Novinka

Venerologie

Brožovaná bez přebalu matná
EAN:9788076560406
100 otázek a odpovědí, které vám pomohou nenakazit sebe a své blízké pohlavní ch
Manufacturer: Machart

Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Availability: IHNED odesíláme
Show qty on stock
279 Kč
50 Kč 18%
229 Kč
279 Kč
50 Kč 18%
229 Kč
Annotation

Zábavná i poučná knížka o pohlavních chorobách. Není to protimluv? V podání Přemysla Procházky rozhodně ne – autor se snaží často neprávem tabuizovanou a stále aktuálnější problematiku pohlavních chorob podat citlivou formou, která nepostrádá empatii, někdy i humor a nadsázku – ale především čtivý a srozumitelný odborný pohled na věc. Autor zbytečně nehalí tematiku pohlavních chorob do mlhy nesrozumitelných „akademických“ formulací, ale podává ji formou přijatelnou pro běžného laického čtenáře. Jde přeci o to, především pomoci čtenářům v orientaci v často složitých životních situacích, které se týkají toho nejcennějšího, co máme – lidského zdraví.

Autor o své knize uvádí: "Cítím se stále mlád, tím spíše, že moji klienti ve venerologické ambulanci jsou mladí a jejich příběhy píše sám život. A o takových je tato knížka. Podkladem pro tuto moji knihu byl výběr stovky nejzajímavějších otázek čtenářů z mé on-line poradny na serveru Protišedi.cz, která funguje již bezmála deset let."
Právě čtivá forma otázek a fundovaných odpovědí je tou základní čtenářskou hodnotou knihy. Zkrátka – podtitul knihy by také mohl znít „Vše o pohlavních chorobách, na co jste se dosud báli zeptat“. Výběr těch nejčastějších autentických situací, v kterých se pacienti obracejí na svého lékaře, předkládá spektrum zajímavých a často i bizarních životních peripetií a zkušeností.
Přemysl Procházka také soubor otázek a odpovědí proložil povídkovým žánrem, v kterém zúročil své letité zkušenosti z venerologické praxe, v níž se soustředil také na sexuální chování rizikové populace osob gay komunity či osob zabývajících se natáčením pornofilmů…
Každá z tematických kapitol je také doplněna výkladovým slovníčkem odborných pojmů, který pomůže běžnému čtenáři spolehlivě se orientovat v odborné terminologii.

Products specifications
Podnázev 100 otázek a odpovědí, které vám pomohou nenakazit sebe a své blízké pohlavní ch
Druh sortimentu Kniha
Autor MUDr. Přemysl Procházka
Ilustrátor Mikuláš Suchý
Značka Machart
V prodeji od 21.09.2022
Rok vydání 2022
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.3 x 21.3 x 1.7 cm
Hmotnost 0.30 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu matná
Počet stran 152
ISBN 978-80-7656-040-6
EAN 9788076560406
Interní kód 0391411
Produktový manažer Jana Knopová (jana.knopova@pemic.cz)
Ceny dopravy