Zima v Česku s příběhy bez hranic

Po celý únor můžete v našich kamenných prodejnách či na e-shopu využít slevu až 50 % na vybrané tituly.

Jaké čtivo preferujete? Populárně-naučnou, thriller, společenský román, anebo se pídíte po knize pro děti? V této zimní akci najdete směs všeho.

Takhle jsem si to teda nepředstavovalaHalina Pawlowská, 149 Kč

Kdo z vás jste si představoval, že až přestanete šílet s kariérou, budete prožívat nádherné, bezstarostné dny? Myslím, že nejsem sama, kdo se domníval, že už má nárok na to, aby si pohodlně cestoval, chodil po výstavách a okopával zahrádku. Copak by mne napadlo, že místo toho dostanu nabídku k sňatku na urologii, že budu ošetřovat manželku svého milence, nebo že k výročí mi muž mého srdce věnuje kleštičky na křepelčí vajíčka?!

 

Draka je lepší pozdravit aneb o etiketěMiloš Kratochvíl, Daniela Krolupperová, Eliška Hašková Coolidge, 149 Kč

Slušnému chování je potřeba se učit již od útlého věku. Aby ale děti neodradily suché poučky či odtažité kárání, rozhodli se autoři učit je etiketu prostřednictvím příběhů. Je v nich ukryto poselství o tom, že má člověk vždy slušně zdravit, prosit i děkovat, že si musí po sobě uklízet, neničit věci, dělit se s ostatními, že nemá být lhostejný ke svému okolí. Ke každému příběhu je připojen rádce pro rodiče, jak mají ratolesti dobrému chování učit, i tipy na to, jak vlastně takové dobré chování vypadá (například u stolu). A nakonec, aby se to všechno dobře pamatovalo, nechybí pěkná básnička.

 

Vyhořet může každýAleš Cibulka, MUDr. Radkin Honzák CSc., Agáta Pilátová, 149 Kč

„Takový pilný a šikovný, jak se vám to stalo?“ Syndrom vyhoření dokazuje, že pracovitost není jen ctnost. Práci na 150 % nikdo neocení. Moderátor Aleš Cibulka, mezzosopranistka Dagmar Pecková a sportovní reprezentantka Olga Šípková otevřeně přiznávají, jak je maximální nasazení přivedlo do pekel. Téma po odborné stránce zpracovali MUDr. Radkin Honzák a publicistka Agáta Pilátová. Poučte se z chyb druhých – pokud chcete hořet, a ne vyhasnout.

 

Sladká pomstaJonas Jonasson, 199 Kč

Spoře oděný Masaj v centru Stockholmu, kde mrzne, až praští. Geniální podnikatel prodávající pomstu na klíč. Pár toužící po odplatě. A ten, kterému se chtějí všichni pomstít. Kdo se ještě zamotá do zběsilého víru událostí a jakou roli bude hrát dvojice obrazů nejasné ceny? Jde o skutečná díla, či o padělky? A co s tím má společného papež? Začíná nepředvídatelná jízda napříč kontinenty a světem umění, která vám nedá vydechnout.

 

Pagáč jógaPatricie Pagáčová, Barbora Pagáčová, 199 Kč

Chcete si zkrátit čas strávený doma a udělat něco pro své zdraví. Pojďte si zacvičit s herečkou Patricií Pagáčovou a s její „švagrovou“, lektorkou Bárou Pagáčovou. Zaměříme se na problémové partie, posílíme nohy, protáhneme bolavá záda a nejen to. Čekají vás pohodové lekce jógy, tak se přidejte k nám a pojďte si zacvičit. Kniha nabídne ilustrace i profesionální fotografie, které pomůžou přiblížit čtenářům správné provedení cviků. Kniha vychází v návaznosti na pořad Pagáč jóga na televizi Seznam.

 

Akce platí v kamenných prodejnách a e-shopu KNIHCENTRUM.CZ v termínu 1. 2.–28. 2. 2022.

 

Další knihy zařazené v této akci najdete TADY anebo níže. 👇

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty
Picture of Žízeň (Harry Hole 11. díl)
Čeština

Žízeň (Harry Hole 11. díl)

5.0 3
od 327
Čeština

Draka je lepší pozdravit aneb o etiketě

5.0 1
299 245
IHNED odesíláme
Čeština

Mickeyho klubík Moje první knihovnička (4 knížky)

0.0 0
299 245
IHNED odesíláme

Sladká pomsta

4.5 2
od 286

Kameník

5.0 3
od 249

Ochotná zemřít

0.0 0
od 279
Čeština

Animalium

4.0 1
499 424
IHNED odesíláme
Čeština

Zvířátka a sportovní den

0.0 0
249 204
IHNED odesíláme
Čeština

Po stopách posvátného skarabea

0.0 0
399 327
IHNED odesíláme
Čeština

Nové putování po československém opevnění 1935–1989

3.0 1
229 188
POSLEDNÍ KUSY
Čeština

Máša a medvěd Kufřík plný příběhů 1-5 BOX

0.0 0
499 409
Vyprodáno
Like

Latest articles

Mistr bojových umění Petr Zárybnický byl žákem japonských mistrů Sonody a Harady. Věnoval se Shorinji Kempu, Otokodate rodiny Sonoda a ninjutsu a stal se držitelem černých pásků. Jednu dobu pracoval jako instruktor ve zvláštních jednotkách, kde učil boj s „ne-zbraněmi“, a na krátký čas se s nimi zapletl v akcích. Působil i jako tělesný strážce. V České republice učí svoje COMBAT KEMPO víc než třicet let a je autorem několika knih s tematikou bojových umění.
S touto knihou otevřete vnitřní svět moderátora oblíbeného televizního pořadu Zázraky přírody Vladimíra Kořena. Pojďte si o ni zasoutěžit. 2 výherci získají knihu Řeka zázraků s podpisem autora.
Prémiový obsah
číst více
Tato akce platí v e-shopu i kamenných prodejnách v období 20. 6.–7. 7. 2024.