastává konec hry. Vítězem a hrdým nositelem ocenění Mistr barista se stává hráč s nejvyšším počtem vítězných bodů!

Obsah balení:

 • 1 deska přísad
 • 4 desky hráčů
 • 16 dílků vylepšení
 • 6 figurek
 • 2 zásobníky na přísady
 • 80 karet objednávek
 • 12 šálků
 • 102 přísad
 • 15 žetonů keksíků
 • 1 žeton začínajícího hráče
 • česká a slovenská pravidla
zobrazit více
849
IHNED odesíláme

Pexeso Vesmír 64 karet v plechové krabičce

Originální pexeso v malé plechové krabičce s krásně ilustrovanými obrázky z vesmíru. Kartičky jsou vyrobeny z kvalitního karetního kartonu se speciálním karetním lakem, který zaručí opravdu dlouhou životnost kartiček. Plechová krabička obsahuje 64 karet.

Rozměr krabičky: 6 x 6 x 4 cm.

Vhodné pro děti od 3 let

zobrazit více
106
IHNED odesíláme

Mluvte Anglicky Hravě! Anglické pexeso

Anglické pexeso Anglicky Hravě Vás hravým způsobem učí anglický jazyk a procvičuje Vaši paměť. V tomto pexesu neotáčíte a nehledáte stejné obrázky, ale hledáte souvislosti v anglickém a českém jazyce. Někdy je to překlad důležitých a praktických vět, někdy je to zodpovězení otázky, někdy třeba hádanka. 80 hracích karet rozdělených do dvou sad pexes procvičí nejen Vaši paměť, ale i angličtinu. Karty jsou dokonale propojené a obsahují kompletní české vysvětlení od lektora. Toto pexeso Vás naučí spoustu nového a donutí Vás si to pamatovat. Naučíte se fráze jako „dostal jsem padáka, slíbila mi modré z nebe apod.“. Anglické pexeso je jak pro pokročilé i začátečníky. Ovšem pobaví i profíka a naučí i úplného začátečníka. Vyzkoušejte unikátní anglické vzdělávací pexeso Anglicky Hravě. Pro jednotlivce i celou rodinu.
zobrazit více
378
IHNED odesíláme

Hra Jurský svět

Dinosauři z oblíbeného seriálu Jurský svět utekli ze svých výběhů do džungle, kde se přes všechny nástrahy snaží vytvořit nový domov. Dávejte pozor nejen na hladového T-rexe, ale i na ostatní škodolibé dinousary protivníků. Vyhýbejte se překážkám a strategicky umisťujte nástrahy do cesty soupeřům tak, abyste se dostali do nového domova jako první.

Dětská hra pro malé milovníky prehistorie od 5 let.

Hra obsahuje: 1 herní plán, 8 kartonových figurek se stojánky,1 hrací kostka,1 pravidla.

Pro 2-4 hráče.

Vyrobeno z kvalitního kartonu v ČR.

zobrazit více
221
IHNED odesíláme

Fotbalová karetní hra Penalty

Útočník se rozbíhá, napřahuje se a GÓÓÓL!!! Brankář sice vystihl směr, ale útočník ranou do šibenice zajišťuje svému týmu vedení!

Zahrajte si hru, která má všechno, co má správný penaltový rozstřel mít – napětí, štěstí, odhad protihráče a sladkou chuť vítězství.

Jedno fotbalové utkání zabere 10 minut. Tato hra od českých autorů vás zabaví nejen na cestách!

Hra obsahuje: 20 karet hráčů, 6 karet Druhá šance, 1 hrací kostku, 1 bloček, 1 pravidla.

Pro 2-4 hráče. Věk: 5+

zobrazit více
163
IHNED odesíláme

Hra Gábin kouzelný domek

Zveme vás na úžasnou prohlídku do kouzelného domku Gábi! Na cestě potkáte spoustu jejích roztomilých kočičích kamarádů a čeká vás hromada překvapení. Veselé a tvůrčí aktivity na akčních políčkách pobaví všechny malé milovnice koček a koťátek od 3 let.

Pohyb ve hře určuje barevná kostka, takže mohou hrát i malé děti, které neumí počítat. Jedna hra zabere 15 minut.

Přijďte se pobavit a prožijte nezapomenutelné chvíle plné zábavy a dobrodružství s Gábou a jejími přáteli!

Obsah hry: 1 herní plán, 6 kartonových figurek se stojánky, 1 barevná hrací kostka, 1 pravidla.

Pro 2-6 hráčů.

zobrazit více
221
IHNED odesíláme

Cestovní hra Zvíře nebo věc?

Jsi rychlý jako blesk? Tak tohle je hra pro tebe! Dokaž, že jsi nejlepší u stolu!

Kdo najde správnou kartu jako první? Čepice, panenka, fialka, bagr … je něco z toho kytička?

Postřehová hra pro malé děti od 3 let, která podporuje schopnost zařadit obrázky do skupin a zároveň cvičí rychlou orientaci. Česká hra od českých autorů a ilustrátorů. Jedno kolo hry trvá malým raubířům 10 minut.

Hra obsahuje 36 karet, pravidla.

Pro 3-8 hráčů.

zobrazit více
229
IHNED odesíláme

Hra Barvínci

Barvínci jsou veselí barevní tvorečkové, kteří chtějí pobavit a trochu potrápit paměť dětí a jejich schopnost se soustředit. Karty Barvínků byly vymyšleny jako pomůcka určená k rozvoji předškolních a mladších školních dětí.

V pravidlech najdete šest her a aktivit pro děti od 3 let. Hry jsou určeny 2 až 10 hráčům a herní doba je okolo 10 minut.

Karty jsou zároveň výborná pomůcka při realizaci vlastních herních aktivit. V návodu jsou popsané růné varianty hry s kartami, díky nimž předškolní děti hravě procvičují barvy, tvary a počítání.

zobrazit více
229
IHNED odesíláme
Tohle vás nezaujalo? Prohlédněte si kategorii Hračky, hry, karty a vyberte si tu pravou deskovku.

ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE
Pro dva výherce máme nachystáno Mluvte Anglicky Hravě! Anglické pexeso, kterou věnoval Hablamos. Soutěž probíhá od 27. 3. 2024 do 17. 4. 2024 do 23,59 h v internetovém knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ. Pravidla soutěže najdete ZDE. Výherce bude následně kontaktován mailem.

CHCI SOUTĚŽIT

Gratulujeme výhercům: 
bre....s..da@seznam.cz

da.....erova@email.cz
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Čeština
Picture of Cestovní hra Hattrick
Čeština

Cestovní hra Hattrick

0.0 0
199 163
IHNED odesíláme
Čeština

Cestovní hra Zvíře nebo věc?

0.0 0
279 229
IHNED odesíláme
Čeština

Co tě žere?

0.0 0
399 339
IHNED odesíláme
Čeština

Fotbalová karetní hra Penalty

0.0 0
199 163
IHNED odesíláme
Čeština

Hra Barvínci

0.0 0
279 229
IHNED odesíláme
Čeština

Hra Gábin kouzelný domek

0.0 0
269 221
IHNED odesíláme
Čeština

Hra Jurský svět

0.0 0
269 221
IHNED odesíláme
Čeština

Hry s tužkou a papírem

0.0 0
199 163
IHNED odesíláme
Čeština

Karak 2 Sada 6 figurek

0.0 0
499 449
NOVINKA připravovaná
Čeština

MLEM Vesmírná agentura

0.0 0
749 637
POSLEDNÍ KUSY
Angličtina

Mluvte Anglicky Hravě! Anglické pexeso

0.0 0
420 378
IHNED odesíláme
Čeština

Moje kavárnička

0.0 0
999 849
IHNED odesíláme
Čeština

Pexeso Vesmír 64 karet v plechové krabičce

0.0 0
129 106
IHNED odesíláme
Like

Latest articles

Zase se nám ochladilo, takže opět ideální čas na zachumlání do deky a otevření knížky. Vyberte svým ratolestem novou knihu, která je potěší.
Vyhrajte knihu důležitou pro zdraví. Autor v ní vychází z nejnovějších studií a vlastních poznatků, které mu přinesla jeho desetiletí trvající lékařská praxe. Dozvíte se, jak vznikají střevní problémy a jak jim můžete předcházet a léčit je. Knihu získají 3 výherci.
Prémiový obsah
číst více
Malajsko, 1945. Cecily a její tři děti se pokoušejí vyrovnat s hrůzami druhé světové války. Rodina trpí a nikdo netuší, že tenhle příběh se začal psát před deseti lety. V době, kdy se Cecily zamilovala do japonského generála a stala se špionkou.