79. HRA LOVEC KNIHCENTŮ

Hra pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ. Ulovte KNIHCENTY a vyberte si dárek.

Pro členy věrnostního programu KNIHCENTRUM.CZ jsme připravili 79. hru, ve které mohou lovit KNIHCENTY! Proč? Hodí se při výběru odměn ve věrnostním programu. 

Pokud nejste členem věrnostního programu, registrujte se


HODNOTA KNIHCENTU

1 UTRACENÁ KORUNA v e-shopu = 1 KNIHCENT

1 HRA = 50 KNIHCENTŮ navíc

Aktuální přehled odměn naleznete ve svém účtu. Máme dárky pro děti, pro Vaše partnery, poukazy na nákup knih, slevy k partnerům.


ULOVTE 50 KNIHCENTŮ

Ve hře Lovec KNIHCENTŮ vám připíšeme KNIHCENTY NAVÍC. 

Stačí je ulovit pomocí indicií. 

Dnes jsme celkem 50 KNIHCENTŮ ukryli u dvou produktů či článků. 

Hledat můžete od 8. 6.  do 21. 6. 2023

Využijte nápovědy v podobě indicií.


INDICIE

1. INDICIE

Herec nejznámějšího a ne zrovna oblíbeného blonďatého kouzelníka popisuje své dospívání během natáčení filmů podle knižní série, které se staly naprostým trhákem.


2. INDICIE

Ukázka z knihy:

Máme to my zvířátka vůbec někdy s dětmi trápení,“ připojil se pejsek. Nás pejsky, zas tahají za uši, a to vám bolí, že se to ani vypovědět nedá, pes má uši na hlídání, pořád jen poslouchá, kde se co šustne, aby to tak nebyl zloděj nebo loupežník; pes má, panečku, ouška nějak citlivá! A teď si představte, že přijde takový kluk, sám má uši třebas nemyté, a teď vás tahá za ouška a cásá za ně, jako kdyby to byl nějaký hadr. A ještě vám přitom třeba šlápne na nohu, až to kvikne. To pak pane, jak jsem dobrák od kosti (já nejraději takhle ty měkčí, z drůbeže nebo telecí), to pak přestávají všechny špásy a usápnu se na kluka a zařvu na něj: ,Jedeš, ztr se, ztrať nebo bych tě raf! – nu a pak kluk utíká a brečí, že byl pes na něho zlý. 

POZOR - je třeba prokliknout se na knihu, která je skladem.

 

JAK LOVIT?

1. Lovit KNIHCENTY může jen ten, který je registrovaný ve věrnostním programu KNIHCENTRUM.CZ a zároveň má ve svém osobním účtu ve věrnostním programu zatržené políčko JSEM LOVEC KNIHCENTŮ. 

2. Pomocí indicií můžete ulovit až 50 KNIHCENTŮ navíc. (2x 25 KNIHCENTŮ)

3. Jakmile uvidíte tento KNIHCENT, klikněte na něj. Automaticky vám připíšeme do věrnostního programu KNIHCENTY navíc. Pozor, připíšeme vám je pouze 1x. 
 
KNIHCENT


4. Aby se vám KNIHCENT zobrazil, musíte být přihlášená(ý).JAK SE STÁT ČLENEM VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

1. Registrujte se na e-shopu KNIHCENTRUM.CZ a při registraci nechejte zaškrtnuté políčko věrnostní program.

2. Pokud jste registrovaný, přihlaste se, v osobních údajích zaškrtněte políčko věrnostní program a nezapomeňte vše uložit.


Pravidla a podmínky marketingové akce naleznete ZDE

 
 
Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Like

Latest articles

Káva dodává energii, ale má také schopnost spojit lidi a vytvářet prostor pro kreativitu a inspiraci. A co by mohlo být lepším společníkem k šálku lahodné kávy než dobrá kniha?
Hledáte inspiraci na obědy, večeře, snídaně nebo dobroty ke kávě? Nová kuchařka populární foodblogerky Markéty Chovancové bude pro vás to pravé ořechové.
S radostí a bez stresu – tak zní podtitul nové kuchařky S Alishou v kuchyni, jejíž autorkou je úspěšná foodblogerka Alice Karmašová.