Začít hrát
 
Akce

Východ USA

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788074623257
Manufacturer: JOTA

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
798 Kč
654 Kč
798 Kč
654 Kč
Label

Spojené státy americké jsou označovány za kolébku demokracie a bylo to právě východní pobřeží, kam přijížděli z Evropy první osadníci této pozoruhodné země. Okouzlující, nezapomenutelné a v některých oblastech i překvapivě tradiční, to jsou zajímavá místa východní části USA, jejichž pestrá řada obsahuje vše, od atrakcí působivých až po skutečně výstřední; od vysokých mrakodrapů po strašidelná města duchů, od medvědů grizzly po prošedivělé honáky, od sopečných ostrovů po stopy pradávné lidové kultury.

V úvodní části průvodce najdete základní fakta o zemi, statistické údaje, stručné dějiny a informace o klimatických podmínkách, od nichž se bude odvíjet plánování vaší výpravy. Najdete zde též 14 vybraných míst, která byste při návštěvě východní části USA neměli minout.

Kapitola Základní informace přináší praktické rady a pokyny, například jak se do Spojených států dostanete a co vás to bude stát, jaké doklady budete potřebovat a co můžete v této zemi po příjezdu očekávat.

Vlastní průvodce je rozdělen do kapitol podle regionů, s popisem památek a přírodních krás. Najdete zde také mapky a aktuální informace o ubytování, stravování, kultuře a dopravním spojení.

V závěrečných Souvislostech se dozvíte zajímavé informace o dějinách USA i o významných osobnostech a dílech, kterými Spojené státy přispěly ke světové kultuře.

Průvodce ocení zejména cestovatelé, kteří se chtějí po zemi „neomezených možností“ pohybovat samostatně, ale využijí ho též organizovaní turisté. Ať už se tedy rozhodnete pro vyhlídkovou cestu krajinou, nebo vyrazíte za zábavou do města, pomohou vám naše zasvěcené rady k tomu, abyste si s sebou odnesli co nejvíce zážitků.

Products specifications
Název v originále The Rough Guide to USA
Druh sortimentu Mapa knižní
Autor Samantha Cooková, James Dickey, Greg Ward, Neil Edwards
Překladatel Radek Beneš
Značka JOTA
V prodeji od 07.05.2013
Rok vydání 2013
Pořadí vydání 3. vydání
Rozměry 13.5 x 19.6 x 2.8 cm
Hmotnost 0.61 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 704
ISBN 978-80-7462-325-7
EAN 9788074623257
Interní kód 0138737
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Shipping returns