Začít hrát
 

Život bez úzkosti

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788088407256
Jak se vymotat z úzkostných stavů a znovu se nadechnout
Manufacturer: Audiolibrix

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
399 Kč
327 Kč
399 Kč
327 Kč
Annotation
Vyjdete z nekonečného cyklu obav a strachu Jak vzniká úzkost? Co ji spouští a co spouští sama úzkost? Proč se točíme v začarovaných kruzích obav a strachů?
Představujeme vám návod, jak se vymanit z nekonečného cyklu obav a strachu, který pohání úzkost, závislosti a návyky. Autor vám srozumitelně, krok za krokem popíše postup, který se mu osvědčil v klinické praxi. Kniha, která se okamžitě dostala na seznam bestsellerů New York Times. Úzkosti propadáme na každém kroku. Jsme přehlcení a vystresovaní – ať už jsme vystaveni problémům veřejným, jako je pandemie, nebo čistě osobním, jako je výchova dětí a každovečerní boj s chutí na víno.

Úzkost si většina z nás představuje jako nepříjemný pocit, který může mít různou sílu – od mírné stísněnosti až po neovladatelnou paniku. Ale to není vše – úzkost je i motorem, který pohání návyky a zlozvyky, jež si náš mozek udržuje v domnění, že se díky nim lépe vyrovnáme se životem (takovým návykem může být například přejídání, prokrastinace, utíkání na sociální sítě, obsesivní listování špatnými zprávami apod.). Úzkost navíc vzniká v té části mozku, která odolává racionálnímu uvažování. Ze začarovaného kruhu návyku úzkosti se často nedostaneme myšlením ani silou vůle. Judson Brewer nám ve své knize pomáhá zmapovat špatné návyky a jejich spouštěče a předkládá účinná cvičení založená na zvědavosti a všímavosti, díky kterým se dokážeme znovu volně nadechnout.

Tato kniha je výsledkem dvacetiletého výzkumu a práce s tisícovkami pacientů, a to včetně olympijských sportovců a trenérů či významných osobností v politice a v byznysu. Je to srozumitelný program, který je zaměřený na praktická řešení a který může k boji s vlastní úzkostí použít každý z nás.

Products specifications
Podnázev Jak se vymotat z úzkostných stavů a znovu se nadechnout
Druh sortimentu Kniha
Autor Judson Brewer
Překladatel Marta Běťáková
Značka Audiolibrix
V prodeji od 22.08.2022
Rok vydání 2022
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.3 x 21.1 x 2.6 cm
Hmotnost 0.50 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 352
ISBN 978-80-88407-25-6
EAN 9788088407256
Interní kód 0390931
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy
Vývoj ceny