Zaklínačky potíží – nová série od autorek legendární Školy noci

Pamatujete se na Školu noci od P. C. Cast a Kristin Cast? Je tady nová trilogie o čarodějkách, které umí mnohem víc než jen nějaký bezvýznamný lektvar lásky. 😊
Zaklínačky potíží je název prvního dílu čarodějnické trilogie Sestry ze Salemu, která patří do kategorie NA i fantasy. Mercy a Hunter jsou dvojčata, chodí na střední školu a na první pohled jsou jedna jako druhá. Ale nemůžou být odlišnější. Mercy je ta o čtyři minuty starší, ta oblíbená, kterou mají všude rádi a je populární a Hunter je ta, kterou šikanovali a dodnes z toho má následky. Takže je zatažená spíš sama do sebe a společnosti svých vrstevníků se většinou s úspěchem vyhýbá. Zdá se vám to normální, že? Ale pokračujeme dál.

Dvojčata jsou po své matce čarodějky, každá je zasvěcena bohu, kterého si vybrala a každá ovládá jiný druh magie. A protože se blíží jejich šestnácté narozeniny, brzy budou mít mnohem větší moc než dosud. Obě se chystají na čarodějnický rituál s mámou Abigail, který se musí odehrát přesně o půlnoci. Co bude pak? Pak se všechno změní.

Ani jedna z nich netuší, jak moc se všechno změní. Abigail pochází ze starého rodu čarodějnic přímo ze Salemu. Ke své magii využívá zemských siločar a jejím úkolem je střežit pět starodávných bran, které obklopují jejich malé městečko. Obyčejným lidem tyto brány připadají jako pět starých stromů, ale dohromady tvoří pentagram. Za branami se skrývají podsvětí ve všech jeho rovinách v souvislosti s mytologií.

Narozeninový rituál u jednoho ze stromů se strašlivě zvrtne a jejich matka se stane obětí tvora, který se snaží proniknout na náš svět ze severského podsvětí. Šokovaná dvojčata vidí zemřít svou matku a to zdaleka není konec všech malérů. Zaklínačky potíží budou muset spojit síly, zapátrat v pradávných knihách kouzel a pustit se do práce. Jestli totiž brány nevydrží, uprchnou příšery na náš svět a začne krveprolití, jaké nemá obdoby. Jednomu se podařilo uprchnout z řeckého Tartaru a protože vraždění už začalo, je jen na sestrách, aby ho našly a poslaly tam, kam patří.

Zaklínačky potíží se budou dobře číst všem, komu se líbí romány o nadpřirozenu ve všech jeho formách. Upíry a vlkodlaky v této knize nehledejte. Jsou tam jen dvě téměř normální sestry, jejich přátelé a jedna věrná kočičí společnice, která už staletí hlídá všechny čarodějky jejich rodu.

-ice-

Nenechejte si uniknout zajímavé články!
Informace o nových článcích, soutěžích, knihách a akcích Vám rádi pošleme e-mailem.
Související produkty

Z krve a popela (1. díl)

0.0 0
319
e-kniha IHNED ke stažení

Limea

3.0 1
od 279
Like

Latest articles

Máme tady první žebříček roku 2023. Které knihy se nejvíce prodávaly v lednu?
Co jsme vlastně zač, co je to okolo nás, kde jsme se tu vzali a proč? Tyto otázky si pokládá autor knihy Na co jsem (prozatím) přišel, o kterou si můžete zasoutěžit. Získají ji 3 výherci.
Prémiový obsah
číst více
Pro milovníky hranatých kamarádů máme parádní zprávu! Snížili jsme cenu až o 50 % u desítek titulů a sleva bude platná po celý únor. Nakupte co nejdřív, ať vám jiný knihomil nevyfoukne poslední kus. Máme pro vás knihy, které si možná chcete přečíst už dlouho, a super je, že nyní ušetříte spoustu peněz.