Začít hrát
 
Akce

Zlomená srdce

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073846893
Manufacturer: BARONET

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
329 Kč
270 Kč
329 Kč
270 Kč
Annotation

Zlomená srdce, která napsala Emma Garcia, patří do žánru romantiky, ale je to všechno trochu jinak...

Stává se, že když spolu dva lidé dlouho chodí, už není moc důvodů k tomu, aby spolu žili nebo se dokonce vzali. A stává se, že místo svatebních zvonů žena po několika letech vztahu slyší zcela jinou písničku. To se stalo i Vivienne. Její přítel se rozhodl vyměnit ji za mladší a hezčí model. Ona ho chce zpět, ale proč vlastně? Je tak okouzlující? Nebo je to jen zvyk? V každém případě Vivianne chce zabojovat a přítele znovu získat. A s ním snad i lék na zlomená srdce.

Jestli čekáte, že bude následovat dramatický souboj dvou žen o srdce jednoho (nepříliš kvalitního) muže a hlavní hrdinka jej nakonec získá ovázaného růžovou mašlí, tak to ne. Tohle není ten příběh. Viv prochází světem s rozumem relativně na správném místě, má smysl pro humor a vše, co prožívá, komentuje suše a ironicky, takže je kniha Zlomená srdce nejen romantická, ale hlavně vtipná a zábavná. Komentáře zábavných situací, život ve světě, v němž vládnou prachy a moc. Něco ale všem tak nějak chybí, jen si to někteří neuvědomují. Láska. Každý je svým způsobem osamělý, v knize vystupuje i několik podivínů a celý tenhle koktejl připraví hlavní hrdince nejednou situaci, kterou zvládne jen díky svému pohledu na svět. Když si uvědomí, že spoustu věcí dělala úplně špatně, je na nejlepší cestě rozloučit se s nefunkčním vztahem a najít cestu, která ji konečně zavede k lásce. A snad to tentokrát už bude ta pravá...

Products specifications
Název v originále Never Google Heartbreak
Druh sortimentu Kniha
Autor Emma Garcia
Značka BARONET
V prodeji od 24.07.2013
Rok vydání 2013
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 12.6 x 20.3 x 2.8 cm
Hmotnost 0.36 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 392
ISBN 978-80-7384-689-3
EAN 9788073846893
Interní kód 0136954
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy