Akce

Vetřelci Omnibus Kniha čtvrtá

Pevná s přebalem matná
EAN:9788073818746
Manufacturer: BB ART

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
890 Kč
730 Kč
890 Kč
730 Kč
Annotation
Vetřelci jsou čtvrtou knihou komiksů o nejnebezpečnějších tvorech vesmíru. Autor John Arcudi se jen volně inspiroval slavným filmem Ridleyho Scotta Vetřelec s hlavní hrdinkou Ripleyovou. Nyní přichází kniha, která popisuje lidské poznání této zvláštní rasy.

Nastává nová etapa soužití lidí a Vetřelců. Prodej Vetřelců nebo jejich vajec se stal lukrativním oborem podnikání. Přes všechnu nestvůrnost a krvelačnost se Vetřelci dají využít jako nepřekonatelná biologická zbraň a z jejich mateřského mléka se vyrábí silně halucinogenní drogy.

V prvním z příběhů s názvem Symfonie kopí se hudebník, který touží po dokonalém zvuku a také po osobní slávě a úspěchu, zaplete do podivné hry. Zakoupí si vejce Vetřelce a při hledání jedinečnosti neváhá zaplatit vlastní duší i svědomím. Vetřelec mu může poskytnout poznání i zatracení.

V další povídce se na vzdálenou planetu, která funguje jako chovná stanice Vetřelců, vypraví kontrolní inspekce. Na základně v hlubokém vesmíru žije jen starý pološílený vědec a skupina androidů, na které Vetřelci díky jejich nehumánní podstatě neútočí. Okamžitě po příjezdu je jasné, že něco není v pořádku a půda na stanici začne být zatraceně horká.

Akci nabídne další povídka s názvem Šílenství. Vesmírné komando specializované na likvidaci a čištění prostor zamořený Vetřelci stojí ve službách nadnárodní korporace. Rozvíjí poněkud kontroverzní téma lidských zdrojů a jejich postradatelnosti ve srovnání s nákladnými vraždícími monstry z vesmíru.
Products specifications
Název v originále Aliens omnibus 4
Druh sortimentu Kniha
Autor John Arcudi
Značka BB ART
V prodeji od 17.02.2011
Rok vydání 2011
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 16.8 x 24.8 x 2.7 cm
Hmotnost 1.07 kg
Vazba Pevná s přebalem matná
Počet stran 376
ISBN 978-80-7381-874-6
EAN 9788073818746
Interní kód 0112740
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy