Výhody registrace

Výhod registrace v knižním e-shopu KNIHCENTRUM.CZ je hned několik.
Získáte funkce, které vám zpříjemní nákup a uspoří čas. Pokud se zároveň registrujete do věrnostního programu, můžete sbírat KNIHCENTY a získávat odměny za nákup.

Jak na to?
V pravém horním rohu u košíku najdete tlačítko Registrovat. Po jeho stisknutí se otevře jednoduchý dotazník, který vyplníte. Údaje označené oranžovou tečkou jsou povinné. Nakonec zaškrtnete souhlas se zpracováním vašich údajů a vše odešlete.

Jaké výhody získáte okamžitě po registraci?

Přehled aktuálních objednávek
Všechny své objednávky najdete v sekci Moje objednávky. Můžete sledovat stav své objednávky a v případě platby předem i připsání úhrady. Při objednávání nemusíte vyplňovat žádné údaje, adresy – objednací formulář se vyplní údaji, které jste zadali při registraci.

Seznam přání

Toužíte po některých knihách, ale momentálně si je nemůžete z jakéhokoliv důvodu koupit? Využijte Seznam přání, funkci, která vám všechna přání uchová, dokud je neobjednáte nebo nezrušíte. Po registraci se můžete přihlásit z kteréhokoliv počítače či tabletu a vždy se dostanete ke svému seznamu přání i do sekce Moje objednávky.


Hlídací pes
Přehled všech titulů, u kterých jste si zapnuli hlídání najdete v sekci Můj účet.
Při nastavování navíc nebudete muset vyplňovat e-mailovou adresu ani kód z ověřovacího obrázku.


Historie objednávek

Získáte přehled o všech svých objednávkách, pokud se před objednáváním vždy přihlásíte.

Odběr novinek

Pravidelně vás budeme informovat o nových knihách či akcích. Ale pokud nemáte zájem, můžete souhlas se zasíláním kdykoliv odvolat – na vaši registraci to nemá žádný vliv.

Dárkové poukazy
Přehled vámi zakoupených dárkových poukazů, jejich částek, uplatnění, včetně možnosti jejich úpravy a následného vytištění.

K čemu používáme vaše osobní údaje?
Registrovaný souhlasí s využitím svých údajů za účelem realizace objednávky, dodání, platby a případné reklamace.
V případě udělení souhlasu s odběrem novinek souhlasíte se zasíláním informací o novinkách, akcích, atd. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat.