Začít hrát
 
Akce

Ve stínu apokalypsy

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788075571564
Antologie české fantastiky
Manufacturer: Epocha

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Availability: Vyprodáno
555 Kč
455 Kč
555 Kč
455 Kč
Annotation

Každá civilizace věřila, že jednou přijde její konec - vrátí se bohové a všechno se rozpadne v prach. Tenhle strach zůstává i v dnešním člověku, a možná proto po celém světě patří knihy s tématem apokalypsy a života po ní už desítky let mezi nejúspěšnější. A je jasné, že tahle antologie se mezi ně zařadí, protože v ní najdete přední české autory fantastického žánru, kteří se vydali vstříc invazím mimozemšťanů, zmutovaným virům, zdrcujícím válkám či klimatickým změnám. Jan Kotouč přináší prequel ke své populární sérii o alternativních dějinách českých zemí, Dalibor Vácha vám ukáže, jak by vypadala invaze vojsk Varšavské smlouvy do USA, Petra Lukačovičová vás přenese do občanské války v Praze, Míla Linc vám představí hrůzy morové rány, Petr Stančík nabídne až detektivní historku ze světa, kde se biologická i robotická evoluce údajně ignorují, František Kotleta vás zase přesvědčí, že s invazí mimozemšťanů se dá bojovat jenom pořádnou dávkou humoru, šílenství a… Nechte se překvapit, protože to zdaleka není všechno!

Zkrátka a dobře, apokalypsa ještě nikdy nebyla tak barevná jako v téhle antologii!

Do antologie přispěli: Martin D. Antonín, Roman Bureš, Oskar Fuchs, Markéta Klobasová, František Kotleta, Jan Kotouč, Míla Linc, Petra Lukačovičová, Julie Nováková, Petr Schink, Kristýna Sněgoňová, Petr Stančík, David Šenk, Dalibor Vácha, Hanina Veselá

Products specifications
Podnázev Antologie české fantastiky
Druh sortimentu Kniha
Autor František Kotleta, Jan Kotouč, Petr Stančík, Roman Bureš, Kristýna Sněgoňová, Hanka Veselá
Editor Boris Hokr
Editor Leoš Kyša
Značka Epocha
V prodeji od 22.11.2018
Rok vydání 2018
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 21.0 x 14.5 x 5.5 cm
Hmotnost 0.63 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 584
Edice Fantastická Epocha
Poslední dotisk 04/2019
ISBN 978-80-7557-156-4
EAN 9788075571564
Interní kód 0286030
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@knihcentrum.cz)
Ceny dopravy