Připravujeme

Význam lásky (5)

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788026919407
10.11.2022
Manufacturer: BARONET

Připravovaná novinka. Expedujeme do dvou pracovních dnů po vydání.

Availability: NOVINKA připravovaná
479 Kč
Annotation
Dámě připravené zůstat na ocet naruší plány šlechtic, jehož domněle milovala. Teď se vrací do Londýna a osud i okolnosti se spiknou, aby je donutily zjistit, co je opravdová láska a co pro ně znamená. Co se stane, když stará láska neumírá?
Melissa Northová se už domnívala, že poté co se osm let neviděli, její mladické okouzlení Julianem Delamerem, kdysi vikomtem Dagenhamem a nyní hrabětem z Carsely, zemřelo na úbytě. Naneštěstí během oněch osmi let nenašla žádného vhodného nápadníka, který by splňoval její požadavky, a je smířena s tím, že zemře jako stará panna.

Pak uvidí Juliana přes přeplněný taneční sál, on uvidí ji a Melissu šokuje intenzita toho, jak jsou propojení. Využije první příležitosti k útěku, ale zjistí, že skočila z deště pod okap. Během čtyřiadvaceti hodin se z ní a Juliana stane nejnovější sousto společenských klepů. Julian na Melissu nikdy nezapomněl. Když teď zdědil hraběcí titul, musí se oženit a je odhodlaný vybrat si nevěstu sám. Domníval se, že touhle dobou už bude Melissa vdaná za jiného, ale zřejmě tomu tak není. V důsledku toho nemá nic proti tomu, kam ho zřejmě Osud vede.

A vskutku zjišťují, že nucené odloučení jejich vzájemnou přitažlivost jen posílilo a ta teď plane ještě intenzivněji. Nicméně brzy vyjde najevo, že někdo má v úmyslu ukončit jejich manželský život smrtícím způsobem. Během bleskových námluv, velkolepé společenské svatby a konečně blaženého klidu na venkově odrážejí čím dál nebezpečnější, potenciálně smrtící hrozby, až společně odhalí spiknutí, které jim je v patách, a spolu s ním zločince, jenž je zosnoval.

Products specifications
Název v originále The Meaning of Love
Druh sortimentu Kniha
Autor Stephanie Laurens
Překladatel Jana Pacnerová
Značka BARONET
Vychází 10.11.2022
Rok vydání 2022
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 432
Edice Lady Osbaldestoneová
ISBN 978-80-269-1940-7
EAN 9788026919407
Interní kód 0386386
Produktový manažer Jana Matějová (jana.matejova@pemic.cz)
Ceny dopravy